18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BMW vs. AUDI

hopka • 2013-04-01, 14:28
czekamy na odpowiedz audi




Vercetti77

2013-04-02, 09:17
Cytat:

wieś się bawi^^ i ch*j z samochodami... k***a jakieś zloty? miłość do auta? auto jest do przemieszczania się... a nie do wielbienia;/ i dać za coś w ch*j chajsu po to aby trzeba było dać jeszcze więcej za części... sory, ale to moim zdaniem domena biednych bogatych... którzy lubią wozić puste laski i je pchać na tylnim siedzeniu, gdzie mało miejsca...



Chyba nie rozumiesz jakie to uczucie mieć pasję i poświęcać się jej.

qhash

2013-04-02, 13:21
Anonymouz napisał/a:


Dziękujemy za pozwolenie, bo już miałem sprzedać A8 i się od matki pożyczyć na be-em-wu by być twardzielem!



o rly ?

Nashi

2013-04-02, 14:18
Nie ważne czy Audi, czy BMW - za napie**alanie po karoserii jakiegokolwiek zadbanego auta, karny murzyński ku*as do ryja.

Shirako

2013-04-02, 15:15
Raperzy się dissują a kierowcy załatwiają to tak :D

papaj94

2013-04-03, 00:44
dr_dex napisał/a:



Słusznie - w koncu beemwu nadaje sie tylko i wyłacznie do przewozu burakow




piszesz tak bo sam jeździsz pewnie audi z 1990r i ledwo co dojeżdżasz z punktu A do punktu B. Swoją drogą bmw przeważnie jest uważane dla "buraków" ponieważ tjuningują je jakoś tak dziwnie itp a polecam sprawdzić "german fest" w youtube. Pozdrawiam

kutacz

2013-04-07, 14:17
Skowu napisał/a:




wole jeździć " ch*jowym " Volkswagenem, włożyć w mechanika 500zł raz na rok niż j***ć się po mechanikach co miesiąc i po 800 zł... apropo to nawet golf jest oszczędniejszy od bmw, i chociaż ma jakieś kształty, a nie jedną puszkę zrobili bmw. nie nasza wina, że posiadacze bmw mają dz**ki, a posiadacze zwykłych samochodów ( Audi, Volkswagen, Opel itd. ) mają szczere kobiety, które nawet się nie oglądają za łysolami ;) )

Pozdrawiam wszystkich - oprócz pajaców z bet...



nie no tu juz poleciałeś po bandzie xD porównywac golfa to beemek hahaha, pewnie jestes typowym golfiarzem co ma w bagażniku tube, szyby ciągle opuszczone i jazda po wsi. Własnie z takich ludzi jest największy ubaw. A jeśli chodzi o kształty no to prosze cie... Golf od 5 do 7 to jeden pies, tylko minimalne zmiany, o golfie 3 (którego jestes zapewne posiadaczem) juz nie wspominam bo to szrot. Co do oszczędnosci to juz ci tłumacze: bmw to marka nie do oszczędzania, tylko do dawania radości z jazdy, ludzie kupujący bmw srają na to ile to pali bo nie o to tu chodzi. Wiem, że twój golf 1,9 w tedejku pali piątke ropy, ale przejedz sie kiedys beemką z tego samego roku to moze zrozumiesz o co chodzi. Jedyna beemka jakiej bym nie kupił to e36, to dobre auto ale ludzie je zbyt zwiesniaczyli i źle mi sie kojarzy. W tym twoim pozdrowieniu wyczułem nutkę zazdrości. Zresztą ta dyskusja nie ma sensu a rozpisałem sie jak śmieć

PustySocho

2013-11-20, 15:24
Nikt nie zauważył że to jest ustawione?
Typ co się chowa do bagażnika was nie dziwi?