18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biali nad czarnymi w koszykówce

Wolf01 • 2014-01-12, 18:36
Interesuję się koszykówką i przez to nie mam nic do czarnych, ale dzisiaj oglądając różne fotki wpadłem na taką myśl. 80% graczy w NBA są czarni, natomiast ich trenerzy w większości są biali. To tylko potwierdza, że tylko my możemy ich tresować najlepiej. Taka wolna myśl którą chciałem się z Wami podzielić.

+idealnie to opisująca fotka (mistrzowie olimpijscy z 2012)


el...........wy

2014-01-12, 19:37
Każdy jest naturalnie przystosowany do czegoś innego, biały jest mądrzejszy niż czarny, ale czarny jest sprawniejszy, chłop musi iść poza dom , a kobieta się bardziej nadaje do pracy w kuchni i przy dzieciach. To jest właśnie piękne , a nie jakaś pseudo-równość, która będzie zakładać, że ja jestem równy cyganowi, który jak wiadomo, nie jest dobry w niczym... chyba, że liczyć kradzieże i pobieranie socjalu

aa...........am

2014-01-12, 20:32
bialy siedzi po uszy w gownie

Jajcarz

2014-01-12, 21:37
Żywym przykładem jest Afryka, a szczególnie RPA. Panowie dopóki nie zaczął się proces kolonizacji to wszyscy wiemy w jakich warunkach żyli murzyni. Ich poziom cywilizacyjny, bez ,,interwencji" białego człowieka jest pokazany u Cejrowskiego.Jakieś lepianki w których żyją, prymitywne rolnictwo, hodowla zwierząt, a przecież do cholery Afryka jest naszą kolebką i stamtąd rozprzestrzeniliśmy się na cały świat. Ogólnie, mam wrażenie, że nie tylko dla nas, ale i dla nich samych najlepiej by było gdyby biali nigdy nie weszli w głąb czarnego lądu.
Jeszcze jedno. W RPA 10% populacji ma AIDS. Wyobraźcie sobie, że w waszej 30 osobowej klasie np. w liceum 3 osoby są zarażone potencjalnie śmiertelnym wirusem HIV :)

Wolf01

2014-01-12, 21:42
Dlatego nie powinno się organizować jakiś akcji charytatywnych dla afryki, oni i tak się nie zmienią. Nie dam na nich złotówki kiedy oni i tak tego nie potrafią zagospodarować

maggie

2014-01-12, 21:47
'kobieta bardziej się nadaje do pracy w kuchni i przy dzieciach'- co to za farmazony :D bardziej nie bardziej, facet może robić w domu wszystko to co kobieta. jak dobrze, że mój facet wie gdzie jest lodówka i potrafi gotować dla siebie :diabel:

krycha7

2014-01-12, 21:48
elBiaauawy napisał/a:

Każdy jest naturalnie przystosowany do czegoś innego, biały jest mądrzejszy niż czarny, ale czarny jest sprawniejszy, chłop musi iść poza dom , a kobieta się bardziej nadaje do pracy w kuchni i przy dzieciach. To jest właśnie piękne , a nie jakaś pseudo-równość, która będzie zakładać, że ja jestem równy cyganowi, który jak wiadomo, nie jest dobry w niczym... chyba, że liczyć kradzieże i pobieranie socjalu




Biały_Orzech

2014-01-12, 21:50
maggie napisał/a:

'kobieta bardziej się nadaje do pracy w kuchni i przy dzieciach'- co to za farmazony :D bardziej nie bardziej, facet może robić w domu wszystko to co kobieta. jak dobrze, że mój facet wie gdzie jest lodówka i potrafi gotować dla siebie :diabel:



przez takie jak ty, ten swiat schodzi na psy. intelektualny niedowlad ktory prezentujesz wola o pomste do nieba.

krycha7

2014-01-12, 21:56
maggie napisał/a:

'kobieta bardziej się nadaje do pracy w kuchni i przy dzieciach'- co to za farmazony :D bardziej nie bardziej, facet może robić w domu wszystko to co kobieta. jak dobrze, że mój facet wie gdzie jest lodówka i potrafi gotować dla siebie :diabel:



Beka beką, ale każdy facet musi mieć również czas, żeby zająć się dzieckiem, bo ono potrzebuje dwóch rodziców (MATKĘ I OJCA, nie ma żadnych innych alternatyw!!!), a jedzenie też sobie może czasem zrobić, ale k***a facet zarabia, a kobieta zajmuje się domem, tak było od zawsze i niech na zawsze tak będzie, a jak chcesz walczyć o równo(gówno)uprawnienie to zapraszam pozapie**alać jeden dzień do kopalni. Pozdrawiam

Bierki

2014-01-12, 22:03
Jajcarz napisał/a:

Ich poziom cywilizacyjny, bez ,,interwencji" białego człowieka jest pokazany u Cejrowskiego.Jakieś lepianki w których żyją, prymitywne rolnictwo, hodowla zwierząt, a przecież do cholery Afryka jest naszą kolebką i stamtąd rozprzestrzeniliśmy się na cały świat.


Bo rozwijali się zupełnie w inną stronę. Zamiast rozwijać swój świat, przystosowywali się do świata który ich otacza. (Nie, nie bronie tu murzynów - tak tylko mówie) Cejrowskiego nie oglądałem po za paroma odcinkami, ale z książek można dowiedzieć się tego, jak doskonale radzą sobie z przeżyciem w środowisku (pewnie przeciętny murzyn zna działanie i zastosowanie każdej rośliny czy kałuży w okolicy ;D) i wykorzystaniu go jak tylko się da (z tym, że w inny sposób niż rozj***nie lasu dla drewna). Ogólnie oni rozwijali się głównie duchowo i osobiście jako umysł i ciało, w ogóle nie rozwijając cywilizacji.
Teraz wyobraźcie sobie gdyby nasza cywilizacja rozwijała się równym tempem duchowo i technicznie, osobiście i społecznie. Bylibyśmy z tysiąc lat do przodu :>

pucek1908

2014-01-12, 22:04
Cytat:

nie mam nic do czarnych

To wypie**alaj :-/

maggie

2014-01-12, 22:05
nie dziękuję, nie mam zamiaru spędzić całego życia w kuchni ani przy dziecku, gdyż od tego mam męża by również ze mną prowadził dom i wychowywał dzieciaki, gdyż i ja mam plany zawodowe. pół na pół.

proszę bardzo, już widzę opinie, że jestem jakąś aktywistką czy coś, jednak się mylicie, nie jestem za żadnym propagowaniem pedalstwa czy feminizmu. nie daję się jakiejkolwiek propagandzie którejkolwiek ze stron, bo mam własny rozum.

el...........wy

2014-01-12, 22:09
@maggie, ja podałem do czego dana rasa czy płeć jest lepiej predestynowana i to są fakty. A to jakie ty masz plany to nie bardzo mnie interesuje, zresztą nikogo tu nie interesuje. Rób sobie co tam chcesz

maggie

2014-01-12, 22:11
elBiaauawy napisał/a:

@maggie, ja podałem do czego dana rasa czy płeć jest lepiej predestynowana i to są fakty. A to jakie ty masz plany to nie bardzo mnie interesuje, zresztą nikogo tu nie interesuje. Rób sobie co tam chcesz



to była odpowiedź na posty powyżej, luzik ;p

Forczman

2014-01-12, 22:13
Cytat:

nie mam nic do czarnych


ja też nie, nawet szacunku