18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Beznogi koleś z dużym dystansem do siebie

Libky • 2012-08-14, 17:48
robi sobie jaja na plaży :-D

Kaef

2012-08-15, 05:12
O k***a, ale tych jaj sobie narobił...

kruczekw90

2012-08-15, 14:22
uookie napisał/a:

ta, zróbmy z każdej kaleki, która się uśmiecha bohatera. jak mnie irytuje, jak się gawiedź podnieca niepełnosprawnymi, którzy uprawiają jakiś sport, czy ogólnie mają jakieś hobby. co w tym takiego nie zwykłego? mam kuzynkę, która nie chodzi od urodzenia. była nawet dwa razy w rozmowach w toku, bo się drzyzga nie mogła nadziwić, że osoba na wózku pracuje, ma rodzina, a nawet urodziła zdrowego syna. dla niej to normalne, ale dla w pełni sprawnych oczywiście musi to być coś niezwykłego, że pokazują to w tv, jak dziwadło z cyrku. i oczywiście, jak taka kaleka nie siedzi w domu zapłakana i wyobcowana, tylko wyjdzie na ulice i się uśmiechnie, to musi być od razu okrzyczane, że ma wielki dystans do siebie. ludzie, ogarnijcie się.





Łoooo panie. Ty myślisz, że oni to pokazują tylko dlatego, że ludzie sobie myślą że to dziwadła?

To ma być przykład właśnie dla tych którzy się nad sobą użalają i płaczą w domu po kątach, że nic im się nie uda w życiu bo są kalekami. A i znałem kilka takich przypadków...

pozdro ;)