18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Bierzcie zasiłki, żeby wspierać dżihad"

Sitwa8 • 2013-02-25, 23:07
Cytat:

Anjem Choudary został sfilmowany z ukrycia, kiedy naśmiewał się z niemuzułmanów, którzy pracują całe swoje życie od 9 do 17. Znany ekstremista powiedział swoim zwolennikom, że wiele szanowanych postaci ze świata muzułmańskiego pracuje tylko jeden albo dwa dni w roku.

„Przez resztę roku zajmujemy się świętą wojną, czyli dżihadem”, powiedział Choudary i dodał: ”Ludzie powiedzą: ‘Ale ty jednak ty nie pracujesz’. Ale zrozumcie, że branie pieniędzy od niemuzułmanów, czyli ludzi kaffir, jest całkowicie w porządku. Bierzemy po prostu zasiłek dla „poszukujących dżihadu”. Potrzebujemy przecież wsparcia”. Choudry oznajmił grupie około 30 słuchaczom: „Zamierzamy przejąć Anglię. Muzułmanie nadchodzą!”.

Naśmiewając się z codzienności brytyjskich ludzi pracy islamista powiedział: “Widzicie dookoła zapracowanych ludzi, którzy są zajęci przez całe życie. Budzą się o siódmej, a o dziewiątej idą do pracy, pracują osiem, dziewięć godzin, wracają o siódmej wieczorem, oglądają serial i kładą się spać. I tak żyją przez 40 lat swojego życia. To się nazywa niewolnictwo”.

Choudary, który jest ojcem czwórki dzieci, otrzymuje zasiłek w wysokości ok. 25 000 funtów rocznie; dostaje o 8000 funtów więcej niż na przykład żołnierz walczący w Afganistanie z talibami, którego pensja netto wynosi tylko 17 000 funtów rocznie. Takie dane podaje dziennik „The Sun”, którego reporterzy sfilmowali potajemnie Choudary’ego podczas jego spotkań ze zwolennikami.

Na jeszcze innym spotkaniu, zinfiltrowanym przez dziennikarzy „The Sun”, Choudary ogłosił, że islam przejmuje Europę. Mówił: „Teraz powoli przejmujemy władzę w Birmingam i zaludniamy je. Jest już nas 30 – 40 procent w Brukseli, w Amsterdamie. W Bradford muzułmanie stanowią już 17 procent. Nasi ludzie są jak tsunami przechodzące przez Europę. A my tutaj się po prostu relaksujemy i przejmujemy Bradford. Świat się zmienia”.

Choudary, któremu już dwa razy zabroniono zarządzania jakąkolwiek organizacją zgodnie z uchwałą parlamentu dotyczącą terroryzmu z 2006 (The Terrorism Act), powiedział publiczności zgomadzonej w domu kultury w Benthal Green, że David Cameron i Barack Obama, jak też przywódcy Pakistanu i Egiptu są szatanami i powinni zostać zabici. „Co ostatecznie chcielibyśmy, żeby im się stało? Może ja jestem jedynym, który chce żeby szatan został zabity? Z szatanem należy skończyć. Nie powinien istnieć. Demokracja, wolność, świeckość, parlament, wszyscy członkowie parlamentu i prezydenci, wszystkie idee niewiernych, czyli kaffir, to wszystko, czemu oni oddają cześć, my uważamy za złe i musimy ich odrzucić” – przekonywał islamski kaznodzieja.

Kiedy później skonfrontowano Choudary’ego z jego sfilmowanymi przemowami powiedział: „Wielu ludzi w społeczności muzułmańskiej żyje z zasiłków, w tym także z zasiłku dla bezrobotnych poszukujących pracy (Jobseeker’s Allowance). Tylko w formie żartu mogłem powiedzieć coś o zasiłku dla poszukujących dżihadu (Jihad Seeker’s Allowance). Dżihad oznacza zmagania, niekoniecznie musi chodzić dosłownie o walkę. Nigdy nie powiedziałem nikomu w tym kraju, żeby kogoś zabił”.



