18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kokos_123

2016-03-07, 15:32
3:00 do 3:19 :D

6:56 - 8:54 ahh to polskie sądownictwo 32 wyroki :/

RayaN8998

2016-03-07, 15:45
Tą kur*e powinni pociąć żywcem kawałek po kawałku a nie nie k**** leczenie psychiatryczne.... zmielić te ścierwo na konserwę dla psów w schronisku ... co za kraj ... jak można unikać kary.... Niepoczytalność umysłowa.... jaka niepoczytalność ja się k**** pytam ... jak ktoś nie nadaje się do życia w społeczeństwie to do piachu a nie k**** leczenie..... :evil: Chory kraj ... a najgorsze jest odbieranie praw ojcu ... i to bez powodu ... jak widać to pokazuje w większości przypadków że to ojciec lepiej się zajmuje dziećmi od matki .... Niestety nie oszukujmy się w Polsce nie ma żadnego prawa i to jest najgorsze ;/ wstyd mi za to jak nasi posłowie rządzą tak pięknym krajem , z taką tradycją .... Jak system niszczy zwykłych porządnych obywateli. Mam nadzieje że MOŻE dożyję czasu kiedy prawo i system w Polsce się zmieni..... Pozdrawiam tego Pana i życzę Panu zdrowia i wytrwałości w walce z tym chorym systemem. :!:

Adrianero

2016-03-07, 15:47
k***a nic mnie nie rusza, ucięte łby, truchła gnijące zżerane przez robactwo, fetysze z fekaliami i cała reszta, ale takie rzeczy mnie wybijają z równowagi. Łeb k***ie upie**olić pomalutku ścięgno po ścięgle a nie w psychiatryku się ją zamyka... co za ch*jostwo...

Klotas

2016-03-07, 15:50
tylko po ch*ja taka zj***na muzyka

surojak

2016-03-07, 15:57
Artykuł 7 na podstawie dościadczenia życiowego sędziego?!?!?! Co to k***a za przepis!

licho_nie_spi

2016-03-07, 16:21
j***ne głupie k***y.... tak, daliśmy im wejść na głowy...wszystko mogą... w robocie mogą drzeć mordę, mogą napie**alać Cię szmatą, mogą Cię jechać po majtach jak burą sukę, mogą wszystko a weź Ty zrób jej tak jak Ona Tobie robi ! to od razu jesteś oskarżony o molestowanie, dywanik i dyscyplinarka.... ch*j wszystkim cwe*om pedalskim "Rycerzom" którzy mają normalne kobiety i nie rozumieją ,że normalnych kobiet jest wch*j mało na 100 może 1.... a co do mnie gdyby ktoś chciał się doj***ć to tak jestem SAM ale z wyboru, pie**ole monogamię ....tak właśnie, podrywam tylko po to żeby zar*chać....bo widzę to wszystko co się dzieje i pie**ole męczyć się z jakąś głupią k***ą dla której poświęcę życie a ona mnie później wypie**oli....

lobominator

2016-03-07, 16:37
Ja pie**olę. Różne rzeczy tutaj widziałem, ale to mi się w głowie nie mieści...

voidinfinity

2016-03-07, 17:24
Że matkie pie**olnięte to oczywiste - ale sąd to niezła k***a.

Allin23

2016-03-07, 18:09
Szkoda człowieka, widać że te dzieci to dla niego wszystko.

To, że się powstrzymał i tej k***y na miejscu nie zabił... tylko przez te dzieci co by same zostały chyba.

I jak zwykle dopie**oliła pewnie wyrok koleżanka albo kolega żony, następne instancje ch*j wyłożony i tylko utrzymywały wyroki - a państwo jak zwykle pomogło.

Dajcie spokój. Świat popie**olony.

krzysztof48

2016-03-07, 20:15
ta k***a tak mnie wk***ia ;) zajebac szmate

KlinikaAborcyjna

2016-03-07, 22:23
O k***a! w normalnym kraju taką babę osądzono by w ciągu 4 godzin a karą było by krzesło elektryczne.
No tak tylko gdzie jest taki kraj? Przez tych postępowych ultra nowoczesnych lewicujących fanatyków najgorszy zbrodniarz ma swoje prawa i nie można go/ją za surowo ukarać bo to nie humanitarne i niesprawiedliwe społecznie.
Lewicująca młodzieży z jednym się z wami zgodzę, otóż taka bestia ma prawo.
Prawo do ostatniego posiłku, spowiedzi i pochówku na koszt podatnika- tylko i aż tyle.
A po za tym sądzę że lewactwo powinno być zniszczone.

avokingeR22

2016-03-07, 23:45
Oddać ją uchodźcom !

urtel

2016-03-08, 10:56
k***a nie kobieta po pierwsze.
k***a nie wymiar sprawiedliwosci i pani sędzina(doswiadczenie ja pie**ole)

longinus

2016-03-08, 13:52
Co za nieudolność żeby nie umieć zabić własnych dzieci. Ja bym te bachory k***a urządził.