18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Billy Connolly - Religia

MartyMcFly90 • 2013-05-21, 13:56
Temat występu jak najbardziej na czasie. Ostatnimi czasy można zauważyć na naszym cudownym Sadolu tendencję do ognistej wymiany argumentów między osobami wierzącymi a ateistami. Niniejszy materiał nie ma na celu obrażania czyichkolwiek uczuć bądź konkretnych osób. Ostrzeżenie: szanowny autor dosyć mocno drwi z Jana Pawła II, papieża Polaka. Proszę przygotować maść na ewentualny ból dupy. Miłego oglądania. Pozdrawiam!


Ptoon

2013-05-21, 14:56
Ateiści? Słyszeliście o ateistach? To są dopiero cwe*e... Człowiek, który jest za słaby żeby mieć kręgosłup moralny i wali konia pięć razy dziennie ma w dzisiejszych czasach wytłumaczenie... Boom jest ateistą!
"Aaa w sumie to już miałam w cipie tyle, że już mnie nic nie rusza... hmm może dzisiaj się wyskrobię!'' heh ateiści. Ateista zawsze uważa się za lepszego, takiego nie przegadasz, w końcu mają w swoim gronie wiele wybitnych postaci... Hitler, Stalin, Szatan...
Heh... żeby nie było mają też żywych przywódców, no prawie żywych... Jak widzę jakieś nagrania z Stephenem Hawkingiem to zawsze mam wrażenie, że już im zabrakło normalnych ludzi i musieli wykopać jakieś zwłoki, posadzić na krześle i dubbingować syntezatorem mowy... Heh biedny Stephen pewnie go jeszcze wyj***li w trakcie odkopywania, bo przecież to jest to co ateiści lubią najbardziej!
Ale dobra teraz na poważnie... może czytają to jacyś ateiści i poczują się obrażeni... nieeee co ja mówię, przecież większość z nich to ultra tolerancyjne pedały, które są przyzwyczajone do j***nia w dupę... hahaha...
Dziękuje, dobranoc, niech będzie pochwalony.

ok...........w4

2013-05-21, 15:32
up
Iść pociskać te gnioty komuś innemu. Grupa naj***nych ludzi kilkaset lat temu wymyśliła jakąś bajkę i zobaczyli, że mogą na tym trzepać kasę i kontrolować ciemną masę i trwa to do tej pory. k***a XXI wiek, latamy w kosmos, że też jeszcze ludzie dają sobie wciskać taką ciemnotę.

Borsuk1987

2013-05-21, 15:33
Ptoon, tyś chyba tej maści na ból dupy sobie jednak nie przygotował. Albo może, nie musiałeś bo już cie wygrzmocili w zakrystii i nie odczuwasz bólu ?

Za materiał piwko :)

xDSx

2013-05-21, 16:18
Zajebisty koleś !!!

KlinikaAborcyjna

2013-05-21, 17:45
Bądź "ateistom" i daj żyć innym , niech cię dupa nie boli z tego powodu że ktoś sobie wierzy w Boga .
Bo tak na dobrą sprawę to co cię to obchodzi ?
Bo tak na dobrą sprawę nie musisz oświecać ani nawracać wierzących .
Jak będą chcieli sami przestaną wierzyć , ale póki wierzą i to ma dla nich sens to za przeproszeniem weź się od nich odpie**ol !
Twoim prawem jest wierzyć w to że nie wierzysz , i ja to szanuję jednocześnie oczekując tego samego .

Un_Nem

2013-05-21, 19:05
"w końcu mają w swoim gronie wiele wybitnych postaci... Hitler, Stalin, Szatan..."
Ateista nie wierzy w szatana debilu :)
Ateista to ktos kto nie potrzebuje wytlumaczenia na swoje nedzne 2 lewe rece i na to ze ktos jest c**a.
My ateisci nie potrzebujemy boga... Jestesmy na tyle silni ze radzimy sobie bez niego i to lepiej niz wy.
BA! My ateisci! Tworzymy technologie dzieki ktorym takie p*zdy jak ty teraz zyja! Bez nas mielibyscie pie**olone tarlo zamiast pralki.

RockyWood

2013-05-21, 21:32
@Ptoon

zanim coś napiszesz - spróbuj poczytać coś o historii, o religii i o samym ateizmie

Hitler był katolikiem - po dojściu do władzy oderwał się nieoficjalnie od wszelkiej religii. Ateistą nie był - głównie dlatego że chciał za wiele.


Nosferatu_Alucard

2013-05-21, 21:40
Byli chrześcijanie, byli muzułmanie. Do hat-tricka zabrakło tylko żydów. I tak niezły wynik.
Piwo.

T-Will

2013-05-21, 22:47
@Ptoon
Jesteś doskonałym przykładem sp***olonego katola.

prufk

2013-05-21, 22:47
Wolicie allah akbar czy katolikow z krzyzami i smolensk k***a? wspierajcie mniejsze zlo zamiast sie napie**alac z tego ze gosc zmartwychwstal, urodzony z dziewicy itp. Pomyslcie przyszlosciowo, wolicie meczet obok swojego domu i bande turbanow jak we Francji czy jednak wolicie swoj status? Odpowiedz oczywista. Wiec skonczcie pie**olic o ateizmie, smianiu sie z biblii (sam tak myslalem do niedawna) i czas zrozumiec co sie dzieje - to wojna, opowiedzcie sie i wesprzcie lepsza strone.

mario7778

2013-05-21, 22:49
Ptoon napisał/a:

Ateiści? Słyszeliście o ateistach? To są dopiero cwe*e... Człowiek, który jest za słaby żeby mieć kręgosłup moralny i wali konia pięć razy dziennie ma w dzisiejszych czasach wytłumaczenie... Boom jest ateistą!
"Aaa w sumie to już miałam w cipie tyle, że już mnie nic nie rusza... hmm może dzisiaj się wyskrobię!'' heh ateiści. Ateista zawsze uważa się za lepszego, takiego nie przegadasz, w końcu mają w swoim gronie wiele wybitnych postaci... Hitler, Stalin, Szatan...
Heh... żeby nie było mają też żywych przywódców, no prawie żywych... Jak widzę jakieś nagrania z Stephenem Hawkingiem to zawsze mam wrażenie, że już im zabrakło normalnych ludzi i musieli wykopać jakieś zwłoki, posadzić na krześle i dubbingować syntezatorem mowy... Heh biedny Stephen pewnie go jeszcze wyj***li w trakcie odkopywania, bo przecież to jest to co ateiści lubią najbardziej!
Ale dobra teraz na poważnie... może czytają to jacyś ateiści i poczują się obrażeni... nieeee co ja mówię, przecież większość z nich to ultra tolerancyjne pedały, które są przyzwyczajone do j***nia w dupę... hahaha...
Dziękuje, dobranoc, niech będzie pochwalony.



slowa godne katolika- zalosny jestes.

macmel

2013-05-21, 22:50
Dyskusja o religii swoją drogą, ale ten facet nie jest ani trochę śmieszny. Parę kontrowersyjnych ale jednocześnie oklepanych żartów, kilka przekleństw i nic więcej. Daleko mu do chociażby Carlina.