18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bill Maher hipokryzja chrześcijan Napisy PL

abaris666 • 2012-01-10, 02:42
słusznie prawi! polać mu! :wodka:

Wszemir

2012-01-10, 14:16
Spieracie się na temat czyj bóg ma większego ku*asa... a paliwo drożeje...

1488

2012-01-10, 14:18
jestem ateistą ale wiem ,że takie filmiki antychrześcijańskie i antykatolickie sa inspirowane przez zydów,którzy sami sa wierzący i nienawidzą innych Bogów.

cisek666

2012-01-10, 14:20
@Ravager
Doskonałość nie istnieje, poczytaj Platona.

krycha7

2012-01-10, 14:33
Dałem Piwo. Jestem Chrześcijaninem. Zdaję sobie sprawę, że dla Was Sadistic to nie miejsce dla mnie, ja po prostu omijam kawały, filmiki, memy obrażające Boga, nie piszę w komentarzach: "o Matko, ogarnijcie się dzieci, żal, lol, omg", bo to nie jest forum Chrześcijańskie, tylko Sadistic, a ten filmik idealnie obrazuje naszą hipokryzję. Niestety, dotyczy to mnie, jak i wielu innych i jest to jak najbardziej prawdziwe. Facet mówi co następuje i niestety się nie myli. Jeżeli czyta to jakiś zagubiony w internecie Chrześcijanin (jak ja :P ) to zdajcie sobie sprawę z jednego - zamiast "nawracać" tych, którzy wrzucają jakieś zdjęcia, filmiki etc., sami róbcie tak, żeby Ateista mógł was przynajmniej nazwać Chrześcijaninem... Sorry, że tak długo i tak nikt nie przeczyta :D

thewhitestar

2012-01-10, 14:39
O, widzę kolejna wrzuta antychrześcijańska.
Fajnie, pie**olić świętojebliwych!

damiano0122

2012-01-10, 15:48
Z katolikami jest jak z politykiem, niby chce dobrze, ale tylko dla siebie.

Adiro

2012-01-10, 15:59
Gada sobie bo może, wie, że mu się nic nie stanie. Jakby powiedział coś przeciw islamowi to by nie pożył długo. Dla mnie ten gościu to p*zda. j***na propaganda, nie ma piwa.

Magnic

2012-01-10, 17:25
O widzę, że administracja też jest pełna debili. Napisałem coś co wyprzedza poziomem i od razu "twój post został usunięty". Brawo! Oby tak dalej administracjo! Już nie długo będziecie zbierać własne plony i będziecie musieli wypić piwo, którego nie sposób wypić :-) .

pitu

2012-01-10, 17:28
"Nazwał ją. Dał chrzest.
Na imię masz "pełzać się"...

.:...........:.

2012-01-10, 17:28
Magnic, mogłeś capsa nie używać.

Magnic

2012-01-10, 17:33
Niеbieski, To kup wszystkim okulary bo jak się czegoś nie wyszczególni to ludzie nie widzą.

[ Komentarz dodany przez: Niеbieski: 2012-01-10, 17:34 ]
No wiesz, trza było pogrubić i takie tam.

kermicik

2012-01-10, 18:13
Jak nie bedzie chrzescijanskiej w Polsce to bedzie inna, a wtedy muddzahedini beda r*chac wasze corki siostry matki babcie i prababcie!

Sventevith

2012-01-10, 18:20
@Ravager
Dokładnie. Najgorsi są hejterzy, którzy "pie**olą świętojebliwych" w 90% przypadków nie wiedząc czemu.. I głęboko w dupie mam czy ktoś wierzy, czy nie, nikt nie zasługuje na takie obelgi.
Prawdziwi ateiści natomiast z pewnością ominęli ten wątek, i nie wdając się w tą bezsensowną dyskusję wykazali się resztkami inteligencji.

GeorgeForeman

2012-01-10, 19:16
jakaś bieda, gość na pamięć wyuczone formułki napie**ala, publiczność krzyczy i klaszcze nawet jakby zdjął gacie i zaczął bezpardonowo srać pod siebie. jestem wierzący i jakoś mnie takie żarty specjalnie nie ruszają, bardziej rusza mnie głupota ludzi, że to kupują. a jeszcze bardziej to dziwi mnie to, że nie żartują sobie z muzułmanów. :OOO ciekawe czemu

NaughtyBear

2012-01-10, 19:16
"Oto co jest w ludzkiej wiedzy o Bogu ostateczne - wiedza, że nie znamy Boga."-Tomasz z Akwinu


Drugi wazny cytat "Nikt nie może zabijać w imię Boga, nikt nie może akceptować odbierania życia braciom."

Jan Paweł II

"Obraża niebo podła i nieufna tłuszcza,
Co wzywa Boga, lecz się na Boga nie spuszcza." - Adam Mickiewicz


Co do cytatow to by bylo na tyle, moim zdaniem kreujecie siebie na wielkich ateistow, a z babcia co niedziele lecicie do kosciola i pokornie chylicie glowe bijac sie mea kulpa ! Jestescie pozorni jak grubas w koszulce Krav Magi.