18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BMW

Ponury Knur • 2012-10-03, 09:26
Na przejazd kolejowy wjeżdża beemka X5. Maszynista zbliżającej się lokomotywy daje po hamulcach, ale oczywiście nie wyrabia się i trafia w samochód. Beemę wyrzuciło w powietrze, obróciło kilka razy, w końcu wylądowała w rowie. Pociąg się zatrzymuje. Spod beemy wyczołguje się facet (cały!), podchodzi do lokomotywy i pyta maszynistę oraz pomocnika:
- Chłopaki, jesteście cali?

Yasiu99

2012-10-04, 21:13
@Chlebson

Nooo wybór masz pokaźny :P Nie ma co porównanie masz zajebiste.
Powiedz mi dlaczego hummera (z tego co napisałeś wnioskuje że chodzi ci o h1dynkę) do suva porównujesz? Po co wytaczasz japoński szajs i z kąd ta włoska padaka w odniesieniu do kolizji pociągu z x5?

adrian0114

2012-10-04, 21:50
Czy zawsze musi trafić się ktoś kto przyczepi się do BMW ? macie z tego jakąś radochę ? :facepalm3:

Ponury Knur

2012-10-05, 08:52
Chlebson napisał/a:



Oj kolego śmiem twierdzić ,że jeździsz jakimś zdezelowanym BMW 3 ,który pamięta Mojżesza ,a X5 jest dla Ciebie szczytem światowej myśli technicznej... To Cię rozczaruję i powiem ,że istnieją inne samochody niż NIEMIECKIE (dojcze szajse). Taki np. amerykański Hummer mógłby dymać te SUVy hitlerowskie. A taka Toyota Tundra dyma hummera (akurat co do korelacji hummera i tundry mogę się mylić :) ) i X5, Q7 ,Q5 itp. ładnie wyglądające SUVy ,które chciałyby być prawdziwymi terenówkami. Nie chce twierdzić ,że niemieckie samochody są lipne ,ale krew mnie zalewa jak widzę na polskich drogach 80% samochodów pochodzących od samego Hitlera... A jeszcze bardziej wkurzają mnie legendy ,które narastają wokół tych oto sprzętów... m.in. to ,że mają najlepsze silniki (gówno prawda); mają najlepsze sportowe samochody (też gówno prawda); mają najlepsze zawieszenia (chyba k***a na autostrady ,a i tak ferrari ma lepsze); no i mój nr 1 to ,że są niezawodne (gówno prawda ,po prostu części do samochodów niemieckich są tanie i łatwo dostępne co wcale nie oznacza ,że mniej się psują... wręcz odwrotnie)...

Taka prawda ,że większość Polaków uważa te samochody za najlepsze bo po prostu nie mieli okazji sprawdzić marek z innych krajów i tak im wpajali ojcowie od dzieciństwa... Co najlepsze większość zostanie przy takim myśleniu bo panuje dziwny przesąd o bezawaryjności niemców (napisałem z małej litery bo nie mówię o narodzie ,a o samochodach) z czym się nie zgadzam ,a za przykład niech posłuży mój Yaris i Golf albo BMW 3. Toyota w ciągu roku miała wymieniane tylko części eksploatacyjne ,kumpel w Golfie praktycznie co miesiąc wspominał ,że musi coś zrobić (bo to elektryka silnik czy inne gówno) to samo miał znajomy w BMW... tak w gwoli ścisłości mam w domu Volkswagena Polo i jeszcze Toyotę Corollę więc mam porównanie.




pie**olisz głupoty bo jeżdżę japońcem który dyma twoją Corollę i twoje pedalskie polo.

Prometheus_Coprophagus

2012-10-05, 16:04
adrian0114 napisał/a:

Czy zawsze musi trafić się ktoś kto przyczepi się do BMW ? macie z tego jakąś radochę ? :facepalm3:



Zapewne taką samą, jaką mają ludzie, którzy silą się niemal na apoteozę BMW, ewentualnie równają wytrzymałość aut typu SUV co najmniej z wytrzymałością czołgów.

Jeden wali konia do martwych płodów, drugi obraża BMW, trzeci dłubie sobie dłutem w odbycie i nie widzę w tym nic złego tak długo, jak długo nie każemy innych walić konia do martwych płodów, obrażać BMW lub dłubać sobie (albo innym) dłutem w odbycie.

toiman

2012-10-05, 21:24
Fiat 126p !
Może i się psuje, ale kupić drugi silnik na szrocie to góra 150zł :P

Ch...........on

2012-10-06, 19:59
Ponury Knur napisał/a:




pie**olisz głupoty bo jeżdżę japońcem który dyma twoją Corollę i twoje pedalskie polo.




No po prostu twój argument mnie powalił... zapomniałeś dodać jeszcze yarisa. Yyyyy i ogólnie życzę ci śmierci

Yasiu99 napisał/a:

@Chlebson

Nooo wybór masz pokaźny :P Nie ma co porównanie masz zajebiste.
Powiedz mi dlaczego hummera (z tego co napisałeś wnioskuje że chodzi ci o h1dynkę) do suva porównujesz? Po co wytaczasz japoński szajs i z kąd ta włoska padaka w odniesieniu do kolizji pociągu z x5?



Po pierwsze szanujmy nasz język... pisze się skąd. A jakbyś się wczytał w treść komentarza to byś zauważył ,że ten włoski szajs nie był przytoczony w odniesieniu do kolizji... po prostu poleciałem z tematem :amused: