18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BMW vs. AUDI

hopka • 2013-04-01, 14:28
czekamy na odpowiedz audi




dr_dex

2013-04-01, 17:48
qhash napisał/a:



lepiej być burakiem niż pedałem



Na wszystko na co cie nie stac mowisz, ze jest pedalskie ?

Anonymouz

2013-04-01, 18:12
qhash napisał/a:

jak w ogóle można porównywać bmw do pedalskiego ałdi

Twoja odpowiedź jest na poziomie jamnika Grzelakowej z Miodowych Lat.

Marionarus

2013-04-01, 18:13
SQT napisał/a:

Szczerze mówiąc jedni i drudzy jadą starymi szrotami. Jakby to jakieś nówki były z salonu to można się kłócić. Kolejna sprawa strzelanie kulkami z farbą do aut - istne dzieciaki.



Radzę sobie zobaczyć ile warte są teraz E36 coupe. I mam tu na myśli te na prawdę zadbane, a nie zajechane padaki jakiś wieśniaków. Podejrzewam że jak zobaczysz ceny, to Twoje seicento z 2005r schowa się głeboko w dupie;p. Sam swojej szukałem ponad 3 miesiące, i nie było to łatwe, ale zadbane coupe gdy tylko się pojawia na aukcji, na nastepny dzień ma już innego właściciela. Bardzo czesto tez, wraca spowrotem do niemiec, gdzie jest autem na weekendy, jako klasyk. Sama oryginalna gałka zmiany biegów, od m-pakietu w tych autach kosztuje tyle co komplet zimówek do tych wszystkich zajebistych tico i matizow ktorymi się wozicie. Możecie sobie uważać właścicieli BMW za wieśniaków, ale prawda jest taka że my mamy chociaż przyjemność z jazdy. Posłuchajcie sobie dźwięku sześciocylindrowego silnika BMW, to muzka jakiej nie da Wam żadne tico 0.8l w gazie:).

dyziom

2013-04-01, 18:25
Kocham takie tematy, a raczej dyskusje pod...

Kirk

2013-04-01, 18:33


I tyle w temacie.

robzi1989

2013-04-01, 18:37
- jestes glupi
- nie, bo ty
- przyjedz na moja dzielnie to zobaczysz
- nie, ty przyjedz na moja to zobaczysz
xD
j***ne p*zdryki jakby doszlo do konfrontacji to pewnie i tak byscie zesrali sie w gacie i powiedzieli ze to tylko dla checy na niecie pisaliscie :D

SzpaneRR

2013-04-01, 18:43
Ci imbecyle wykazują jedynie wyższość głupoty jednych dealerów (?) na drugimi. To że akurat dwie wielkie marki padają "ofiarami" ich kretyńskich bitewek to już inna sprawa.
Ostatnimi czasy ani AUDI, ani BMW nie ma szczęścia do klientów...

Ryuk

2013-04-01, 19:04
Ale Wy wszyscy jesteście ostro pie**olnięci. Każdy jeździ czym chce (a raczej jeździ tym na co go stać) i zapewne koło dupy mu lata co mówią na niego zazdrośni idioci. Po ch*j obrażać markę, skoro to mentalność kierowcy się liczy?

Gnoyek1990

2013-04-01, 19:14
@up

Ja sam tego nie rozumiem dlaczego się tak ludzi szufladkuje

bmw to dres
audi to wieśniak

kutwa... Tak naprawdę niemieckie auta szczególnie u nas w polsce są najbardziej spotykane

a) bo dobre
b) bo tanie części
c) sąsiadujemy z Szwabami i łatwiej ściągnąć zza granicy

a bmw czy audi to kwestia gustu, mi sie akurat podoba bmw bo ma ten swój zajebisty wygląd którego brakuje audicom.
Ale każdy ma swój gust i tyle a o gustach się nie dyskutuje.

Mój sąsiad kupił chevroleta i co? Ano właśnie to ,że za części płaci jak za zboże.

KiKiZ

2013-04-01, 19:45
Dla mnie i BMW i Audi ma swoje wady i zalety jedno jest pewne - są to niemieckie, solidne marki samochodów.

BMW - silniki benzynowe(tak, wiem, sa diesle też), napęd na tył i kozacki wygląd, M-Pakiet(dla mnie lepsze niż quattro)
i zajebisty minus w postaci stereotypów - ale dzięki temu można zobaczyć jaki ktoś jest tępy że wierzy stereotypom.

Audi - drogi samochód, drogie części, kozacki wygląd, quattro - może i nie mam kasy na taki samochód, ale jak miałbym dać 20 tysięcy za a3 która dupy nie urywa to dziękuje.


p.s (diesel śmierdzi ;>)

zabijcie mnie teraz(nie zapomnijcie napisać że nie mam prawka i jakieś tam :> )

bolsik

2013-04-01, 19:53
Cytat:

bolsik napisał/a:
k***a, jakby jakaś k***a, nie ważne czy to z audi, czy bmw czy innego tico strzeliła taką kulką w mój samochód, zaj***łbym jak szmatę.

P.S.: j***ć hitlerowskie ścierwa!

JDM rządzi!!!!!!!


Po pierwsze to zesrałbyś sie po drugie to od kiedy prawo jazdy są od 14lat. sp***alaj do lekcji jutro masz do szkoły



Powiedz cwaniaczku kto się pierwszy spiął? no kto?
po prostu wk***iło mnie to, że nie znasz kogoś nie wiesz ile ma lat, a od razu ciśniesz mu od gimbazy...
zastanów się dwa razy, albo może w twoim przypadku nawet trzy zanim coś napiszesz

Kmil69

2013-04-01, 20:07
A ja życzę wam wesołych świąt :roll:

Paimon

2013-04-01, 20:15
wieś się bawi^^ i ch*j z samochodami... k***a jakieś zloty? miłość do auta? auto jest do przemieszczania się... a nie do wielbienia;/ i dać za coś w ch*j chajsu po to aby trzeba było dać jeszcze więcej za części... sory, ale to moim zdaniem domena biednych bogatych... którzy lubią wozić puste laski i je pchać na tylnim siedzeniu, gdzie mało miejsca...
A tu widać jakąś "epicką" wojnę między Audi a BMW... k***a jak jakieś transformersy j***ne... kilka kiepów z wypozyczonymi markerami... a do tego nazistowskie auta... lubie Hitlera, ale k***a nie koncerny motoryzacyjne r*chające nas w dupe... a stereotypy biorą się z tego, ze jeździmy czymś, czym za granicą nie jeżdżą... oni to złomowali, póki się nie zrobił biznes na przewóz do Polski... przykre ale prawdziwe...
dziękuję dobranoc

kondziovsky

2013-04-01, 20:25
co za buractwo i sk***ysyństwo, audi czy bmw, łan ch*j, ale żeby nak***iać z paintballowych pistoletów w cudze auto? co to k***a jest?
jakbym widział zmagania dwóch grup pseudokiboli, co za ch*je. i co to da, że postrzelali w te auta, co to k***a linia frontu jakaś w wojnie audi vs. bmw? co za gówno, wypie**alać mi z tym z głównej, co za cfele dają piwo na to.

a tak abstrah*jąc od ch*jowej treści, to w ogóle jebie mi to fonetycznym "fejkiem".