18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bill Maher

GenerousVitttake • 2012-11-14, 21:19
Fragment z najnowszego występu Billa "But I'm Not Wrong" 2010.

Oczywiście (to co lubię najbardziej), pokazuje jaką głupotą jest religia, enjoy ;) .


VoteDM

2012-11-14, 21:27
Haha, najlepsze jest, że tutaj zostały przestawione FAKTY, co tylko pokazuje jak każda religia jest nielogiczna i po prostu głupia. Mam nadzieje, że za kilka lat większość ludzi zaprzestanie wierzyć w cały ten bullshit. :dead:

Sombrero360

2012-11-14, 22:16
M@peT, no niestety masz tu kilka błędów ;)

Sz...........an

2012-11-14, 22:34
Naśmiewa się z religii a czyni to samo co księża. Przemawia do tłumu o rzeczach które nie są naukowo udokumentowane.

Bard_Zerald

2012-11-14, 22:46
@M@peT, ten obrazek jest śmieszny, ale w ch*j nieprawdziwy.

Co do gościa, jak każdy zagorzały ateista czy wierzący nie trzyma się faktów, kombinuje po bokach żeby udowodnić swoje teorie i cały czas balansuje między prawdą a kłamstwem, często wpadając w te kłamstwa.

Ateiści się pewnie pospuszczają, tak jak i wierzący się pospuszczają jak zobaczą księdza który powie że cuda naprawdę istnieją, bo to jest tak zajebiste że doktorzy nie ogarniali ocb.

I zagorzali ateiści i zagorzali wierzący generalnie zwykle są strasznie ogarniczeni.
Chociaż gość ciekawie mówi, może ma coś nie o religii, mógłbym go kiedyś obejrzeć.
Ale ci k***a komicy ateiści co to walą te same teksty od dłuższego czasu są dosyć nudni.

Ale nie mówię że gość w ogóle nie miał racji, bo trochę tam prawdy było.

Be...........0k

2012-11-15, 03:31
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że koleś wierzy w "GLOBALNE OCIEPLENIE".

Także proszę WAS, zastanówcie się, co on sobą reprezentuję... .

Angius

2012-11-15, 04:07
Możecie mi wyjaśnić, jak krowie na rowie co niby się wam nie zgadza w tym obrazku? Bo ja analizuję go już n-ty raz i wciąż nie widze błędu...

cipiciuszka

2012-11-15, 05:53
9/11 ??!! ....... hehe jełop. Ale jaki kraj taki prorok :D

klejo85

2012-11-15, 10:42
Szczerze mi w niczym nie przeszkadza jeżeli ktoś w coś wierzy , wiara momentami daje siłę , pomaga w trudnych chwilach , tyle że wiara do kościoła czy religii ma się jak świnia do siodła. Wierząc w coś nie musze chodzić do kościoła i słuchać księdza czy jakiegoś innego debila, jak chce się pomodlić robie to gdziekolwiek.

master2711

2012-11-15, 11:22
Ale offtopa napie**alacie! Jeszcze tu brakuje moherów... A filmik fajny, ale jest sporo błędów w napisach, co wk***ia :P

GenerousVitttake

2012-11-15, 14:06
Beb0k napisał/a:

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że koleś wierzy w "GLOBALNE OCIEPLENIE".

Także proszę WAS, zastanówcie się, co on sobą reprezentuję... .



Akurat globalne ocieplenie jest faktem pedale. Pytanie to, co jest tego przyczyną.

Tester

2012-11-15, 14:43
GenerousVitttake napisał/a:

Fragment z najnowszego występu Billa "But I'm Not Wrong" 2010.



2010? W jakich czasach żyjesz? To Ci spoleruje że Osama Bin Laden nie żyje :mrgreen:

Be...........0k

2012-11-15, 15:22
GenerousVitttake napisał/a:



Akurat globalne ocieplenie jest faktem pedale. Pytanie to, co jest tego przyczyną.



Podaj przykład, który tą tezę udowadnia, pedale.


P.S. Tylko nie wyskakuj mi z topniejącymi lodowcami, pedale.