18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Błędy w filmie Spider-Man

Shadoweq • 2012-09-01, 01:32
Błędy w filmie Spider-Man ;)


Nygus93

2012-09-01, 22:57
czyli to nie działo sie naprawde :(

Harold

2012-09-02, 02:14
adiemus36 napisał/a:

Film spiderman(2002) to jeden wielki błąd. Sam fakt, że Peter w tym filmie sam produkuje pajęczynę jest błędem, już nie wspomnę o doborze aktora i jego przedstawieniu. Peter Parker, tylko na początku był p*zdą, później już nie dał sobie w kaszę dmuchać - Tobey w tym filmie jest p*zdą cały czas, tylko w stroju "normalnieje". ch*jowe.




Mylisz się, Spider-Man przez długi czas używał wyrzutni sieci, lecz w komiksach po pewnym czasie sam nabył zdolność produkcji sieci przez organizm, którą znów stracił w sadze One More Day. Lecz fakt faktem przez pewien okres czasu nie potrzebował wyrzutni. A co do bycia popychadłem to też nie jest prawdą ponieważ przez długi czas ukrywając swą tożsamość, dalej udawał popychadło. Radzę troszkę poczytać zanim się wypowiesz. Po za tym w różnych uniwersach Peter jest zawsze inny np. w Ultimate jest nastolatkiem, w Noair ugryzł go magiczny pająk i jest słabszy od innych Spider-Manów, a w niektórych uniwersach Spider-manem jest w ogóle kto inny np w komiksie Bullet Points poznajemy Spider-Mena którym jest Bruce Banner.

SoczekZCipki

2012-09-02, 02:15
Tak sp***olić Venoma.Ta ekranizacja Spidermana to kompletna porażka.Pierwsza część jeszcze znośna ale ukazanie Octopusa i Venoma eh...Nolan pokazał że naprawdę można zrobić świętną serię na podstawie komiksów .I najważniejsze (IMO) nie sp***olił Bane-a i Jokera.Przyznaje rację Panu adiemus36,aktor z dupy wzięty.W sumie Parker w komiksie to była c*pka ale po chwili stawała się coraz większym kozakiem.W 3 części filmu bodajże jakiś spedalony hipster próbuje walczyć z kimś co w tej części nazwali Venomem.
Dark Knight Trilogy ma nierówne filmy ale każdy jest świetny.Na dzień dzisiejszy DKR=Dk>BB.
Panie Nolan,Spielberg zbierzcie siły i proszę o Superman Vs Doomsday.

McMenel

2012-09-02, 09:28
Raimi i wszystko jasne. Co tu dużo mówić ten klan specjalizuje się w dziadowskich produkcjach. Co do ekranizacji komiksów bardzo mile wspominam X-men jak i drugą część reżyserowane przez Singera. Genialne filmy. Odbiegające zdecydowanie od standardów jakimi raczą nas dziś. Co do Nolana to na jego Batmany bardziej wpływają rewelacyjni aktorzy aniżeli on sam. Ale wracając do tematu to kiedy usłyszałem iż Raimi wyreżyseruje komiks Marvela popłakałem się ze śmiechu. Facet od horrorów klasy B ma się brać za legendę komiksu... To je Jackson który też z klasy B przeszedł na porządne kino i porządne produkcje.

Belzedup666

2012-09-02, 10:21
Ta ruda może być popie**olona i tak łazi w kółko.

adiemus36

2012-09-02, 13:06
Cytat:

Mylisz się, Spider-Man przez długi czas używał wyrzutni sieci, lecz w komiksach po pewnym czasie sam nabył zdolność produkcji sieci przez organizm, którą znów stracił w sadze One More Day. Lecz fakt faktem przez pewien okres czasu nie potrzebował wyrzutni. A co do bycia popychadłem to też nie jest prawdą ponieważ przez długi czas ukrywając swą tożsamość, dalej udawał popychadło. Radzę troszkę poczytać zanim się wypowiesz. Po za tym w różnych uniwersach Peter jest zawsze inny np. w Ultimate jest nastolatkiem, w Noair ugryzł go magiczny pająk i jest słabszy od innych Spider-Manów, a w niektórych uniwersach Spider-manem jest w ogóle kto inny np w komiksie Bullet Points poznajemy Spider-Mena którym jest Bruce Banner.



Daj źródło to chętnie poczytam. Po pewnym czasie sam produkował sieć ? Ok, a tutaj od początku więc ch*jnia.

Harold

2012-09-02, 16:02
adiemus36 napisał/a:



Daj źródło to chętnie poczytam. Po pewnym czasie sam produkował sieć ? Ok, a tutaj od początku więc ch*jnia.



Polecam odwiedzić stronę Avalon Marvel tam jest wszystko ładnie opisane jacy są Spider-Mani i ile jest światów. A jeśli chodzi o same komiksy to Polecam odwiedzić strony grup translacyjnych:

- Okami Reunion
- Comics Flying Circus
- Grumik

Mają masę komiksów przetłumaczonych na język polski z Spider-Manem. Polecam szczególnie Ultimate Spider-Man który jest moim ulubionym komiksem osadzonym w świecie gdzie Peter Parker ma 15 lat gdy zaczyna być superbohaterem ;] No i oczywiście sagę One More Day która pokazuje tragiczne wydarzenia z życia Spider-Mana. No i na dokładkę polecam nowy komiks Scarlet-Spider opowiadającą o klonie Petera Kainie, niestety komiks po angielsku ale jeśli znasz język i interesujesz się to naprawdę warto, szczególnie z względu że komiks ma dopiero 8 nr więc łatwo za nim nadążyć nie czytając 800 numerów ;].

Jak byś miał jeszcze jakieś pytania wal na PW.

adiemus36

2012-09-02, 17:26
Ostatnio próbowałem na stronie Marvela czytać, ale tylko pierwsze kilka strona się da.

Harold napisał/a:

One More Day która pokazuje tragiczne wydarzenia z życia Spider-Mana



To chyba o śmierci Gwen Stacy ?

Harold

2012-09-02, 18:23
adiemus36 napisał/a:

Ostatnio próbowałem na stronie Marvela czytać, ale tylko pierwsze kilka strona się da.



To chyba o śmierci Gwen Stacy ?



Nie, o śmierci cioci May i o tym jak Peter ucieka przed prawem po tym jak nie zgodził się poprzeć aktu rejestracji super ludzi. Podczas tego eventu Spider-Man jest przestępcą wyjętym z pod prawa i dzięki wydążeniom z tej sagi znów wraca do bycia superbohaterem z można powiedzieć ''czystym kontem''. Ale radzę przeczytać samemu bo nie chcę za dużo spoilerować co i jak się wydarzyło. I nie radzę czytać na stronie Marvela bo oni mają tylko do zachęcenia do kupienia komiksów w Stanach, chodź w każdy wtorek faktycznie dają kilka starych komiksów do poczytania za darmo. A nazwy grup które ci podałem i Avalon Marvel to polskie strony fanowskie. Na Avalonie są opisy bohaterów i ogólne informacje z świata, a grupy translacyjne mają ogromny wybór komiksów do pobrania z Spider-Manem, X-men, Avengers, Punisherem i innymi z Marvela jak i z DC czyli Batman, Superman, Aquamen, Green Letern itp ;] Wszystko za darmo od fanów dla fanów.

Ps. Sagę One More Day tłumaczy Okami Reunion