18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

androgenius

2011-03-13, 03:17
jeżeli jest wszechmogący to może nie istnieć :)

BÃ...........³g

2011-03-13, 11:27
androgenius napisał/a:

jeżeli jest wszechmogący to może nie istnieć



Wszyscy dobrze wiedzą że Bóg stworzył lody cytrynowe.

Barak

2011-03-13, 12:03
Jestem ciekaw dlaczego debilni ateisci na sile chca byc fajni i dowalac wierzacym... Widocznie taka moda.

A prawda jest taka, ze za kilkanascie lat sami beda chodzic do kosciolka, bo zdrowie nie bedzie dopisywalo i beda szukac pomocy jak juz lekarze nie beda mogli pomoc. Jest nawet takie ladne powiedzenie - jak trwoga to do Boga.


Mowie to jako osoba, ktora nie wyklucza interwencji boskiej w poczatku wszechswiata (dlatego, ze nauka tez nie potrafi tego wytlumaczyc). A do kosciola nie chodze, bo denerwuje mnie instytucja kosciola i jego ingerencja we wszystko.

Borek91

2011-03-13, 12:40
@up chcemy dowalić z powodu takich ludzi jak Ty. Lubimy po prostu patrzeć jak katole się bulwersują bo jest to cholernie zabawne.

thewhitestar

2011-03-13, 12:41
Barak napisał/a:

Jestem ciekaw dlaczego debilni ateisci na sile chca byc fajni i dowalac wierzacym...


k***a! To tylko kawałek satyry a ty srasz cegłami... Wyluzuj bo ci żyłka pęknie.

Chyba właśnie dlatego lubimy się z was katoli wyśmiewać: bo jesteście tacy nietykalni, bo wiecie lepiej od reszty. Nawet k***a wiesz że kiedyś zacznę wierzyć :shock: Księżulek nie mówił czasem że w waszej religii magia taka jak wróżebnictwo jest zakazana?

suchy945

2011-03-13, 12:48
Jeśli ktoś jest ateistą to uszanuje to że wierzymy w Boga. A jak za wszelką cenę próbuje udowodnić że go nie ma, to znaczy że jest skończonym idiotą.

Barak

2011-03-13, 13:05
@thewhitestar, Borek91:

Mówicie, ze sie smiejecie ale gdzie jest to smieszne? Wasze rozwazania nad tym jak udowodnic, ze Boga nie ma czy cos? Jakos katolicy, buddysci, menonici, itd jakos nie robia glupich komiksow na temat pseudo ateistow, ktorzy zazwyczaj sa w wieku 13-20 lat i pluja nienawiscia na wszystko co jest zwiazane z religia. Podrosnienie, moze nauczycie sie szacunku i pokory i wtedy mozemy pogadac, bo wydaje mi sie ze wtedy rozmowa bedzie juz na normalnym poziomie.

Poza tym nie jestem katolikiem, mowie po prostu, ze nie wykluczam istnienia Boga (a wy jestescie tak ograniczenie, ze Bog to tylko wiara chrzescijanska), bo kto wie jak powstal wszechswiat, czas, itd.

thewhitestar

2011-03-13, 13:18
Barak napisał/a:

Mówicie, ze sie smiejecie ale gdzie jest to smieszne?


Chociażby w twoich pełnych oburzenia komentarzach :lol:

Alooooo

2011-03-13, 13:20
Filozofowie sie znaleźli....tak naprawdę ch*j mnie obchodzi czy ktoś z was wierzy,czy chodzi do kościoła,czy nie chodzi...obrazek jest fajny i już.Trochę dystansu k***a to jest sadistic.Będa teraz k***a rostrzygać w komentarzach czy jest Bóg ,czy nie ma...japie**ole...

NateHiggers

2011-03-13, 13:24
@Barak

Ciężar dowodu istnienia boga leży po stronie wierzących - domyślną postawą powinna być niewiara. Na razie żadnego dowodu nie zaprezentowano, więc przyjmuję, że jakikolwiek bóg nie istnieje. Domyślam się także, że jesteś deistą lub panteistą. Według wierzących w Jahwe jesteś skazany na wieczne potępienie. Skoro nikt nie wie jak powstał wszechświat, czas, itd. to od razu musiała go stworzyć niewidzialna bozia? Bambo prośba. Kiedyś ludzkość nie wiedziała co to są wyładowania elektryczne i przypisywała je różnym bóstwom.
A co do komiksów - nie wiem czy trollujesz, czy udajesz idiotę. Są one równie łatwo dostępne co ich ateistyczne odpowiedniki.

PS: wyk***iaj

hailtotheparanoia

2011-03-13, 13:38
@Barak

Szacunek - wybacz, jeśli trudno odnaleźć mi siłę, na szacunek dla ludzi całkowicie pozbawionych poczucia humoru, ludzi którzy w pełni zatracili zdolność samokrytyki i zapomnieli, że słowa takie jak hipokryzja imają się i ich społeczności.

Katolicy, muzułmanie lub hinduiści może nie rysują "debilnych" komiksów, ale otwarty brak wiary w Boga, jest w tych społecznościach srogo karanym aspektem - w chrześcijaństwie może już mniej, lecz nie chcę przypominać Ci o Świętej Inkwizycji i ich innych występkach na przestrzeni lat.

Barak, chciałbym zauważyć że jeśli chcesz prowadzić rozmowę na poziomie, zacznij od estetyki własnej wypowiedzi i spróbuj w mniejszym stopniu bawić się przepowiadaniem przyszłości, gdyż jak zauważyłeś można z tym debilnym, pseudo-ateistą prowadzić rozmowę na normalnym poziomie, kiedy się tego chce - niestety, większość teistów ślepo prze naprzód, mając klapki na oczach, bulwersując się na każdym kroku, gdy tylko ktoś zrani ich delikatne uczucia.

PS. Buddyzm nie jest religią, do k***y nędzy!

jonek00

2011-03-13, 13:48
jeden z podstawowych dogmatów mówi o tym, że bóg istniał zawsze, więc nie stworzył istnienia.

i cała cwana i błyskotliwa teoria pana z obrazka poszła się j***ć. amen.

Borek91

2011-03-13, 13:50
@Barak jeżeli mam się uczyć szacunku i pokory w stosunku do wiary, która zniszczyła tyle wspaniałych kultur, paliła ludzi na stosie, zatrzymała rozwój świata na prawie tysiąc lat to ja to pie**olę i nie chcę "dorastać" do tego, nie chcę być kolejnym, bezmyślnie i ślepo wierzącym osłem, który wierzy w to co mu powiedzą w kościele, tv, rodzinie. Ale jak będę chory to nie omieszkam spróbować Twojego sposobu, jestem pewien, że mi pomoże.