18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohater z Bielawy+ patologiczna policjantka

wzl00 • 2012-11-13, 20:20
Jak w temacie, młodziak uratował gościa a na wszystko patrzyły się 3 psy O.o + poj***na policjantka !!!



ps. jak bym to była moja matka too... aa sami sobie dokończcie.

Pan Kot

2012-11-13, 23:00
tihomax napisał/a:


Nie no k***a to już przesada, co następne? Murzynów będziesz dokarmiał?








a tak swoją drogą to uważajcie bo mogą nam zacząć popełniać samobójstwa :samoboj: :lodowka:

ti...........ax

2012-11-13, 23:05
Pan Kot napisał/a:

mogą nam zacząć popełniać samobójstwa


wam to nie grozi, wy i tak nie macie życia

Aldous

2012-11-13, 23:06
Jasne że policjanci nie mieli uprawnień do chronienia i ratowania ludzkiego życia, wystarczy że zostali przeszkoleni do wypisywania mandatów za byle gówno, więcej się od nich w polszy nie wymaga.

ctx666

2012-11-13, 23:10
specjalistyczne szkolenia z pływania, no k***a bez przesady!! może jeszcze nie będą ścigać niebezpiecznego pirata drogowego bo nie mieli szkoleń z jazdy samochodem powyżej 60km/h?

z miejsca wywalenie z szeregów policji dla tych funkcjonariuszy, a co najmniej nagana. jest chyba jakiś paragraf za nie udzielenie pomocy, prawda?

pani rzecznik do wymiany, jak z resztą wiele innych "rzeczników prasowych" dla których zawsze jedyną obroną jest przerzucenie winy na tzw. "kozła ofiarnego".

Chłopak jest prawdziwym bohaterem, odpowiednią nagrodę również powinien otrzymać. Niestety nagrodą jaką będzie trzymał w swojej psychice będzie trauma i gryzące sumienie "co by było gdyby....".

Pan Kot

2012-11-13, 23:13
ciekawe czy białowłosa przeszła szkolenie z połykania :cumshot:

Dezeus

2012-11-13, 23:16
I psy wymagają do siebie szacunku??? Do orła na ich piersi co najwyżej. Niech te kr*y się nie dziwią że jest to najmniej szanowana służba mundurowa w Polsce. Dla psa szacunku nie ma. Sami sobie to wypracowują, teraz nie ma się co dziwić że jak piesek zachowa się bohatersko to medal dostaje bo przecież to ponad jego mały mózg.

Kolka122

2012-11-13, 23:18
Haters gonna hate. napisał/a:

Czy przy rekrutacji do policji na sprawnościowych naprawde nie ma obowiązku umiejętnosci plywania (wymienne na bieg czy jaki ch*j?) Orientuje się ktoś w temacie?



Przy rekrutacji umiejętność pływania nie jest wymagana. Biegania jako takiego też nie ma.

Test ze sprawności fizycznej zaczyna się od leżenie na brzuchu, na komendę "start" wstaje się. Następnie biegnie się do pachołka, okrąża się go, potem do drugiego i to samo. Następnie przewrót w przód, potem trzeba się obrócić o 180 stopni, przewrót w tył, znów 180 stopni i przewrót w przód. Biegnie się do materaca, podnosi się manekina (30 czy 40 kilo), potem z nim do pachołka (oddalonego o 5m) i spowrotem do materaca. Kładzie się manekina i potem skacze się przez płotki (chyba 5 na wysokość ok 40cm bodajże). Następnie trzeba 5 razy rzucić piłką lekarską 3kg na odległość min 5 metrów. Potem 10 brzuszków z piłką lekarską 2kg, tak by ta dotknęła za każdym razem i materaca i drabinek. W następnej kolejności trzeba przeskoczyć 5 skrzyń. Na sam koniec wieg wahadłowy - 10 razy 5 metrów.

Wszystko trzeba wykonać w max 1min 45 sekund.

I tyle. Co nie zmienia faktu, że podczas szkolenia w szkółce jest nauka pływania i dużo biegania (przynajmniej w tej, gdzie mój kolega się uczył).

uLove

2012-11-13, 23:23
Piwo dla brata po szalu :mrgreen:

DevlinFriz

2012-11-13, 23:35
moje piwo było 665:(. a w temacie: policjantów do sądu za nie umyślne spowodowanie śmierci albo nieudzielenie pomocy czy jakiś inny paragraf alboco....

arcyfelix

2012-11-13, 23:46
Uprawnienia... A chłopak je miał do ku*wy nędzy?!

Dyrsonek

2012-11-13, 23:54
"jednakże w sytuacji, o której mówimy, policjanci ocenily swoje umiejetności..." dokończenie: i nie wskoczyli do wody gdyż sa lądowymi kundalmi potrafiącymi jedynie spisywać ludzi z piwem w parku a resztę dnia spędzają liżąc sobie jaja na komendzie.

buf`

2012-11-14, 00:16
Zgodnie z prawem nawet Ratownik WOPR nie musiał udzielić w tym momencie pomocy, jeśli uzna, że jego życiu zagraża niebezpieczeństwo, a miejsce wypadku nie jest miejscem pełnienia jego służby w chwili obecnej - takie jest teraz prawo.

