18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

momonon

2016-03-07, 06:52
odstresowywała się z taksówkarzem :-D co za p*zda, jak mi takie suki krew w żyłach gotują. Szacun dla faceta, chłop obrotny, przedsiębiorczy, widać że dba o porządek, chata ładnie zrobiona, firmę mu wykończyło państwo a on dalej ma siłę żeby walczyć o dzieciaka, k***a anioł nie człowiek. Stereotyp zawsze jest taki że to facet jest poj***ny, leje żonę i dzieciaki, znęca się, pije itp a tutaj sytuacja odwrotna. Że ten facet jeszcze się nie stoczył to cud jakiś. Tak na pierwszy rzut oka to pomyślałem że z nim też coś jest nie tak ale po tym materiale jednak przyznać trzeba że ocenianie ludzi po pozorach jest błędem :-D

tazmandu

2016-03-07, 07:16
Sadistic sadisticiem, ale za cięcie własnych dzieci to niech zdycha w katuszach.

Arathnmor

2016-03-07, 08:27
Nie wiem kto jest większą k***ą - matka która potrafiła zabić własne potomstwo czy system który po raz kolejny w swojej nieudolności i niekompetencji zniszczył kolejne życia.

idejakprzecinak

2016-03-07, 09:30
Dlatego jestem za karą śmierci. Po ch*j to trzymać takie ścierwo w zamknięciu? Może się przydać jedynie jako mysz labolatoryjna.

Qwerty0123456789

2016-03-07, 10:11
Ja sie pytam skąd ona miała sztylet. Tosz to nielegalne jest!

Mickie_Black

2016-03-07, 10:20
Za Jaworowicz zawsze piwo. Jedyna dziennikarka, która trzyma poziom. Co do tej k***y z reportażu, pominę komentarz.

Bartzu

2016-03-07, 11:50
Co to ma k***a znaczyć, że ktoś tam orzekł u niej chorobę psychiczną i ona teraz jest poddawana leczeniu, unikając kary.
Pocięła swoje dziecko nożem jak świniaka w rzeźni i że niby chora psychicznie? CO DO ch*jA? Jak oni to orzekli k***a?? Ja pójde na ulicę, komuś ukrócę pobyt na tym złym świecie, a potem nagadam u lekarza że hurr durr mam downa, i nic mi nie zrobią? Takie kurestwo powinno się tępić, dziecko ma zrytą psychę do końca swoich dni, ja pie**ole trzymajcie mnie!

robert357

2016-03-07, 13:55
Takie czasy. Nie ważne co się zrobiło. Jak okaże się, że jest "psychicznym" to leci na wczesną emeryturę.

WszystkoRozpierdala

2016-03-07, 13:58
Cytat:

Nie wiem kto jest większą k***ą - matka która potrafiła zabić własne potomstwo czy system który po raz kolejny w swojej nieudolności i niekompetencji zniszczył kolejne życia.



Oczywiście że to drugie. Niedawno był filmik gdzie gość nazwał sąd czerwoną szmatą, większość pisała że do osoby w todze nie można tak się zwracać i że w ogóle dobrze tak ch*jowi niech umiera w pierdlu za te nikczemne słowa. Jestem pewien że i teraz znajdą się osoby które będą twierdzić, że "za niewinność to go na pewno nie skazali 30x". pie**olony plebs dla którego człowiek z Dr lub Prof. przed nazwiskiem to autorytet i świętość.

Co...........nt

2016-03-07, 14:12
Tak mnie poniosla wyobraznia w zwiazku ze jestesmy na sadisticu... Dla takich k*** i innych podobnych gowien powino byc specjalne miejsce ze specjalnymi przywilejami i zabawami.
[image]http://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS8YYVbZZX8Ryu6SPK6OdsprcvKXjNyRHc9uem5M8D8n8bB3XHvsvFbG4U[/image]

Co za gowno.

hipis1234

2016-03-07, 14:40
To gówno powinno zawisnąć na placu głównym w swoim mieście. Bez wyroku!

maciuch2

2016-03-07, 14:42
pie**ole, nie dam rady tego oglądać. jak k***a można tak dziecko okaleczyć.

PiotrekS

2016-03-07, 15:17
Dla takiego ścierwa nie powinno być miejsca w społeczeństwie. Eliminacja takiej jednostki ku uciesze ludu.