18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biełyje Wozy

0statniSprawiedliwy • 2014-09-24, 23:30
Cytat:

Szanuję go za to, że jako jeden z nielicznych nie oszczędzał partii matki. Za co zresztą pożegnał się z pracą w TVN. No i odmówił żartowania sobie z tragedii smoleńskiej - za co też należy się uznanie.



Fajnie zmontowane, niestety i tak poleci hejt bo komuś coś wyszło w życiu i rozwija się mając prawie 50 lat podczas gdy sporo użytkowników zatrzymało się w gimnazjum. Przedstawiać nie trzeba, dla mnie to trochę współczesny Stańczyk tylko się sprzedał za parę milionów złotych i zaczął grać w reklamach. My drodzy forumowicze nigdy byśmy nie zagrali w niczym za ponad 2 mln złotych no nie? :)

Cytat:

same smutne trole w komentarzach ^^
jakie wasze życie musi być zj***ne że tak hejtujecie Majewskiego ?? ;-) ale cóż możecie zrobić ? nic tylko klepać obesranymi paluchami swoje hejty smutne pedały :-)





brug_dit_sind napisał/a:

A niech on już idzie w h*j.


markop4321 napisał/a:

j***ć tego zyda


pjetja napisał/a:

Majewski skonczył sie tak dawno, jak jego kariera aktorska


Hacerking napisał/a:

Majewskiego czas już dawno przeminął i próbuje robić z siebie idiotę, choć zawsze nim był, a jego czas się nie skończył, bo on nigdy nie nadszedł i nie nadejdzie.


jinrey napisał/a:

Wyrzucili go z TVN'u i wygląda jak zwykły lump z tym zarostem i w tych ciuchach.


fyff napisał/a:

Świat tak pędzi i bez przerwy się zmienia a Majewski wciąż niezmiennie wch*j nieśmieszny.. co za żałosny baran.


yebacsystem napisał/a:

taki sam debil jak michalczewski


michallodz napisał/a:

W telewizji go wyj***li z radia go wyj***li to się w necie próbuje :D
Z reguły ścieżka kariery wygląda nieco inaczej :P
Szymek zaczął ch*jowo ale i tak wiele lat się z tą ch*jowizną utrzymywał na antenie ale przyszedł na niego czas :)


DarthSatanus napisał/a:

Stara się chłopina utrzymać na powierzchni całymi siłami.


quzpol napisał/a:

pajac w filmiku, pajac zaliczył film do dokumentu


brudny napisał/a:

mnie Szymon nie śmieszy od mamy cię
to było ok


HariDee napisał/a:

Boze.. Facet jest kompletnie skonczony, nikt go juz nie chce wiec probuje sie ratowac w internecie.. A banda malp go jeszcze za to wielbi i wystawia piwa.


hgh napisał/a:

Nigdy mnie te podstarzałe "gwiazdki" tvnu w stylu tego nieogolonego żula wyżej czy Wojewódzkiego nie bawiły.
Mogą się spakować i przejść na emeryturę. Wątpię, żeby takimi prymitywnymi dżutubami zyskali sobie sympatie kogokolwiek z IQ wyższym niż fasola.


hucio12

2014-09-25, 00:00
"Fajnie zmontowane, niestety i tak poleci hejt bo komuś coś wyszło w życiu i rozwija się mając prawie 50 lat podczas gdy sporo użytkowników zatrzymało się w gimnazjum. Przedstawiać nie trzeba, dla mnie to trochę współczesny Stańczyk"

Czyli skoro mnie to nie smieszy to zatrzymalem sie na poziomie gimnazjum? Widze ze masz poziom LGBT i tego innego scierwa tzn probujesz nam wmowic co jest smieszne a co nie, zupelnie jak pedaly(nie mowie tu o normalnych gejach) z LGBT i ta cala Antifa ze ich idea jest normalna itd. Mamy teoretycznie wolnosc slowa wiec powiem ze ten pan pod wzgledem humorystycznym jest bardzo slaby, bez odbioru.

0statniSprawiedliwy

2014-09-25, 00:17
hucio12 napisał/a:


Czyli skoro mnie to nie smieszy to zatrzymalem sie na poziomie gimnazjum?



Nie, dużo wcześniej, o to dlaczego:
hucio12 napisał/a:

Widze ze masz poziom LGBT i tego innego scierwa tzn probujesz nam wmowic co jest smieszne a co nie,


Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, skoro Cię to nie smieszy, po co robisz wycieczki pod moim adresem? Po co piszesz o pedałach? Zupełnie jakbym poszedł na mszę świętą i zaczął hejtować Kościół i księży, że nie śmieszni.
hucio12 napisał/a:

ta cala Antifa ze ich idea jest normalna itd.

