18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Majewski pokazuje jak pić piwo

szybyt • 2014-09-24, 17:55
Picie piwa po męsku :mrgreen:

Po...........ł

2014-09-24, 17:57
Sztywny gościu udający śmiesznego... żałosny kolo.

Ku...........cz

2014-09-24, 17:57
Szef ciechana nic nie stracił. Pedałki i tak piją Karmi z wodą

jaspel94

2014-09-24, 17:58
Ciechan dobrze powiedział... ciekawe czy czyta sadola?

fy...........ff

2014-09-24, 17:58
Świat tak pędzi i bez przerwy się zmienia a Majewski wciąż niezmiennie wch*j nieśmieszny.. co za żałosny baran.

Kartofelhoffen

2014-09-24, 17:59
Ch**owe, nie marnować czasu na to i nie nabijać licznika.

_R...........s_

2014-09-24, 18:08
A o to jak po "męsku" za prawie darmo wypromować jakieś słabe piwo z niższej półki. Po ch*j bawić się w kampanie reklamowe, albo starać się by piwo w końcu smakowało jak piwo, skoro można niczym jkm, lub mmk zrobić biznes na niczego nieświadomych gówniarzach, robiąc z siebie skandaliste i "obrońcę wartości ch*j wie jakich".

Jeszcze miesiąc temu, prawie nikt nie słyszał o tej marce, smakowo bliżej temu było do tyskiego niż do prawdziwego piwa, a dziś spójrzcie jak gówniarze chętnie wydają swe pieniążki wyżebrane u rodziców na ten trunek. Może dużo tej kasy nie będzie, ale i tak będzie lepszy interes niż wcześniej.

edit:
@Maderfakermen
Ciekawe czy gdyby właściciel browaru nie zdobył twego serca swoją demagogią to też byś go tak bronił. O ile co do smaku można mieć inne zdanie (każdy ma swój gust), to jeśli chodzi o popularność chyba nie powiesz że było to jakieś znane bądź lubiane piwo. Był to tylko kolejny regionalny browar, ze swoim z lekka ch*jowym piwem, które promuje się nie na jakość albo smak, ale na "regionalny produkt z tradycjami". Od ch*ja dziś takich marek, z czego większość dlatego jest regionalne bo jest zbyt ch*jowe by zdobyć chociaż kawałek rynku.

Właściciel ciechana bardzo dobrze o tym wie, dlatego na wzór postaci typu max golonka, jkm, lub paligłup (z tym ma najwięcej wspólnego) postanowił zdobyć chociaż odrobinę więcej fanów i wybić się z tego bagna nijakich regionalnych browarów przez kontrowersje.

Jest to tylko kolejny typ robiący interes na waszej naiwności. Mnie osobiście pie**oli co gość powiedział, bardziej mnie rozpie**ala jak wy wszystko łykacie bez zastanowienia. Pewnie gdyby to było w modzie, to gonił by z tęczową flagą.

maderfakermen

2014-09-24, 18:13
up.
Cytat:


"słabe piwo z niskiej półki."



masz pojęcie o czym piszesz?

Cytat:

Jeszcze miesiąc temu, prawie nikt nie słyszał o tej marce, smakowo bliżej temu było do tyskiego niż do prawdziwego piwa



a idź pan w ch*j bo pie**olisz od rzeczy...

wojak1206

2014-09-24, 18:28
Miesiąc temu nikt o nim nie słyszał? Chyba mówisz za siebie. O Ciechanie i jego właścicielu już słyszałem wielokrotnie. Ostatnia jego "homofobiczna" wypowiedź nie była pierwszą tego typu. No, ale jeżeli czyta się jedynie wyborczą, czy inne gówno to niestety nie słyszy się o takich zacnych browarkach jak Ciechan dopóki nie wybuchnie jakaś afera.

ni...........ne

2014-09-24, 18:51
RottenFetus skończ pie**olić.
O co chodzi z tą aferą z Ciechanem bo się nie orientuję

Tradyt

2014-09-24, 19:02
RottenFetus toś doj***ł...

RockyWood

2014-09-24, 19:07
@nieodwracalne

no bo właściciel browaru skomentował pedalskie ciągotki pewnego polskiego boksera (w sensie że ten "popiera") no i lewaki poczuły wiatr w żaglach i rozpoczęły bojkot akcjami typu "wylejemy piwo tego browaru bo jego szef twierdzi że pedalstwo jest BE" po czym tak zrobili. Fiskus już się zajął sprawą - podobno mają posypać się kary ale to swoją drogą.

teraz w ogóle w Polsce może być totalnie przek***ione bo np dyrektor mojej byłej szkoły też otwarcie nie toleruje pedalstwa... mało tego - prezes MPK w moim mieście też otwarcie nienawidzi gejów...

akcje lewacji mogą okazać się precedensowe - co jeśli lewacja zacznie bojkotować towary i usługi przedsiębiorstw zarządzanych przez nikczemnych HOMOFOBÓW?!


Hellcat

2014-09-24, 19:20
@ RottenFetus - piwo to znasz chyba tylko z sadistica.

_R...........s_

2014-09-24, 19:32
@up
Ileż bólu dupy. Wiszą mi pedały, tym bardziej wisi mi co powiedział jakiś tam właściciel browaru. Napisałem tylko jak zajebiście łatwo dziś idzie zrobić interes na naiwnych ludziach, udając czy to prawiczka, lewaka, homofoba, czy tęczowego czy ki ch*j wie co jeszcze. Paligłup jeszcze parę lat temu wydawał prawicowe i homofobiczne pisemko ozon, dziś wielki tęczowy, a chociażby max golonko padał na kolana przed czerwonymi, a dziś wręcz przeciwnie, wielki prawiczek. Można by jeszcze wspomnieć o jkm i tym gdzie był za komuny, i przypomnieć jeszcze parę osób z obu stron, ale po ch*j. A co ich wszystkich łączy? Robią interes na naiwności zwykłych ludzi. Jeśli nie widzicie analogii no to ch*j, nic już wam nie poradzę.