18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biedne, naiwne dzieci murzyńskie...

Halman • 2020-12-26, 17:02

swoje pierwszą konsolę to trzeba samemu ukraść....

Itsoktobewhite

2020-12-27, 03:26
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to murzyny i ch*j z nimi. Jednak jaką k***ą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



Co ty w ogóle brudofilu pie**olisz? Zaraza to zaraza bez wzgledu na wiek!

ktosjestem

2020-12-27, 04:25
Ale to jest bardzo smutne.

homorek

2020-12-27, 05:53
Zezwierzęcenie pełną gębą. Rozj***li to pudełko jak Sasin 70 baniek. Dobrze im tak.

Rozyk00

2020-12-27, 06:20
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to murzyny i ch*j z nimi. Jednak jaką k***ą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



o k***a ale spina, rozkmin tylko to ze skoro maja pudelko to maja i konsole tylko ich wkrecaja zeby zobaczyc jak zareguja a po calej akcji dostane pewnie ps5

garota

2020-12-27, 07:59
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to murzyny i ch*j z nimi. Jednak jaką k***ą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



ALe ty starym debilem jesteś. Jak można zrobić dzieciom co? Żart? Przecież k***a to pudełko jest od czegoś, chwila śmiechu a później wręczenie jednak tej konsoli. Serio, jesteście debilami aż boli...

nieubezpieczony

2020-12-27, 11:41
Dzieciaki mają AirPodsy w uszach, czy jak to się tam nazywa, więc pewnie PS5 jest gdzieś już schowane, a nagranie tak dla zgrywy w necie.

banerr

2020-12-27, 13:06
Itsoktobewhite napisał/a:

Co ty w ogóle brudofilu pie**olisz? Zaraza to zaraza bez wzgledu na wiek!



Nie pie**ol murzynu.

garota napisał/a:

ALe ty starym debilem jesteś. Jak można zrobić dzieciom co? Żart? Przecież k***a to pudełko jest od czegoś, chwila śmiechu a później wręczenie jednak tej konsoli. Serio, jesteście debilami aż boli...




Też miałeś chwilę śmiechu jak ci stary do wanny wchodził?

lm65

2020-12-27, 14:19
No i teraz te dwa małe murzyny zajebią rodziców i powieszą siostrę.
To tyko kwestia czasu.

bercisko

2020-12-27, 14:21
Pomysł na zemstę na starym:
Dać mu kopertę z logiem linii lotniczych. Stary podjarany że bilety na wycieczke a w środku wezwanie z pośredniaka do pracy.

eMCeONe

2020-12-27, 23:14
- dzień dobry, poproszę sam karton od ps5
- wkrętka na gówniakach?
- ależ oczywiście milordzie
- Już sekunda, tylko środek wypie**olę.. *szast prast trach* proszę sam karton, należy się 2$
- ależ dziękuję .
- ależ nie ma za co, Hepi Świąt.




Jeżeli u kogoś w głowie powyższa rozmowa wydaje się prawdopodobna, dla dobra sadistica niech opuści ten portal. Dziękuję, dobranoc.

kawior2007

2020-12-27, 23:17
O co wam chodzi, normalna czarna rodzina, za dużo netflixa oglądacie ;)

Wiewór

2020-12-28, 18:37
I młody murzynek zrozumiał że jeśli chce konsole to musi ją ukraść.
Tak się rodzi czarna kultura.

SlimShady

2021-03-18, 08:30
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to murzyny i ch*j z nimi. Jednak jaką k***ą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



I to zazdrosnego o to by dzieciaki nie miały przypadkiem lepiej od niego, ch*jka