18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biali nad czarnymi w koszykówce

Wolf01 • 2014-01-12, 18:36
Interesuję się koszykówką i przez to nie mam nic do czarnych, ale dzisiaj oglądając różne fotki wpadłem na taką myśl. 80% graczy w NBA są czarni, natomiast ich trenerzy w większości są biali. To tylko potwierdza, że tylko my możemy ich tresować najlepiej. Taka wolna myśl którą chciałem się z Wami podzielić.

+idealnie to opisująca fotka (mistrzowie olimpijscy z 2012)


Catacombe

2014-01-12, 22:17
Jajcarz napisał/a:

Żywym przykładem jest Afryka, a szczególnie RPA. Panowie dopóki nie zaczął się proces kolonizacji to wszyscy wiemy w jakich warunkach żyli murzyni. Ich poziom cywilizacyjny, bez ,,interwencji" białego człowieka jest pokazany u Cejrowskiego.Jakieś lepianki w których żyją, prymitywne rolnictwo, hodowla zwierząt, a przecież do cholery Afryka jest naszą kolebką i stamtąd rozprzestrzeniliśmy się na cały świat. Ogólnie, mam wrażenie, że nie tylko dla nas, ale i dla nich samych najlepiej by było gdyby biali nigdy nie weszli w głąb czarnego lądu.
Jeszcze jedno. W RPA 10% populacji ma AIDS. Wyobraźcie sobie, że w waszej 30 osobowej klasie np. w liceum 3 osoby są zarażone potencjalnie śmiertelnym wirusem HIV :)




Jakby Europa była na przemian pustymi stepami, i bujnymi dzunglami z wysokimi temperaturami i drapieżnikami to też byśmy do tej pory mieszkali w jaskniach.

wodzu11

2014-01-12, 22:22
Bierki napisał/a:

Ogólnie oni rozwijali się głównie duchowo i osobiście jako umysł i ciało, w ogóle nie rozwijając cywilizacji.



Czy ty siebie słyszysz ? k***a, oni są bardziej cofnięci w rozwoju duchowym niż ciapaci i katole razem wzięci ;/ M. in. maja tam polowania na czarownice, uważają ze gwałt na białych leczy z HIV, ćpaja "jenkem" czy jak to się nazywa, nie wspominając że dają sobie narzucać zarówno wiarę chrześcijańską jak i islam ( przez te wszystkie "misje" ).

Co do faktu, ze przystosowali się do warunków, fakt, ale k***a pies czy słoń także przystosuje się do warunków, przykład, migracje w trakcie pory suchej/deszczowej. To nie jest jakikolwiek wyznacznik.

el...........wy

2014-01-12, 22:25
@Catacombe wlasnie zupełnie się mylisz, nasi przodkowie, jak nie mieli wody, to wymyślili akwedukty i to ponad 2 tyś lat temu. Murzyni jak nie mają wody to się nie myją. A np. filozofia? Rozwój cywilizacji? We wszystkim przeszkodziła temperatura i otoczenie?

Bierki

2014-01-12, 23:59
@wodzu11
Osad i regionów tam jest od ch*ja i każda klika pewnie wierzy w zupełnie co innego. To tak jak u nas są zjeby które wierzą w 60 letnich Marianów jako Bogów (patrz sekty) czy w to, że płeć można sobie wybrać.

ogonix

2014-01-13, 00:21
:lol:
mam bekę z was i waszych "antypostępowych" teorii :lol: nie ma czegoś takiego, że facet czy kobieta jest bardziej przystosowany do pracy czy zajmowania się domem. to są po prostu wzory i role, które wpajane są ludziom od X lat. nie jest wam głupio, że nie potraficie sobie sami ugotować żarcia czy wyprasować koszuli? mamusia was wygoni kiedyś z domu, albo dupeczka się wk***i i będziecie chodzić głodni i wyglądać w pogniecionych ciuchach jak pół dupy zza krzaka? :lol:

el...........wy

2014-01-13, 00:37
@up czyli twierdzisz, że to czysty przypadek, że akurat kobiety przeważnie są nauczycielkami, a w wojsku są głównie męzczyźni?

ogonix

2014-01-13, 01:14
nie, nigdzie nie powiedziałem, że nie ma różnicy płci, bo jasne, że jest, ale wymigiwanie się od domowych obowiązków takimi teoriami jest trochę żałosne :lol:

el...........wy

2014-01-13, 01:19
co? przecież nie o tym mowa. sorry gościu, musisz wrócić na kwejka chyba

korskidegenerat

2014-01-13, 10:34
"Biali nie nadają się do boksu, koszykówki i do zamiatania ulic." :D

grooman

2014-01-13, 13:55
Takie pie**olenie. Kazdy z tych zawodnikow zarabia tyle pieniedzy, ze po skonczeniu koszykarskiej kariery bedzie mogl pierdziec w stolek do konca zycia. Tymczasem biali trenerzy, ktorzy zapewne tez kiedys byli zawodnikami stanowili lawke rezerwowych/w ogole nie lapali sie do skladu. Nie znam wybitnego trenera, ktory byl rowniez wybitnym zawodnikiem. Moze Doc Rivers, tylko, ze on jest czarny. Murzyn pogra 10 lat, zarobi miliony i ma wyj***ne. Bialy pogra 10 lat, ledwo utrzyma rodzine i musi myslec co robic dalej.