18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Błogosławieństwo Franciszka I

Swirussss • 2013-03-13, 21:42
Błogosławieństwo dla ludzi i kobiet


mazin

2013-03-14, 12:55
Z wikipedii:

On 15 April 2005, a human rights lawyer filed a criminal complaint against Bergoglio, as superior in the Society of Jesus of Argentina, accusing him of involvement in the kidnapping by the Navy in May 1976 (during the Dirty War) of two Jesuit priests.[19] The priests, Orlando Yorio and Franz Jalics, were tortured,[20] but found alive five months later, drugged and semi-naked. Yorio accused Bergoglio of effectively handing them over to the death squads by declining to tell the regime that he endorsed their work. Jalics refused to discuss it after moving into seclusion in a German monastery.[21] Horacio Verbitsky, an Argentine investigative journalist and former montonero, wrote a book about this and other related events titled El Silencio: de Paulo VI a Bergoglio: las relaciones secretas de la Iglesia con la ESMA.[22] Verbitsky also writes that the Argentine Navy with the help of Cardinal Bergoglio hid the dictatorship's political prisoners in Bergoglio's holiday home from a visiting delegation of the Inter-American Human Rights Commission.[23]

According to the book, after their release Yorio accused Bergoglio, then-Provincial of his San Miguel Jesuit order, of having denounced him. Father General Pedro Arrupe in Rome was informed by letter or during the abduction[clarification needed], both Jalics and Orlando Yorio were excluded from the Jesuit Order.[24]

Bergoglio told his authorized biographer, Sergio Rubin, that after the priests' imprisonment, he worked behind the scenes for their release; Bergoglio's intercession with dictator Jorge Rafael Videla on their behalf may have saved their lives.[25] "The [now] cardinal could not justify why these two priests were in a state of helplessness and exposed," according to Luis Zamora, who said that Bergoglio's testimony "demonstrates the role of the Church during the last military dictatorship."[26]

In 2010, Bergoglio told Sergio Rubin that he had often sheltered people from the dictatorship on church property, and once gave his own identity papers to a man who looked like him, so he could flee Argentina.[20]

Dla niekumatych, Bergoglio próbował uwolnić aresztowanych księży. A autor rewelacji na jego temat był członkiem montonero, czyli lewackiej organizacji terrorystycznej. Oceńcie sami.

kr...........et

2013-03-14, 13:08
!Timon napisał/a:



Lewak:
1. Homo-fil [nie mylić z homoseksualistą chociaż nie można tego wykluczyć],
2. Osoba afiszująca się z narkomanią,
3. Chcąca żyć na koszt uczciwych ludzi. Pragnie zmusić ich do tego wymyślając i usprawiedliwiając coraz to nowe podatki i rozszerzając 'pomoc społeczną'.
4. Uważająca, że godne życie to KOMBINOWANIE
[k***a kiedy się człowiek doczeka czasów kiedy częściej będzie słyszał 'musisz zapracować' niż 'musisz kombinować']
5. Nie biorąca odpowiedzialności za swoje życiowe wybory [dzisiaj r*cham tę jutro tamtą, w międzyczasie kozę więcej ślub mi tylko przeszkadza]
6. Pacyfista - uważa, że armia nam nie potrzebna, brzydzi się przemocą ale nie przeszkadza mu to wyskrobywać niczemu niewinne dzieci
7. Feminista/feministka - osoba uważająca, że kobiety są upośledzone, nie mają żadnych zalet w porównaniu do mężczyzn dlatego uważają, że należy im pomagać czyt. traktować jak dziecko z zespołem Downa.
8. Hipokryta uważający, że ma prawo do 'ekspresji' swojego wyglądu np. przez noszenie kołtuna zwanego dredami pracując w banku czy urzędzie wymagając przy tym szacunku i zaufania do swojej osoby jednocześnie twierdząc, że każdy łysy czy w dresie jest przestępcą.
9. Zwalcza kościół bo był molestowany przez lewackich księży.

Oczywiście to definicja skrajnego lewaka, większość ludzi chociaż trochę lewactwa w sobie nosi [nie ma ludzi idealnych] jednak zasada jest taka, że nie może ono dominować.



Ad.3 Chcąca żyć na koszt uczciwych ludzi. - Moje podatki idą na policję, która ochrania wasze "akcje" które nierzadko kończą się zniszczeniami.

Ad. 5 5. Nie biorąca odpowiedzialności za swoje życiowe wybory [dzisiaj r*cham tę jutro tamtą, w międzyczasie kozę więcej ślub mi tylko przeszkadza] - Idąc tym torem - zapłaciliście za zniszczenia, których dokonaliście na manifach?

Mógłbym jeszcze rozwinąć dalej swój wywód ale już tylko te dwa punkty pokazują że wy też jesteście LEWAKAMI !
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

McMenel

2013-03-14, 13:27
Zabawne jest to jak to prawicowcy nie brzydzą się na przykład pobierać zasiłki czy diety sejmowe.