Źródło: polskojęzyczne, angielskojęzyczne

k***a, to jakby otwarcie grozili, że wszystkich zapie**olą jak będą mieli dość siły :glowawmur:

SKINHEAD

2013-02-26, 14:54
Raz kolbą, raz batem lej scierwo ciapate

chrisonit

2013-02-26, 21:44
Rewolucja nadchodzi... Niedługo brudasy nie będą na nas patrzyli jak na chodzące banknoty, tylko potencjalną śmierć z kominiarką na twarzy i kijem w ręku.

juki

2013-02-26, 22:58
Trzeba wynajac jakis samolot, w ch*j swinskiej krwi i robic opryski nad tym calym zasyfionym terenem.

croyna

2013-02-26, 22:59
Ciekaw jestem odpowiedzi Anonymousa ;)

di...........os

2013-02-26, 23:06
Cytat:

“Widzicie dookoła zapracowanych ludzi, którzy są zajęci przez całe życie. Budzą się o siódmej, a o dziewiątej idą do pracy, pracują osiem, dziewięć godzin, wracają o siódmej wieczorem, oglądają serial i kładą się spać. I tak żyją przez 40 lat swojego życia. To się nazywa niewolnictwo”.




Co prawda, to prawda. Przepędzić połowę swojego życia na zapie**alaniu, to faktycznie niewolnictwo.

pietryna

2013-02-26, 23:07
Ale panowie i panie. Z całym brakiem szacunku do islamu muszę stwierdzić, że facet powiedział jedną mądrą rzecz:

"Budzą się o siódmej, a o dziewiątej idą do pracy, pracują osiem, dziewięć godzin, wracają o siódmej wieczorem, oglądają serial i kładą się spać. I tak żyją przez 40 lat swojego życia. To się nazywa niewolnictwo”.

CiasnyJanusz

2013-02-26, 23:20
ten gościu mówił że muzułmanie przejmują już całą europe , niech się pochwali jak im idzie w Polsce.

virusotron

2013-02-26, 23:21
Polacy nie chcą ratować UK ale głupotą było by mam wyj***ne mnie to nie dotyczy. Ogarnianie co się dzieje w świecie i przewidywanie co się stać może jest kluczowe.

____

2013-02-26, 23:30
Zamiast truć o UK myślcie o PL, służby UK i innych państw zdają sobie sprawę z zagrożenia, jak araby zaczną się jeszcze bardziej panoszyć to na legalu zostaną użyte mocniejsze środki (masowe zatrzymania, areszty, deportacje). We francji mają być zmniejszone zasiłki, jak araby zaczną szaleć to zobaczycie jak skutecznie można ich uciszyć.

A teraz przekaz podprogowy :-P


gawron1987

2013-02-26, 23:34
Ja się tylko dziwię że skoro mają dowód na to, że ciapate to pasożyty żerujące na społeczeństwie to czemu władze poszczególnych krajów nie zrobią z tym porządku. Maksymalnie obniżyć im zasiłki i "zagłodzić" - zmusić do powrotu. Polityka powinna być prosta: emigrujesz do naszego kraju za pracą - spoko, zbyt długo nie możesz znaleźć pracy - wracaj do siebie ! Problem z ciapatymi zacznie się kiedy dostaną się do władzy, bo wtedy nawet Polska może być zagrożona. Więc albo wybuchnie wojna islam vs reszta świata albo islamska unia europejska dźichadu vs Polska i wszyscy inni przeciwnicy ciapatych. A na sam koniec przyjadą chamerykanie i dokończą dzieła przez co staną się bohaterami...

SKINHEAD

2013-02-26, 23:36
Nie chce sie bawic w Jarosława i wysnuwac zadnych teorii spiskowych... Ale pomyslcie jaki to bylby plan zeby zamiast rozpetywac wojny, walczyc - przejac kontrole nad "niewiernymi" zalewajac Europe islamistami i namawiac na przejscie wlasnie na islam.... To sie dzieje... Dookola Smolensk, matka malej Madzi a ciapate kozojeby szykuja nam Dżihad za plecami... To jest niebezpieczne.

sidian

2013-02-26, 23:51
Nie mam nic przeciwko islamowi jako religii. Problemem jest jednakowoż to, że islam to nie jest żadna j***na religia, tylko kompletny, totalitarny ustrój, który te kozojeby próbują narzucać w każdym państwie, do którego zwalają się po zasiłki jak świnie do koryta.

