18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biuro poselskie Anny Grodzkiej

oldboy-43 • 2011-10-25, 18:34
Biuro poselskie Anny Grodzkiej.
Dzwoni telefon. Posłanka odbiera i słyszy w słuchawce Janusza Weissa:
- Dzwonię do pani/pana w bardzo nietypowej sprawie.

Ponury Knur

2011-10-25, 18:38
włączam tv Grodzka, włączam radio Grodzka, odpalam Sadola Grodzka, aż boję się kupić listopadowego Playboy'a.

Biedroń – jedyny poseł, któremu pomogło to, że miał swoich wyborców w dupie.

Pener

2011-10-25, 18:39
Oszczerca napisał/a:

włączam tv Grodzka, włączam radio Grodzka, odpalam Sadola Grodzka, aż boję się kupić listopadowego Playboy'a.



Ponury Knur

2011-10-25, 18:41
Pener666 napisał/a:


Obrazek



o k***a brat bliźniak? no nie możliwe. Ale shiza... czas odstawić sok z gumijagód.

xiontZ

2011-10-25, 19:37
@oszczerca chyba czas odstawić mistrzowie.org i posługiwanie się czyimiś komentarzami żeby zabłysnąć
:homer:

zonabregana

2011-10-25, 20:09
przyj***li się do Grodzkiej jakby na sadolu baby z ch*jem nie widzieli

Ponury Knur

2011-10-26, 10:37
xiontZ napisał/a:

@oszczerca chyba czas odstawić mistrzowie.org i posługiwanie się czyimiś komentarzami żeby zabłysnąć
:homer:



a czy gdzieś jest napisane że nie można się posługiwać czyimiś tekstami??
po drugie to była ironia, po trzecie ja nie muszę już próbować zabłysnąć. Ty za to swoimi bezsensownymi komentarzami próbujesz.

Roszp

2011-10-26, 11:03
Nigdzie nie jest napisane. Tyle że to jest żałosne.

ag...........95

2011-10-26, 11:05
Pener666 napisał/a:


Obrazek


Cytując klasyka:
angel napisał/a:



no i co w związku z tym?



Dzień w dzień widać na sadolu tematy żywcem zerżnięte z innych serwisów, często bez podanego źródła. Gdy się na to zwróci uwagę, administracja ma to głęboko w dupie, bo przecież nie każdy czyta joemonstera, wykop, mistrzów itd. Więc nie rozumiem po co wklejasz takie zdjęcia, skoro autorzy mają wasze błogosławieństwo na plagiatowanie.

Ponury Knur

2011-10-26, 11:12
Roszp napisał/a:

Nigdzie nie jest napisane. Tyle że to jest żałosne.



Żałosne to może być co najwyżej twoje nędzne życie.

Pener

2011-10-26, 12:06
agatka_95 napisał/a:

Dzień w dzień widać na sadolu tematy żywcem zerżnięte z innych serwisów, często bez podanego źródła. Gdy się na to zwróci uwagę, administracja ma to głęboko w dupie, bo przecież nie każdy czyta joemonstera, wykop, mistrzów itd. Więc nie rozumiem po co wklejasz takie zdjęcia, skoro autorzy mają wasze błogosławieństwo na plagiatowanie.


agatka, droga wolna, nikt cie tu nie trzyma..
na temat kopiowania z innych serwisów wypowiedziałem się tutaj, to jest też odpowiedź na twój post ;)

lapps

2011-10-26, 13:41
Cytat:

a czy gdzieś jest napisane że nie można się posługiwać czyimiś tekstami??
po drugie to była ironia, po trzecie ja nie muszę już próbować zabłysnąć. Ty za to swoimi bezsensownymi komentarzami próbujesz.



nie no pewnie, jak samemu myslec nie potrafisz, to wykorzystuj czyjes teksty. mnostwo ludzi sie wybilo na cudzych pomyslach. ale zalosne to to jest;p
"po drugie to byla ironia" ???? to byl sarkazm jak cos. i wiem, ze napisanie "to byla ironia" czesto ratuje kompletnie kretynskie wypowiedzi, ale w tym wypadku nic nie pomoze, bo to nic nie zmienia czy to byla ironia czy inny ch*j.
po trzecie: nie musisz a probujesz i nawet sam nic nie wymyslisz zeby zablysnac. to na ch*j to robisz?

Ponury Knur

2011-10-26, 13:53
lapps napisał/a:



nie no pewnie, jak samemu myslec nie potrafisz, to wykorzystuj czyjes teksty. mnostwo ludzi sie wybilo na cudzych pomyslach. ale zalosne to to jest;p
"po drugie to byla ironia" ???? to byl sarkazm jak cos. i wiem, ze napisanie "to byla ironia" czesto ratuje kompletnie kretynskie wypowiedzi, ale w tym wypadku nic nie pomoze, bo to nic nie zmienia czy to byla ironia czy inny ch*j.
po trzecie: nie musisz a probujesz i nawet sam nic nie wymyslisz zeby zablysnac. to na ch*j to robisz?



żeby debil nie potrafiący używać polskich znaków miał pytanie.
A potem żeby zastanowił się zanim pie**olnie kolejny z dupy na siłę wyciśnięty komentarz.
Nie będę dyskutował z ćwierć mózgiem.
A ty na ch*j ciągniesz ten temat, chyba wszystko zostało wyjaśnione?

Phallucifer

2011-10-26, 14:13
hmm , teraz to mnie ujales za serce, gdzie jest powiedziane, ze wypowiedz merytorycznie poprawna musi zawierac polskie fonty?

ag...........95

2011-10-26, 14:19
Pener666 napisał/a:


agatka, droga wolna, nikt cie tu nie trzyma..
na temat kopiowania z innych serwisów wypowiedziałem się tutaj, to jest też odpowiedź na twój post ;)


W takim razie wytłumacz mi po ten obrazek z mistrzów w twoim komentarzu? Skopiowane?- i ch*j w związku tym wielki. Idę o zakład, że tego typu obrazki wstawiane przeze mnie pod każdym tematem/komentarzem który jest skopiowany z innego portalu skończyłyby się minimum warnem…