18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bmw e36 w rosji

kratek71 • 2010-12-18, 13:30
Znawcy pewnie wiedza co potrafi ta maszyna :-o


~komornik1000

2010-12-18, 22:35
tranzystor napisał/a:



PS. Ta E34 lecąca bokiem nie zostałą sfilmowana w Polsce.



A tak z ciekawości .... gdzie???

faba

2010-12-18, 22:55
murad napisał/a:

No k***a brawo, wielkie osiągnięcie, taki drift na lodzie to ja w seicento moge wam zrobic...



Tylko jeszcze z niego wyjdź!!!

mi...........io

2010-12-18, 23:00
Markoz87 napisał/a:

W taką pogodę to każda m-power z Pl tak potrafi ;)
A ta na filmiku i tak ma pewnie motor 1.6 i zestaw 4 miliardów stroboskopów dodających odpowiednia każdy po 14 koni mechanicznych.
A tak na marginesie to w Polsce jeździ więcej BMW M-power niż ich w ogóle wyprodukowano ;)


taki znawca, uprasuj dres.

kolo665

2010-12-18, 23:01
pie**olicie wszyscy jak połamani. nie porównujcie tu zj***nych seicento i beemek bo jedne są przednionapędowe drugie zaś mają napęd k***a na tył. A to jest zasadnicza różnica w sposobie prowadzenia i wychodzenia z zakrętu;]
Na śniegu nie potrzeba dużo mocy, maluchem też tak zrobi;]

Am...........eg

2010-12-18, 23:38
GDZIE ~mcmt?!

niki99

2010-12-18, 23:40
kolo665 napisał/a:

pie**olicie wszyscy jak połamani. nie porównujcie tu zj***nych seicento i beemek bo jedne są przednionapędowe drugie zaś mają napęd k***a na tył. A to jest zasadnicza różnica w sposobie prowadzenia i wychodzenia z zakrętu;]
Na śniegu nie potrzeba dużo mocy, maluchem też tak zrobi;]



O ile założysz w maluchu szpere.
Kask na głowę krzyż na drogę i do zobaczenia na hardzie.

JozinZBazin

2010-12-18, 23:59
Odpie**olcie się z łaski swojej od e36.

Też mam taki. To, że jest to ulubione auto wszelkiej maści dresów nie znaczy, że nie jest to doskonały samochód. Naprawdę e36, nawet 1,6 (tak, śmiejcie się, mam 316) potrafi dać przyjemność z jazdy. W fotel oczywiście nie wciska, ale RWD+zima+trochę ćwiczeń na pustym placu=radość z jazdy.

Aha ja mam e36 w ori, żadnego wieśtuningu. I uwierzcie, że jest wielu normalnych użytkowników beemek.

Mephic

2010-12-19, 02:47
Niewinna Kruszynka napisał/a:

I uwierzcie, że jest wielu normalnych użytkowników beemek.



Jak z Jezusem. Nikt go nie widział, a mówią, żeby wierzyć.

lesiot

2010-12-19, 08:30
UmpaDupaTrytkiFrytki napisał/a:

Rozumiem, że zaciągasz ręczny i jeja gazu do dechy. Mój znajomek robi tak Volvo V40 - no nie jest to fajne, chyba, że się szpanuje ludziom, którzy nie znają idei poślizgów kontrolowanych.



Czyli według Ciebie, przednionapędowego auta nie da się prowadzić w poślizgu?
Zajebiści znawcy, tylko jakoś kiep jeden z drugim nie rozumie, że drift to specyficzny sposób jazdy w kontrolowanym poślizgu i owszem każdy drift jest kontrolowanym poślizgiem, ale nie każdy kontrolowany poślizg jest driftem.
I tym sposobem "ynteligencie" przednionapędówkę da się wprowadzić w poślizg i go kontrolować... ale zadriftować już nie.

Widać, że w Polsce fani "driftu", to chyba jednak nieuki nawet bez dobrze opanowanej teori.

No i kolejna sprawa... ten błysk i zaciesz dzieci na widok BMW. Nie ważne, że stary sprowadzony szrot i burakowóz, ale co drugi chyba ściąga dresiki i fapuje przy filmikach z bawarkami.

Nie mam osobiście nic do marki BMW i do samochodów tej marki... ale polew mam z wsioków podjaranych tym, że udało się mu sprowadzić 20 letnie (oczywiście w idealnym stanie, bo starszy pan tylko do kościoła w niedziele jeździł) BMW. Zaciesz tych buraczków tym większy, kiedy dostroją "furę" naklejkami, nakładkami, światełkami, wisiorkami i pierdółkami i już mają "M" pakiet i setki koni mechanicznych więcej. Niestety w Polsce markę BMW wyparł pszenno-buraczany styl BMW.

tranzystor

2010-12-19, 10:31
komornik1000 napisał/a:



A tak z ciekawości .... gdzie???



Wstawiasz film z YT i nie wiesz? Nie zastanowiło Cię, że krzyczący człowiek nie jest Polakiem? Taki bystry jesteś? Zobacz profil użytkownika "nitrofreak27" wstawiającego film na YT.
Cytat:

Kraj:
Niemcy


tytuł
Cytat:

BMW e34 drift


opis
Cytat:

Thats how to enter autobahn!!!



I skończ kozaczyć, pało.

mcmt

2010-12-19, 11:34
Ampeg napisał/a:

GDZIE ~mcmt?!


Jak najdalej stąd. Narazie nie ma tu nikogo do polemiki :facepalm: .
Tylko filmik komornika mnie rozpie**ala + tylko niektóre z wejść e36 autora tematu z różnych powodów. Ci co kiedyś jeździli RWD na śniegu (z wypowiedzi wnioskuję, że mniej niż 5% wypowiadających tu się) będą wiedzieć dlaczego.

CKM88

2010-12-19, 11:39
Te czerwone BMW bez dachu od 01:06 moim zdaniem wymiata !! reszta to przeciętniaki są ...

murad

2010-12-19, 12:01
i teraz powstaje pytanie: ilu z tutejszych, aktywnie udzielających się, znawców motoryzacji oraz driftingu w ogóle ma prawo jazdy? :D

Gienek2

2010-12-20, 09:51
no k***a , potrafi się wpie**olić w zaspę, potrafi wjechać do rowu, potrafi skosić znak i przede wszyskim potrafi wjechać do garażu nie otwierając bramy

luger251

2010-12-20, 13:40
na takim śniegu to nawet mój poldżer daje rade:) wystarczy strzelić ze sprzęgła i nawet przy 80kk/h poleci bokiem więc żadna tam rewelacja tą e36 :lol: