18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezprecedensowy wjazd na czerwonym

baja12323 • 2014-10-14, 09:39


Pijany Bułgar który miał promil alkoholu, wj***ł się na czerwonym na skrzyżowanie al. Warszawskiej z ul. Armii Krajowej w Olsztynie.

Kamerki ITS działają na Olsztynie, już prawie każde skrzyżowanie je ma :P

źródło

Podkomisarz

2014-10-15, 15:53
Nie Bułgar tylko cygan, k***a. Poprawność polityczna, psiamać, tfu!

normale

2014-10-15, 16:50
To już?

kanapkasmalec

2014-10-15, 17:17
i ta podnieta kamerkami ITS, będziesz sie z nich cieszył jak ci mandat przyjdzie za przejechanie na czerwonym...

macius5991

2014-10-15, 17:36
-Gdzie jest najwięcej Bułgarów?
-
-
-
-
-
-
-
-W Bułgarii.

ReniferPL

2014-10-15, 17:47
Jazda autem czy w ogóle jakakolwiek komunikacja "na Olsztynie" to zwykła kpina. Nigdzie, absolutnie w ŻADNYM mieście nie widziałem takiego burdelu na ulicach jak tutaj. Światła co 100-200 m, do tego trwające po 3-4 minuty, bo każde jedne są bezkolizyjne. Brak jakichkolwiek sekundników (z wyjątkiem jednego skrzyżowania na odludziu w mieście gdzie żyje 150tys ludzi!) k***A! Na odcinku 5 kilometrów (od osiedla Jaroty do Uniwersytetu) naliczyłem kilkanaście sygnalizacji świetlnych! A niedawno doj***no dodatkową ze względu na wyjazd z nowej galerii. Dodatkowo nigdzie (nawet w Warszawie/Krakowie) nie widziałem TAKIEGO buractwa i z takim nasileniem za kierownicą. Rozumiem, że mnóstwo ludzi wyjechało z wiosek gdzie były dwa traktory i vectra sołtysa, ale bez przesady. Uwierzcie, że sporo jeżdżę, ale dosłownie nigdzie nie spotkałem się z takim brakiem drożności na ulicach. Co jest najśmieszniejsze, nie jest to spowodowane jakimś kosmicznym natężeniem ruchu! Już nie wspomnę o rozj***niu praktycznie połowy ulic, gdzie najbardziej się korkuje. A przez co? Bo tramwaje robią! :idzwch*j: z takim miastem.
DAJCIE MI MAŚĆ NA BÓL DUPY BO NIE WYTRZYMAM.

oozyxak0o

2014-10-15, 23:41
Olsztyn to takie poj***ne miasto. Tam prawie każdy chce od ciebie papierosa

olkuski

2014-10-16, 00:47
Wtórując przedmówcom, Olsztyn to burdel! Światła w każdym możliwym miejscu, średnio co 300 metrów, gdzie trafienie na 3 zielone z rzędu można przyrównać do 6 w totka. Jednak nic nie przebija dodatkowych świateł dla busów na skrzyżowaniu z nagrania, które załączają skręcający w prawo... Pół miasta rozkopane i co zabawne przy budowie tramwajów zostanie wylane znacznie więcej asfaltu niż położonych szyn. Miejscowi doskonale wiedzą o co chodzi

ReniferPL

2014-10-16, 05:58
@olkuski
myślałem, że jestem jedyny, któremu całokształt komunikacyjny Olsztyna przeszkadza.
tak btw czy komuś jeszcze spalanie auta w tym dziwnym mieście leci w górę jak szalone? O_o

rolex83

2014-10-18, 01:51
Bezpardonowy wjazd czerwonym.