18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezpaliwowe technologie energetyczne

Hauer88 • 2012-09-02, 18:33
Czyli co nieco o tym jak żydowskie rodziny bankierskie ścięły u podstaw prace nad bezpłatną energią.


Re...........ms

2012-09-02, 18:51
bardzo ciekawe daję browarka!

matusiak1990

2012-09-02, 19:22
Jak dlamnie najprawdziwsze fakty. Juz film Thrive który tu już byl pokazywal mi. problem wielkich korporacji. Światem rzadzi garstka sk***ysynow ktora ma w dupie wszystko i wszystkich. Zeby wycieklo do neta jak budowac sobie na wlasnosc prądnice z eteru świat przeszedlby rewolucje przemyslową jak w XIIIw

miszcz310

2012-09-02, 20:11
Jezu... ludzie jak ktokolwiek z was w to uwierzył to do szkoły chodził tylko w celach towarzyskich...
Dziwię się, że to ruski filmik "dokumentalny" "przeciwgazowy" przecież jakby nie surowce to rosja byłaby na poziomie państw afrykańskich..

Kupa_w_majtkach

2012-09-02, 20:18
@up
Skoro TY tak bardzo uważałeś na lekcjach fizyki, to powiedz dlaczego nie powinniśmy w to wierzyć?

miszcz310

2012-09-02, 20:39
Chociaż by dlatego, że ETER to był termin-proteza. Chodzi o to, że wszystkie fale rozchodzą się w jakiś ośrodkach. OPRÓCZ fal elektromagnetycznych, które mogą rozchodzić się w próżni, ponieważ wydawało się to dziwne, że te fale są wyróżnione dlatego uważano, że tam nie ma próżni tylko jest jakaś substancja, której nie można jeszcze na tamte czasy wykryć. Tą właśnie substancję nazwano ETER.
Dalej Tesla wybitny inżynier. Wynalazca przesyłu prądu zmiennego, radia (tak wiem, że historycznie to Marconi jest zapisany ale radzę poczytać na ten temat bo wyprzedził Teslę bardzo niewiele, a jego radio korzystało z wcześniej opatentowanej przez Teslę cewki indukcyjnej) itp. Cały ten przesył energii bez kabli to takie jakby mega-radio które wypromieniowywuje falę radiową o bardzo dużej długości fali, co zapewnia duży zasięg. do odbioru tej energii wystarczy antena, tak jak do zwykłego radia. Jednak, żeby tą energię wypromieniować to trzeba ją skądś mieć, czyli kłania się jakieś "konwencjonalny" generator prawdopodobnie na jakieś paliwa kopalne. Dodatkowo taka fala nie jest specjalnie zdrowa dla zwierząt w tym ludzi.
Teoria względności, teorią na zamówienie ... No proszę ludzie.... Zdaję sobie sprawę, że ludzie mogą tego nie rozumieć, ale czy ktokolwiek z was zdał sobie trud próby zrozumienia? Jak na razie ta teoria potwierdza się wszędzie. We wszystkich eksperymentach.
W materiale mowa o cząsteczkach poruszających się szybciej od światła. Proszę o jakieś przykłady. Jak na razie nic nauce nie wiadomo o takich cząsteczkach.
To tak na razie na szybko. Jak jeszcze jakieś wątpliwości to słucham pytań/zażaleń.

ujebutor

2012-09-02, 21:00
Ropa i gaz = energia powstala w wyniku gwaltownego spalania.

Na ziemi sa mnostwa naturalnych form energii dzialajacych na zasadzie perpetum mobile - wystarczy odpowiednio je wykorzystac i przeslac bez ponoszenia strat wraz z odlegloscia.

Czajol3

2012-09-02, 21:11
... co za pierdy

miszcz310

2012-09-02, 21:14
@ujebutor
Energia z ropy i gazu pochodzi ze spalania a czy to będzie szybkie czy wolne to tylko będzie miało na MOC układu.

Proszę o podanie chociaż jednego perpetum mobile może być i w naturze, cokolwiek.

gaijin

2012-09-02, 21:35
Oprócz tego co napisał miszcz310 można przytoczyć masę innych argumentów - "bezkosztowa" energia byłaby na rękę bankierom i politykom - teraz podatki to kilkadziesiąt procent ceny energii, a tak mogłoby to być 100%. Teorie Einsteina każdy domorosły fizyk mógłby obalić z pomocą zwykłego teleskopu - zaobserwować np. że światło jakiejś gwiazdy NIE zakrzywia się w pobliżu planety. Dzisiaj to proste i dzięki internetowi łatwe do nagłośnienia. Tesla opowieści o darmowej energii snuł na kilkadziesiąt lat przed swoją śmiercią i potem nic się nie działo. Był niewątpliwym geniuszem i przerastał o klasę takiego np. Edisona, ale w tym wypadku zwyczajnie się pomylił.

erpi

2012-09-02, 21:37
Mówicie nie wierzycie? To powiedzcie mi jak to jest możliwe że przez WIFI (Wireless) mam internet szybciej niż światło?

kmieciuz

2012-09-02, 21:40
Jeee znowu Hauer88 i jego odkrywcze filmiki o Żydach. Rozumiem, że w nocy Żydzi zakradają ci się do lodówki i sikają do mleka?

Swoją drogą strasznie mądrzy ci Żydzi - mają pieniądze i potrafią rządzić światem. Nie to co ich antagoniści, którzy co najwyżej mogą wkleić linka na sadistica.

Skoro faktycznie Żydzi stoją za wszystkim to zdecydowanie imponują mi swoimi osiągnięciami. Biorąc pod uwagę, że sam prawdopodobnie w 1/64 mam pochodzenie żydowskie, liczę na swój udział w wykorzystaniu innych narodów (przede wszystkim Polaków). Kłopot w tym, że jestem w iluś tam procentach Polakiem - czyli muszę się sam wykorzystać. Co sugerujecie? Dokonać samogwałtu?

Taksa

2012-09-02, 22:03
Kolejny rosyjski film "dokumentalny". Z podobnego dowiedziałem się że Rosjanie latają na księżyc na wycieczki... A teraz na serio:

- Eter był pojęciem teoretycznym jak to już ktoś wspomniał, brak jego istnienia został potwierdzony przez doświadczenie Michelsona-Morleya. Odsyłam do książek ew. wikipedii.

- Nie można stworzyć czegoś takiego jak perpetum mobile, nie pozwala na to wielokrotnie potwierdzona doświadczalnie zasada zachowania energii.

- Tesla był geniuszem to fakt ale w pewnym momencie facetowi odbiło. Skończyło się na tym że opowiadał różne historie min. o tym że kontaktuje się z obcymi cywilizacjami itp. W okół tej postaci powstało wiele teorii spiskowych gdyż zaraz po jego śmierci jego biuro zostało zajęte przez CIA.