Gracjan

2013-03-14, 14:26
źle przetłumaczył a już j***ni szowiniści sie podniecają

!Timon

2013-03-14, 16:04
kreet napisał/a:



Ad.3 Chcąca żyć na koszt uczciwych ludzi. - Moje podatki idą na policję, która ochrania wasze "akcje" które nierzadko kończą się zniszczeniami.

Ad. 5 5. Nie biorąca odpowiedzialności za swoje życiowe wybory [dzisiaj r*cham tę jutro tamtą, w międzyczasie kozę więcej ślub mi tylko przeszkadza] - Idąc tym torem - zapłaciliście za zniszczenia, których dokonaliście na manifach?

Mógłbym jeszcze rozwinąć dalej swój wywód ale już tylko te dwa punkty pokazują że wy też jesteście LEWAKAMI !
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.



Chyba Ci się coś pomyliło. Nie jestem żadnym oszołomionym zadymiarzem spod znaku hakenkreutz'a. Nie dymię na ulicach zatem za co mam płacić?
Poza tym 'manify' to pedały i lesby robią.


@McMenel
Masz świętą rację! To przekomiczne, że ktoś płaci absurdalne podatki [jak każdy w tym kraju] a później chce te pieniądze odzyskać. Normalnie boki zrywać.

ypsilanti

2013-03-14, 17:14
!Timon napisał/a:



Jaki głupi tekst. To on je zalegalizował? Od kiedy Kardynał ma władzę ustawodawczą?



No właśnie nie ma żadnej realnej władzy. A to Ty pisałeś jak to on skutecznie walczył z homosiami i jak to jesteś mu za to wdzięczny, więc napisz coś konkretnego,a nie takie puste hasełka. Ja Ci dałem konkretny przykład, że nie robił tego jednak zbyt skutecznie.

!Timon

2013-03-14, 18:10
@ypsilanti

Czytaj ze zrozumieniem. Odniosłem się do rzekomych oskarżeń jakoby wydawał lewicujących księży juncie wojskowej.
Jeśli wydawał - dobrze. Jeśli nie wydawał też dobrze bo okazał miłosierdzie.
W każdej sytuacji jest wygrany ;)

McMenel

2013-03-14, 20:05
!Timon napisał/a:



Chyba Ci się coś pomyliło. Nie jestem żadnym oszołomionym zadymiarzem spod znaku hakenkreutz'a. Nie dymię na ulicach zatem za co mam płacić?
Poza tym 'manify' to pedały i lesby robią.


@McMenel
Masz świętą rację! To przekomiczne, że ktoś płaci absurdalne podatki [jak każdy w tym kraju] a później chce te pieniądze odzyskać. Normalnie boki zrywać.


To nie płać podatków. AAA zapomniałem nawet wasze ukochane USA mają system podatkowy. Znaczy się chcecie od państwa wielu rzeczy lecz nie chcecie za nie płacić. Np drogi, linie przesyłowe , infrastruktura , różne służby.

BP82

2013-03-15, 01:57
Ludziom błogosławieństwo a kobietom garnki i patelnie i mop

Koniec Świata

2013-03-17, 10:54
!Timon napisał/a:


Lewak:
1. Homo-fil [nie mylić z homoseksualistą chociaż nie można tego wykluczyć],
2. Osoba afiszująca się z narkomanią,
3. Chcąca żyć na koszt uczciwych ludzi. Pragnie zmusić ich do tego wymyślając i usprawiedliwiając coraz to nowe podatki i rozszerzając 'pomoc społeczną'.
4. Uważająca, że godne życie to KOMBINOWANIE
[k***a kiedy się człowiek doczeka czasów kiedy częściej będzie słyszał 'musisz zapracować' niż 'musisz kombinować']
5. Nie biorąca odpowiedzialności za swoje życiowe wybory [dzisiaj r*cham tę jutro tamtą, w międzyczasie kozę więcej ślub mi tylko przeszkadza]
6. Pacyfista - uważa, że armia nam nie potrzebna, brzydzi się przemocą ale nie przeszkadza mu to wyskrobywać niczemu niewinne dzieci
7. Feminista/feministka - osoba uważająca, że kobiety są upośledzone, nie mają żadnych zalet w porównaniu do mężczyzn dlatego uważają, że należy im pomagać czyt. traktować jak dziecko z zespołem Downa.
8. Hipokryta uważający, że ma prawo do 'ekspresji' swojego wyglądu np. przez noszenie kołtuna zwanego dredami pracując w banku czy urzędzie wymagając przy tym szacunku i zaufania do swojej osoby jednocześnie twierdząc, że każdy łysy czy w dresie jest przestępcą.
9. Zwalcza kościół bo był molestowany przez lewackich księży.

Oczywiście to definicja skrajnego lewaka, większość ludzi chociaż trochę lewactwa w sobie nosi [nie ma ludzi idealnych] jednak zasada jest taka, że nie może ono dominować.



Ale poj***ne gówno ci siedzi w głowie. Dobrze, że internet wszystko przyjmie.

ch*j z tym watykańskim celebrytą, autorytetem dla imbecyli.