Pewnie wielu z was zauważyło na polskich plażach nadmorskich moment, w którym jest wywieszona czerwona flaga (zakaz kąpieli) bo np. jest fala >70cm (zgodnie z przyjętymi zasadami wywieszenia czerwonej flagi). Co wtedy robi przeciętny plażowicz? Idzie na teren kąpieliska niestrzeżonego. Nie raz ratownik podchodzi do takiej osoby i informuje ją o tym, że jest czerwona flaga - na niektórych plażach nawet nie pozwalają się kąpać na terenie niestrzeżonym. Jednak gdy ktoś w takim miejscu zacznie tonąć, to taki ratownik ma chronioną dupę. On pilnuje swojego obszaru - nawet nie musi udzielać pomocy poza nim, gdyż stwierdzono wcześniej warunki zakazujące kąpieli i nie musi się sam narażać na niebezpieczeństwo dla jakiegoś bezrozumnego debila, który chciał się potaplać na wysokiej fali, bo on potrafi pływać...

Kod:
rozdz.2 Art. 16.

1. Minister właściwy do spraw wewnętrznych oraz Minister Obrony Narodowej zapewniają przeszkolenie pracowników podległych lub nadzorowanych przez nich służb, policjantów, funkcjonariuszy, strażaków oraz żołnierzy w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy, i uzyskanie przez nich tytułu ratownika oraz aktualizację wiedzy w tym zakresie.


Tytuł ratownika otrzymuje się po ukończeniu kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy - jest to kurs, który uprawnia człowieka w zasadzie do wszystkiego co może ratownik medyczny, poza podawaniem leków (za wyjątkiem tlenu), adrenaliny itp. środków oraz do przeprowadzania drobnych zabiegów. Tytuł ratownika nie jest tytułem ratownika medycznego - to duża różnica. Dodatkowo tytuł ten nie uprawnia do ratowania w wodzie, lecz jest potrzebny do wykonywania zawodu ratownika wodnego (co wynika z ustawy).

Kod:
Art. 162. KK
§ 1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Nie popełnia przestępstwa, kto nie udziela pomocy, do której jest konieczne poddanie się zabiegowi lekarskiemu albo w warunkach, w których możliwa jest niezwłoczna pomoc ze strony instytucji lub osoby do tego powołanej.


Na podstawie tego nasi policjanci niestety się wyliżą, wystarczy, że powiedzą, że nie są przeszkoleni i bez sprzętu nie musieli narażać swojego życia i tu Pani blondi niestety ma rację ;/ choć jest kretynką, bo na wyrażenie "akwen wodny" dzwoni mi w uszach (tak, akwen nie może być wodny, bo w zasadzie już jest sam w sobie z definicji... a jak ktoś nie rozumie to odsyłam do słownika i innych lektur).

Wielki szacun dla rudego mimo koloru włosów, gość sam wyholował dwóch cięższych od siebie gości ze skutkiem niestety albo stety (bo to zasługuje na nagrodę Darwina) w połowie dobrym, a trauma mu przejdzie za dwa trupy. Niejeden nierudy typ by się obsrał w tej sytuacji.

Di...........21

2012-11-14, 00:27
taa jak co to pała przypie**olic potrafia albo na izbe dostarczyc ale jak juz do wody to sie okazauje ze ch*je nawet plywac nie potrafia to ja sie pytam na ch*j im te testy sprawnosciowe o ile kojarze to obejmuja one takze basne ale na banka zamiast pływac to sie h*je w jaccuzi pluskaja

aros012

2012-11-14, 01:37
Ja pie**ole "policjanci nie maja uprawnień pływackich"?...

ciężko to skomentować ale nie można zapomnieć że nie tylko policjanci nic nie robili.
szacunek dla chłopaka

RadzioC

2012-11-14, 01:47
nie no jak usłyszalem tekst tej jebnietej policjantki "nie wszyscy policjanci posiadają uprawnienia z zakresu ratownictwa wodnego" to wylaczylem filmik do k***y nędzy tu nie chodzi o pie**oloną służbe do ch*ja tylko o czlowieczenstwo co wydaje mi sie ze powinien posiadac kazdy czlowiek ...... mogła poprostu powiedziec ze panowie policjanci zesrali sie na mysl wejscia do wody .... NA STOS nic wiecej. A co do chlopaczka to beczka piwa pod dom !

kamanes napisał/a:

Nosz k***a mać !! sam jestem delikatnie wciągnięty w służbę mundurową ( moja kobita w kryminalnych) to jak ja słaby pływak , pomocy nie omówiłbym !! tam na brzegu nie było policjantów !! to p*zdy były !! k***a mać ... respekt dla młodzieńca !! i to wielki !!

Kryminalna ? wypie**alaj stąd i nie czytaj moich komentarzy ... nie no smieje tylko nie mów żonie o portalu :D :D :D