18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Błogosławieństwo Franciszka I

Swirussss • 2013-03-13, 21:42
Błogosławieństwo dla ludzi i kobiet


SkoQ

2013-03-14, 11:03
Ja go tam już lubie :D Anty lewak i anty pedał i zajebiście :D

narvik

2013-03-14, 11:10
Hanbungen Ty lewacki cwe*u, to Ty zawijaj się z Sadola i nie wypowiadaj się w tematach które Cię nie dotyczą.Idź złożyć pokłon wiecznie żywemu Leninowi w mauzoleum.

DamianG

2013-03-14, 11:12
Cały TVN. Nawet przy tłumaczeniu kłamią.

!Timon

2013-03-14, 11:28
Uuuu wielkie oburzenie lewej strony mocy za to, że obecny Papież zwalczał homo-księży w Argentynie. Cały normalny świat katolicki + prawicowi ateiści jest mu za to wdzięczny zatem mocny plus dla Franciszka.
Chociaż uważam KK jako instytucję za średniej jakości teatrzyk to nowego Papieża już lubię. :)

Davaj_Nalivaj

2013-03-14, 11:40
narvik napisał/a:

Hanbungen Ty lewacki cwe*u, to Ty zawijaj się z Sadola i nie wypowiadaj się w tematach które Cię nie dotyczą.Idź złożyć pokłon wiecznie żywemu Leninowi w mauzoleum.



możesz mi obciągnąć :blowjob:

Bacutil

2013-03-14, 11:43
VexTeson napisał/a:

Jorge Mario Bergoglio podczas trwania w Argentynie junty wojskowej generała Videli Redondo i podczas tzw. brudnej wojny 1976–1983 (hiszp. Guerra sucia) donosił wojskowym na lewicujących księży i zakonników, z których niektórzy potem znikali.



Bardzo dobrze robił.

narvik

2013-03-14, 11:55
Hamburger coś Ci się pomyliło,jestem hetero Ty pedale.

macko99

2013-03-14, 11:57


Trzymajcie na te wasze lewackie sk***ienie !

ypsilanti

2013-03-14, 12:08
!Timon napisał/a:

Uuuu wielkie oburzenie lewej strony mocy za to, że obecny Papież zwalczał homo-księży w Argentynie. Cały normalny świat katolicki + prawicowi ateiści jest mu za to wdzięczny zatem mocny plus dla Franciszka.
Chociaż uważam KK jako instytucję za średniej jakości teatrzyk to nowego Papieża już lubię. :)



Haha widzę, że jesteś obeznany w temacie. Tak zwalczał pedalstwo w Argentynie, że maja tam legalne związki homoseksualne i adopcje dzieci przez takie pary.

Aragon1988

2013-03-14, 12:13
Litości, filmik jest 'wesoło seksistowski', w klimatach kobieta to nie człowiek, a wam już odpie**ala z 'lewaczkami'? k***a ja się pytam skąd i dlaczego? Czy takie poj***ne przerzucanie się obelgami lewo-prawicowe zapanuje na całym sadolu, bez znaczenia czy będzie to walka dwóch czarnych, śmieszny zwierzak, czy gadająca głowa? Ogarnijcie się. :homer:

go...........ss

2013-03-14, 12:14
ale tu pełno pseudo prawicowych debili (nie nie jestem lewicowcem) zajmijcie sie k*** czyms pozytecznym na przyklad pedofilia wsrod ksiezy. no i oczywiscie czekam na zajebiste komentarze w moja strone jakie to jestem scierwo lewacke ! hahaha do szkoły dedbile

kr...........et

2013-03-14, 12:18
Kto to jest ten lewak? pieprzycie przy każdej okazji j..ć lewaków. O co właściwie chodzi ?

!Timon

2013-03-14, 12:30
ypsilanti napisał/a:



Haha widzę, że jesteś obeznany w temacie. Tak zwalczał pedalstwo w Argentynie, że maja tam legalne związki homoseksualne i adopcje dzieci przez takie pary.



Jaki głupi tekst. To on je zalegalizował? Od kiedy Kardynał ma władzę ustawodawczą?


@kreet

Lewak:
1. Homo-fil [nie mylić z homoseksualistą chociaż nie można tego wykluczyć],
2. Osoba afiszująca się z narkomanią,
3. Chcąca żyć na koszt uczciwych ludzi. Pragnie zmusić ich do tego wymyślając i usprawiedliwiając coraz to nowe podatki i rozszerzając 'pomoc społeczną'.
4. Uważająca, że godne życie to KOMBINOWANIE
[k***a kiedy się człowiek doczeka czasów kiedy częściej będzie słyszał 'musisz zapracować' niż 'musisz kombinować']
5. Nie biorąca odpowiedzialności za swoje życiowe wybory [dzisiaj r*cham tę jutro tamtą, w międzyczasie kozę więcej ślub mi tylko przeszkadza]
6. Pacyfista - uważa, że armia nam nie potrzebna, brzydzi się przemocą ale nie przeszkadza mu to wyskrobywać niczemu niewinne dzieci
7. Feminista/feministka - osoba uważająca, że kobiety są upośledzone, nie mają żadnych zalet w porównaniu do mężczyzn dlatego uważają, że należy im pomagać czyt. traktować jak dziecko z zespołem Downa.
8. Hipokryta uważający, że ma prawo do 'ekspresji' swojego wyglądu np. przez noszenie kołtuna zwanego dredami pracując w banku czy urzędzie wymagając przy tym szacunku i zaufania do swojej osoby jednocześnie twierdząc, że każdy łysy czy w dresie jest przestępcą.
9. Zwalcza kościół bo był molestowany przez lewackich księży.

Oczywiście to definicja skrajnego lewaka, większość ludzi chociaż trochę lewactwa w sobie nosi [nie ma ludzi idealnych] jednak zasada jest taka, że nie może ono dominować.

ro...........zo

2013-03-14, 12:32
Ciekaw jestem czy puszcza bąki.

Archeolog

2013-03-14, 12:35
Widzę, że prawackie ścierwo Sadistica znów walczy z wyimaginowanym wrogiem. Jesteście chorzy umysłowo. Pozdrawiam! :-)