18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BMW E34...

Dawid210 • 2012-04-20, 14:07
Taka tam Bemka M5.



Jest moc! :jezdziec:

BrekiBMW

2012-04-20, 19:42
@ up amatorka_protein
może i taki przedstawia ale nie zapomnij że jest to auto już dość wiekowe a ostatnie e34 m5 było produkowane w 1996r. czyli w czasach gdy zapewne srałeś w pieluchy. Dużo aut "sportowych" nowszej generacji produkowanych obecnie nie ma nawet 1/5 tej mocy którą ma to auto. A przypominam że nie jest to auto sportowe tylko limuzyna klasy średniej.
Po drugie nie potrafisz szanować innych więc dla nich ty również jesteś zwykłym ścierwem nic nie wartym. A szacunek się należy dla takiej osoby która potrafi zrobić takie auto. Sam również jestem w trakcie instalacji turbo w troszkę młodszym lecz również i z mniejszą pojemnością silniku BMW i jak dla mnie wygenerowanie mocy ok. 200KM z litra pojemności jest sporym wyzwaniem gdyż trzeba mieć naprawdę dużo doświadczenia żeby po jednej zabawie tłoków nie zbierać z asfaltu.
P.S. Ciebie i tak nie stać na to pruchło frajerze

erotyczny

2012-04-20, 19:58
Japie**ole już mechanicy wielcy się wypowiadają...

iPoCoTaRejestracja

2012-04-20, 20:06
BrekiBMW napisał/a:

P.S. Ciebie i tak nie stać na to pruchło frajerze



Ja pie**ole, a skąd k***a wiesz, że jego nie stać? Może zapie**ala helikopterem na zmianę ze złotym porsche. k***a mać.

BMWswap

2012-04-20, 20:10
ludzie zapie**alający helikopterami na zmianę ze złotym porsche chyba nie wchodzą na sadistica :-/

zonk1234

2012-04-20, 20:26
Tu jest moc E34


turekk

2012-04-20, 20:30
jaranie sie starymi bmw to jest chyba jakiś rodzaj nekrofilii?

marcinsud

2012-04-20, 20:35
Ech drogi psuja i zagrożenie stwarzają gwóźdź im w opony. Szczerze pragnę śmierci tych zabójców, niewinnych uczestników ruchu.

~LegendarnyZiom

2012-04-20, 20:37
BMWswap napisał/a:

ludzie zapie**alający helikopterami na zmianę ze złotym porsche chyba nie wchodzą na sadistica :-/



Wchodzą, tylko że oni mają konto premium.

dreamless

2012-04-20, 20:37
co to za nuta na początku? ktoś wie?

~LegendarnyZiom

2012-04-20, 20:39
dreamless napisał/a:

co to za nuta na początku? ktoś wie?



Nickelback - Burn It to the Ground

lololololl

2012-04-20, 20:41
turekk napisał/a:

jaranie sie starymi bmw to jest chyba jakiś rodzaj nekrofilii?



Ten samochód jest kultowy ale to zrozumieją tylko ludzie znający się na motoryzacji i szanujący stare samochody. Na ten samochód (bez tuningu) twoich starych nigdy nie będzie stać i tak a nawet jeśli to nie będą mieć za co wlać do baku, bo takie M5 spali ze 20+ litrów na 100km. podczas gdy twoi starzy (mówię o twoich starych bo Ty pewnie jeździsz autobusem) jeżdżą skodą lub innym szajsem na gaz lub w dieslu i zamiast patrzeć na obrotomierz to patrzą na wskaźnik beny.

tofur

2012-04-20, 21:50
BrekiBMW napisał/a:

@ up amatorka_protein
może i taki przedstawia ale nie zapomnij że jest to auto już dość wiekowe a ostatnie e34 m5 było produkowane w 1996r. czyli w czasach gdy zapewne srałeś w pieluchy. Dużo aut "sportowych" nowszej generacji produkowanych obecnie nie ma nawet 1/5 tej mocy którą ma to auto. A przypominam że nie jest to auto sportowe tylko limuzyna klasy średniej.
Po drugie nie potrafisz szanować innych więc dla nich ty również jesteś zwykłym ścierwem nic nie wartym. A szacunek się należy dla takiej osoby która potrafi zrobić takie auto. Sam również jestem w trakcie instalacji turbo w troszkę młodszym lecz również i z mniejszą pojemnością silniku BMW i jak dla mnie wygenerowanie mocy ok. 200KM z litra pojemności jest sporym wyzwaniem gdyż trzeba mieć naprawdę dużo doświadczenia żeby po jednej zabawie tłoków nie zbierać z asfaltu.
P.S. Ciebie i tak nie stać na to pruchło frajerze



pie**olicie hipolicie. co z tego, że ma moc, skoro pewnie nawet połowy nie da się wykorzystać. całe ładowanie kasy traci sens, tym bardziej, że za tą włożoną kasę można mieć zajebiste, nowsze (o ile nie nowe) auto, w ch*j szybkie i zajebiście trzymające się drogi. może i z mniejszą mocą, ale dające się prowadzić. chcesz się pobawić, kup sobie buggy.

Phallucifer

2012-04-20, 22:04
samochod to jest przedmiot i jako taki spelnia okreslona funkcje - sluzy do przemieszczania, a dorabianie ideologii i jakiegos rodzaju ceregiele sa bardzo fajne, ale mowiac szcerze nie sluza k***a niczemu.

lololololl

2012-04-20, 22:14
tofur napisał/a:



pie**olicie hipolicie. co z tego, że ma moc, skoro pewnie nawet połowy nie da się wykorzystać. całe ładowanie kasy traci sens, tym bardziej, że za tą włożoną kasę można mieć zajebiste, nowsze (o ile nie nowe) auto, w ch*j szybkie i zajebiście trzymające się drogi. może i z mniejszą mocą, ale dające się prowadzić. chcesz się pobawić, kup sobie buggy.



Kolejny który nie rozumie o co chodzi w tuningu.

Jeżeli będzie chciał może ustawić mniejsze doładowanie poprzez westgate turbiny i auto będzie się dobrze prowadzić.

Co z tego że miałby nowe? może ma nowe w garażu a to ma do tuningu i zabawy?

W tuningu nie chodzi o to by dorównać nowszym modelom tylko o to by stworzyć coś nowego.

Taki na przykład kultowy samochód jak Skyline - tuningowany do dziś bo jest doskonałą bazą do tuningu, lepszą od nowych GTR które zastąpiły linię Skyline. Jego silnik na standardowych częściach jest w stanie wytrzymać 800+ koni.

Ale co Ja się tutaj rozpisuje jak zaraz kolejne dziecko jeżdżące autobusem mnie zjedzie.