18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bmw e36 w rosji

kratek71 • 2010-12-18, 13:30
Znawcy pewnie wiedza co potrafi ta maszyna :-o


mcmt

2010-12-20, 20:02
murad napisał/a:

i teraz powstaje pytanie: ilu z tutejszych, aktywnie udzielających się, znawców motoryzacji oraz driftingu w ogóle ma prawo jazdy? :D


Ilu wypowiadających się "krytyków" zna wartość M3 e36... :roll:

~komornik1000

2010-12-20, 20:05
tranzystor napisał/a:



Wstawiasz film z YT i nie wiesz? Nie zastanowiło Cię, że krzyczący człowiek nie jest Polakiem? Taki bystry jesteś? Zobacz profil użytkownika "nitrofreak27" wstawiającego film na YT.

tytuł

opis


I skończ kozaczyć, pało.



Teraz pałe to dostaniesz ale do ryja wazonie ....
Po pierwsze PAŁO nitrofreak27 wrzucił ten filmik w 2009 roku a film istnieje od dobrych 5ciu lat (jak chcesz to Ci udowodnie PAŁO i nie kozacz bo bedzie wiecej wstydu )
Po drugie Pało koles krzyczący jest polakiem (ale to zostawie sobie na póżniej )
Po trzecie nitrofreak27 następnego filmiku nie ma w kolekcji PAŁO wiec to nie on mógł to nagrac tylko jest DURNYM szfabem i robi plagiat
Po czwarte jezeli ja czegoś nie wiem to sie nie udzielam ale Ty jestes k***a geniuszem z mizerną znajomościa YT PAŁO
Dziekuje dobranoc .... I lepiej nic juz nie pisz wez to na klate bo dopiero pojade CI po rajtach


mcmt napisał/a:


Ilu wypowiadających się krytyków zna wartość M3 e36... :roll:



mcmt ....znaja ale z anonsów :mrgreen:

DarkDante

2010-12-21, 23:50
Markoz87 napisał/a:

W taką pogodę to każda m-power z Pl tak potrafi ;)
A ta na filmiku i tak ma pewnie motor 1.6 i zestaw 4 miliardów stroboskopów dodających odpowiednia każdy po 14 koni mechanicznych.
A tak na marginesie to w Polsce jeździ więcej BMW M-power niż ich w ogóle wyprodukowano ;)



Powiedział kierowca cinquecento w holenderskim gazie :)

Markoz87

2010-12-23, 01:05
DarkDante napisał/a:



Powiedział kierowca cinquecento w holenderskim gazie :)



... siadaj na kanapie, jak nie no to na razie :)

dQrw10nYk0k5

2010-12-23, 11:45
To z całą pewnością Czeczeńcy. Który Rusek zmontowałby takie gówno?