18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezstresowe wychowanie

GanDalfSkurwiel • 2013-03-31, 15:02
Nowoczesne wychowanie :szczerbaty:

Ponoć wrzuciły do netu filmik na którym tańczą jakiś ,,twerk"

Gebofon

2013-03-31, 17:59
A ja dostawałem wpie**ol dosyć regularnie i cóż, nie jestem człowiekiem o jakim marzyli rodzice :(

babycow

2013-03-31, 18:03
Cytat:

Ja taki wpie**ol miałem od mamy jak coś narozrabiałem, a stary to lał z pięści, z nóg jak nie pomagało to krzesło, młotek lub coś ciężkiego. Do dzisiaj mam blizny i do tego dochodzą złamane żebra, wybity ząb. :) Życie dalej żyję, Rodzice też nie każdy miał kolorowo w domu, najlepsze jest to że nigdy nie byłem karany przez Policję, ale zawszę się znalazł powód do karania mnie o byle gówno. Dziękuje mojemu Tacie i Mamie, bo dzięki nim jestem dziś normalnym człowiekiem. :)


O ile to prawda, to zycze twoim 'rodzica' ch*jowej smierci. Tyle. Moze jakby cie stary gwalcicl, to tez bysbyl mu wdzieczny?

Songo Master

2013-03-31, 18:12
voytek1112 napisał/a:

@upSongoMaster a potem wszyscy wstali i zaczeli bic brawo?; )


Chcesz być fajny, śmieszny?

babycow napisał/a:


O ile to prawda, to zycze twoim 'rodzica' ch*jowej smierci. Tyle. Moze jakby cie stary gwalcicl, to tez bysbyl mu wdzieczny?



Spoko ja też życzyłem im śmierci, ale jak zobaczyłem ile dla mnie zrobili i pomogli to po prostu odpuściłem sobie bezsensownej nienawiści, można oszaleć jak żyjesz z takim tokiem myślenia. Każdy ma inne rodzinne historie i nie jest to jeden schemat dla wszystkich. Dlaczego tak głupio piszesz, chyba nikt na świecie nie byłby wdzięczny za gwałcenie to przesada.

msbk

2013-03-31, 18:19
Mój stary był level wyżej. Najpierw mnie napie**alał tak długo, aż skakałem z bólu i darłem ryja, a potem mnie napie**alał za to, że płakałem jak mnie pobił za pierwszym razem

issenpl

2013-03-31, 18:22
chyba się wkurzył...

Songo Master

2013-03-31, 18:23
msbk napisał/a:

Mój stary był level wyżej. Najpierw mnie napie**alał tak długo, aż skakałem z bólu i darłem ryja, a potem mnie napie**alał za to, że płakałem jak mnie pobił za pierwszym razem


I co nienawidzisz go?

Marxe

2013-03-31, 18:25
tak się powinno traktować tych pedałów, co robią te poj***ne marsze równości...

nobas

2013-03-31, 18:30
no ale zeby padem do playa nawracac toz to szkoda pada

teken

2013-03-31, 18:38
Kwiczą jak małe czarne świnie z afryki :D

sidian

2013-03-31, 18:54
Songo Master napisał/a:

Spoko ja też życzyłem im śmierci, ale jak zobaczyłem ile dla mnie zrobili i pomogli to po prostu odpuściłem sobie bezsensownej nienawiści, można oszaleć jak żyjesz z takim tokiem myślenia. Każdy ma inne rodzinne historie i nie jest to jeden schemat dla wszystkich. Dlaczego tak głupio piszesz, chyba nikt na świecie nie byłby wdzięczny za gwałcenie to przesada.



Wybacz, ale takich sk***ieli jak twoi rodzice powinno się zamykać w schronisku dla zwierząt. Każda kwalifikowana forma kary cielesnej (i proszę nie mylić tego z jebnięciem dzieciakowi za to, że coś przeskrobał, bo nie o to chodzi), jest zwykłą, k***a, patologią.

Jeśli ktoś potrzebuje przemocy, żeby zdobyć szacunek istoty z założenia słabszej od siebie, to znaczy, że jest j***nym zerem. End of story.

Songo Master

2013-03-31, 19:05
sidian napisał/a:



Wybacz, ale takich sk***ieli jak twoi rodzice powinno się zamykać w schronisku dla zwierząt. Każda kwalifikowana forma kary cielesnej (i proszę nie mylić tego z jebnięciem dzieciakowi za to, że coś przeskrobał, bo nie o to chodzi), jest zwykłą, k***a, patologią.

Jeśli ktoś potrzebuje przemocy, żeby zdobyć szacunek istoty z założenia słabszej od siebie, to znaczy, że jest j***nym zerem. End of story.



Ok ale uwierz mi że jest gorzej na tym świecie i nic z tym nie zrobisz, ja muszę żyć z skrzywioną psychiką ale nadal Kocham rodziców bo nie potrafię nie kochać. Były i te dobre jak i złe chwile, było minęło uwierz mi że ja żyłem bez kontaktu z starym 2 lata i myślałem że oszaleje. Z nienawiścią nie idzie żyć normalnie.

Fedor

2013-03-31, 19:24
widze że tu u wszystkich sadoli ostre pato się działo na kwadracie w dzieciństwie :amused:

Ahti

2013-03-31, 20:15
Kabel od prodiza czyni cuda.

pemb

2013-03-31, 20:32
Przemogą nić się nie osiągnie. Takie zachowanie kwalifikuje się do leczenia psychiatrycznego. Z dzieckiem trzeba rozmawiać, a agresja rodzi agresję. To tak jak z tresurą psów: tylko idioci biją swoje psy zamiast je nagradzać za zrobienie czegoś dobrego.