18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biedne, naiwne dzieci murzyńskie...

Halman • 2020-12-26, 17:02

swoje pierwszą konsolę to trzeba samemu ukraść....

djpyza

2020-12-26, 20:09
Nie potrafić nawet otworzyć poprawnie karton jprdl porażka.....tylko rozrywać jak małpa ale co się po czarnych spodziewać.

Pitok

2020-12-26, 20:18
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to murzyny i ch*j z nimi. Jednak jaką k***ą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



Trzeba być po prostu czarnym... Oni tak mają.

Mozej

2020-12-26, 20:23
Myślałem, że w pudełku będą banany...
Jednak pudło skądś ma, więc albo wygrzebał że śmietnika, albo faktycznie dzieciakom kupił konsole - przy okazji zrobił im "pranka".

AN...........or

2020-12-26, 20:54
Nawet prezenty jak małpy otwierają

Tudeski

2020-12-26, 20:58
Przecież wiadomo, że to dla jaj... Kupili konsole, a dla żartu wstawili co innego...

ritu4l

2020-12-26, 21:34
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to murzyny i ch*j z nimi. Jednak jaką k***ą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



Racja. To murzyny i ch*j z nimi :-)

wojtekpwse

2020-12-26, 21:42
No ok a skąd mają pudełko?

MalcolmX

2020-12-26, 21:42
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to murzyny i ch*j z nimi. Jednak jaką k***ą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



Może ona jemu odwaliła podobny numer 5-7 lat temu. Pamiętaj, że mało jest murzynów znających swojego rodzonego ojca. Może brodaty dindus robi za wujka i żywi nieswoje bachory?

nebelwerfer

2020-12-26, 22:02
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to murzyny i ch*j z nimi. Jednak jaką k***ą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



a czy widzisz taką możliwość żeby wyjął wszystko z pudełka i wrzucił tam te śmieci dla żartu? w końcu ma pudełko od ps5 i to raczej legitne. Chyba że takie pudełka dają w każdym sklepie z pudełkami do pleja to wtedy sorry masz rację.

andysofuckingbrandy

2020-12-26, 22:39
Pewnie dostali tą konsolę. Filmik zrobiony dla oglądalności.

kowammat

2020-12-26, 22:44
uczcie się małe murzyny, nic w życiu nie dostaniecie i to wina białych

DecimusMaximus

2020-12-26, 22:51
banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to murzyny i ch*j z nimi. Jednak jaką k***ą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



Aj tam pie**olisz. Czarny czy nie, rozpuszczony dzieciak w balona zrobiony. "Za moich czasów dzieci kamieniami się bawiły!"

banerr napisał/a:

Ja rozumiem, że to murzyny i ch*j z nimi. Jednak jaką k***ą trzeba być, żeby taki numer młodym odwalić. Myślę, że to pomysł samca, obecnego posuwacza samicy.



Aj tam pie**olisz. Czarny czy nie, rozpuszczony dzieciak w balona zrobiony. "Za moich czasów dzieci kamieniami się bawiły!"

Rob3rt88

2020-12-26, 22:58
a ja widze to jako kara !
ukradlem mu to ! yeah ja mu ukradelem :D
a tam h*j p*zda i badziewie :D
pewnie wiekszosc murzynow ma taka mine jak zajebie torebke :D

siwy142490

2020-12-27, 01:32
A później starzy zdziwieni ze na starość dostają wpie**ol albo nikt im nie pomaga jak srają pod siebie.
Szacunek to najdroższa rzecz na świecie!