18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohater z Bielawy+ patologiczna policjantka

wzl00 • 2012-11-13, 20:20
Jak w temacie, młodziak uratował gościa a na wszystko patrzyły się 3 psy O.o + poj***na policjantka !!!



ps. jak bym to była moja matka too... aa sami sobie dokończcie.

VANKIERAS

2012-11-13, 21:16
jakby ona sie topiła i wzywała pomoc to zamiast "dasz radę " kszyknoł bym "" czekaj zadzwonie po wopr bo nie mam uprawnien zeby cie wyciagnąc "" krata dla chlopaka i cos mocniejszego na rozgrzanie

Portnoy

2012-11-13, 21:17
Ja uwazam ze zawsze warto byc czlowiekiem bez znaczenia kim jestes a za te ich "dasz rade" rozstrzelac k***a!

Pan Kot

2012-11-13, 21:18
cyt. "byli to policjanci którzy posiadali umiejętności do pełnienia służby na ladzie"

to może c**o tempa zacznij szkolić psy wodne
dobrze kłamie ciekawe czy tak dobrze pałę opie**ala :idzwch*j:

pie**oli jak by miała zamiar beczeć głos sie jej łamie

Ti...........ch

2012-11-13, 21:19
Nawet takiej nie strzelisz z otwartej bo Cie udupią. Jedna z nielicznych sytuacji gdzie Straż Miejska nie wypadła negatywnie.
BTW wyobrażacie sobie strażaka który krzyczałby z brzegu że "dasz sobie rade"?

olex

2012-11-13, 21:22
Każdy z tych psów, a szczególnie ta blondyna na zbity ryj wypie**olić z roboty, a nie przeniosa ich do innego komisariatu, takie jest moje zdanie. wstyd

vilcz3k

2012-11-13, 21:25
Art. 162. § 1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Policje palcami wytykacie, a Ci ludzie, na okolo, z telefonami, to oni nie są winni? Policjant też człowiek, wielu ich tam było, może bali sie zamoczyć, cokolwiek, ale na okolo była masa ludzi takich jak my, którzy tylko stali i patrzyli....


I tyle w temacie.

salmonellas

2012-11-13, 21:26
tihomax napisał/a:

To ja k***a inaczej napisze. Dwóch idiotów naj***ło się i zachciało im się pływać. Rudy chciał być bohaterem to jego sprawa. Policjant nie musi umieć pływać i k***a koniec dla menela nie ma co życia narażać. A rudy niech zamknie ryje i sp***ala


A jakby jeden z tych meneli to twoj Ojciec Byl?
Tez bys tak dalej pie**olil szmaciaro :fuck-off:

korreza

2012-11-13, 21:28
Brzydkie, a na dodatek tępe babsko z sarkastycznym wyrazem mordy.

zeto88

2012-11-13, 21:32
Wj***ć ją na środek tego akwenu a na brzegu postawić wszystkich policjantów z jej posterunku. Ciekawe co by krzyczała gdyby się topiła... nie, nie ratujcie, nie macie uprawnień? ...

Chociaż z drugiej strony pewnie tylko odj***ła tekst nadany z góry żeby jakoś ratować dupe swoją i kolegów, no chyba, że jest ostro pie**olnięta. A tym trzem to gruby kij w dupe.

Nikczemny_Płód

2012-11-13, 21:32
vilcz3k

ALe jesteś poj***ny, sam sobie w stopę strzeliłeś.


Art. 162. § 1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Zobaczcie testy sprawnościowe na policjanta - k***a 10 pompek nie zrobią a chcecie by pływali :lol:

ti...........ax

2012-11-13, 21:33
salmonellas napisał/a:

A jakby jeden z tych meneli to twoj Ojciec Byl?


chciał pić? chciał pływać? Niech se sk***iel radzi.

Bankai

2012-11-13, 21:34
Lzy juz w oczach bo przykro mi chlopa ale jak zaczela gadac pani policjantka to juz niewytrzymalem i sie smialem... uprawnienia z zakresu ratownictwa wodnego, za to chyba maja zajebiste uprawnienia z zakresu dopingu i motywacji ("dasz rade").
Bohater wydarzenia raczej tez nie mial uprawnienia z zakresu ratownictwa wodnego i nie byl z wyspecjializowanej jednostki, ale sie nie pie**olil i wskoczyl do wody...

Kocham Polske ale co raz bardziej mnie rozbraja...

booore

2012-11-13, 21:35
Czy mi się wydaje, czy ona stara się nie poryczeć?


placek666

2012-11-13, 21:36
Właśnie taką mamy policję w miejscowościach takich jak Dzierżoniów o Sobótce nawet nie wspomnę same kolesiostwo i pie**olone plecaki po znajomości banda niedouczonych pedałów wożących się za moje pieniądze i udających wielkich stróżów prawa którym wszystko wolno mieszkam 15 km od Bielawy i znam osobiście kilku "stróżów " prawa z różnych komisariatów w okolicy powiem szczerze że szału nie ma .
W normalnym kraju dostali by filca z roboty a pani rzecznik która się wypowiadała swoim mlaskaniem sprawiała wrażenie jakby przed momentem robiła loda komendantowi krowa stara .

mjrZenada

2012-11-13, 21:36
k***a, a chłopakowi jakoś nie potrzeba specjalnych zezwoleń aby wskoczyć do wody i pomóc gościom..
Takie pie**olenie.. Mundurków zachlapać sobie nie chcieli.