Problemem demokracji jest siła bezwładu, pewne zmiany następują powoli. Zwłaszcza republika jest w tym kierunku uzdolniona - stawia się w niej na ewolucje a nie rewolucję. Czas ewolucji dobiega już jednak końca i uważam, że martwicie się na zapas. Szwajcarzy, gdzie demokracja jest najbardziej bezpośrednia, przez co najszybsza, już zauważyli problem i zaczęli działać. Francuzi i Brytyjczycy też się budzą. Czas zmian w Europie nadchodzi i mam nadzieję, że w toku tych zmian muzułmanów wydymają grubą, świńską pałą.

Mam tylko nadzieję, że nasi nie dostaną rykoszetem, bo w sumie wielu dobrych, uczciwych Polaków wyjechało za granicę za chlebem i robią dobrą robotę. Szkoda by było, gdyby zaostrzone przepisy imigracyjne (które zapewne będą pierwszą odpowiedzią na muzułmańską zarazę) dotknęły również naszych. Mam nadzieję, że tak jednak nie będzie.

Mc6

2013-02-27, 00:18
Naśmiewacie się z Tusków, Kaczyńskich i ich poprzedników, a to dzięki ich nieudolnej polityce nie mamy jeszcze problemu z kozojebcami (słaby socjal i jakość życia).

Danlew

2013-02-27, 00:54
Po 1:
I tak w UK jest więcej Polaków niż brudasów. Taki żart nie wiem ile jest dokładnie ale naprawdę dużo i już od kilku lat Polacy przejmują angielskie miasta bez problemu.
Po 2:
Żaden angol nie pracuje od 9 tylko od 6 do 14 lub od 14 do 22. To też zależy od firmy bo jak jeden tydzień pracuje tak a drugi tak to jeszcze mu dodatkowo płacą za to że ma różne zmiany.
Po 3:
Nigdy nie widziałem ani na pewno nie zobaczę angola, który ciężko pracuje i nie zmienia pracy jak rękawiczki ( u nich to modne). Dlatego powstały tam i angole bardzo często korzystając z agencji pracy.
Po 4:
Po co tracić dojną krowę dla Polaków, którą jest anglia na rzecz brudasów. Jak to powiedział słynny angielski komik nie pamiętam imienia coś w stylu ( Taki Polak przyjeżdża do anglii niema przyjaciół, nie zna języka, nie ma domu, nie ma kasy i zabiera ci prace. Wiec jesteś do dupy sp***....). Nie cytuje komika bo nie pamiętam jak to szło ale coś w tym sensie.
Po 5:
Do tego doprowadza nadmierna tolerancja w kraju że brudasy itd się za bardzo panoszą i podskakują.
Po 6:
Polski kościół jak i rząd nie odstąpią okradania Polaków, tego możemy być pewni.
Po 7:
A wracając do anglików dobrze że są leniwi dzięki temu my Polacy mamy prace i można się dorobić nawet przez agencje jak trafi się na dobry okres, w tedy nawet języka nie trzeba znać :D

P.s Mówi się że dużo Polskiego marginesu jest w anglii to prawda ale więcej jest ludzi mądrych miłych i kreatywnych. Ale trzeba wiedzieć jedno Polak zawsze pomyśli najpierw o sobie. Dlatego sami raczej nie przyjeżdżajcie bo ciężko będzie.

A jeba. ciapatych.

xarkons

2013-02-27, 01:03
Mieszkam w Wielkiej Brytani i powiem wam ze to wszystko co sie tutaj dzieje to jest jedno wielkie gowno... Przedewszystkim kozor*chacze nie maja za grosz szacunku do innych panosza sie jak chca robia co im sie k***a podoba. Jako ze nadal chodze do szkoly to widze jak oni traktuja innych i w jaki sposob odnosza sie chociazby do nauczycieli. Nie mowie ze wszyscy sa zli bo naprawde niektorzy muzulmanie zapie**alaja i ostro biora sie za nauke zeby miec lepiej niz ich przodkowie ale kiedy czasami idac korytarzem slysze ich rozmowy na temat ich wujkow lub innych czlonkow rodziny zalatwiajych im lewe papiery na benefity (zasilek) za to ze nic nie robia to sie poprostu we lbie k***a nie miesci...