[/quote]

Co Ty pie**olisz?! Oglądałeś materiał? Głośniki też włącz. Przeczytaj sobie swój komentarz, obejrzyj materiał, przeczytaj komentarz i zastanów się: czy Ty przewyższasz swoją wypowiedzią przeciętnego gimbusa? Jebie mnie czy Ci się podoba, skoro coś Ci narzucam bo wrzuciłem film, nie wchodź na harda bo się załamiesz i zabijesz. Tam narzucają nam samobójstwa i okaleczenia. Choć może by było jednego gimbohejtera mniej.

rz...........nu

2014-09-25, 00:29
yyyy.....jasny gwint. Majon Szymowicz trochę odleciał. Właściwie to konkretnie stracił kontakt z rzeczywistością....


kierownikmasarni

2014-09-25, 00:44
Jak to ktos wczseniej napisal:
''sztywny gosc ktory mysli ze jest smieszny''

wowka01

2014-09-25, 00:52
Ale gówno... teraz możesz mnie dopisać do tej listy cytatów spaślaku.

hucio12

2014-09-25, 01:42
0statniSprawiedliwy napisał/a:



Nie, dużo wcześniej, o to dlaczego:



Tego nie będę komentować...
Cytat:


Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, skoro Cię to nie śmieszy, po co robisz wycieczki pod moim adresem? Po co piszesz o pedałach? Zupełnie jakbym poszedł na mszę świętą i zaczął hejtować Kościół i księży, że nie śmieszni.



Bo mi wolno? I powiedz mi dlaczego nie mogę krytykować autora jakim jest Szymon Majewski? Czy obraziłem którymś słowem jego osobę?

Cytat:


Co Ty pie**olisz?! Oglądałeś materiał? Głośniki też włącz. Przeczytaj sobie swój komentarz, obejrzyj materiał, przeczytaj komentarz i zastanów się: czy Ty przewyższasz swoją wypowiedzią przeciętnego gimbusa? Jebie mnie czy Ci się podoba, skoro coś Ci narzucam bo wrzuciłem film, nie wchodź na harda bo się załamiesz i zabijesz. Tam narzucają nam samobójstwa i okaleczenia. Choć może by było jednego gimbohejtera mniej.



I widzisz wyrwałeś jedno zdanie z całego kontekstu i teraz będziesz to powtarazl w kolko jak katarynka... Wiesz co to jest przenośnia/porównanie?

"Fajnie zmontowane, niestety i tak poleci hejt bo komuś coś wyszło w życiu i rozwija się mając prawie 50 lat podczas gdy sporo użytkowników zatrzymało się w gimnazjum"

Czy to nie jest narzucanie swojej opinii? Pierwsze dwa słowa próbują przekonać nas do danego materiału ze jest dobry/śmieszny/warty uwagi a jeżeli ktoś nie podziela twojego punktu widzenia to kolejne słowa służą to ukazania kim są osoby co nie podzielają tego samego zdania co ty, (UWAGA TERAZ UŻYJĘ PORÓWNANIA!!!!!) to tak jak np znajomy opowiada ci o samochodzie którego nie widziałeś i nie znasz jego specyfikacji, ze ma dobre osiągi i inne pierdoły to jest nie tylko wykazanie swojego zdania ale także podświadomą próbą narzucenia swojego zdania ze dany samochód jest dobry i warty zakupu itp. Pewnie i tak z tego nic nie zrozumiałeś wiec śmiało pisz swoje ulubione słowa ; "Gimnazjum" "gimbusa" "gimbohejter" itd

premium122

2014-09-25, 06:06
Ja tam uwazam, ze owszem majewski sporo sucharzyl ale zabawne zarty tez mu sie zdarzaja.Z telewizji go wyj***li bo nie dął w tube medialna pod dyktando PO jak cala reszta "osobowosci" telewizyjnej ze swiata rozrywki.Za togo zreszta stamtad wyj***no.
Ma zdroworozsadkowe poczucie humoru wiec jak dla mnie ok i leci piwko.
A tej fali nagan w komentarzach nie rozumiem.Moze sie ludziom z wojewodzkim myli czy cos.
Filmik z ciechanem mu wyszedl nawet zabawnie(oczywscie zaznaczam, ze popieram producenta piwa ciechan a srodowisk lgbt nie znosze).


http://www.sadistic.pl/majewski-pokazuje-jak-pic-piwo-vt318012.htm#3504568

sp...........ey

2014-09-25, 12:52
Współczuję poczucia humoru, to nie ten z familiady a Majewski powinien być uznany królem sucharów. Jak jeszcze PiS rządził to majewski miał program w tvn, żeby po nim cisnąć, potem won, nawet lemingi tego suszu nie zniosły.

Agre

2014-09-25, 14:34
ja jakoś lubiłem jego sucharki, te parodie polityków pod koniec Szymon Majewski show porcja najsuchszych xD sucharów raz w tygodniu nie zaszkodziła :)

_R...........s_

2014-09-25, 17:13
O k***a, majewski ma konto na sadisticu i nawet sam siebie chwali.
k***a, przebiegły jesteś, a ja cie miałem tylko za niezbyt udaną gwiazdkę jednego sezonu.
Ej, a pozdrowił byś mnie ze swojego programu? A tak k***a, już go dawno zdjęli :krejzi:

hgh

2014-09-25, 17:19
RootenFetus ma racje, Majewski zrobił konto na sadolu, bo go nigdzie nie chcą, a za uczciwą robotę nie chce się chłop wziąć.

Szaler

2014-09-26, 01:55
Czy to k***a hejt jeżeli go ktoś nie lubi? Ja pie**ole...

sowaczos

2014-09-26, 02:00
won z tym majewskim!!!na sadolu nie ma miejsca dla pieprzonych lewakow!nie wiem co za idioci sie nim jaraja??!!az mnie ch*j strzela