18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomni nie mają łatwego życia...

Anal_Intruder_69 • 2024-04-04, 10:57
... zwłaszcza w kacapskim mirze.


Dwóch sprawców trzynastolatek i czternastolatek zostało już zidentyfikowanych.

baronturbina

2024-04-04, 11:04
Generała wielkiej rosyjskiej armii pobili. Powinni iść na front w trybie premium.

psotny_fiutek

2024-04-04, 11:06
Do bezdomnych póki nie śmierdzą w zbiorkomie i nie sa agresywni nic nie mam.

Jak bym był czegoś takiego świadkiem, wyj***ł bym prowodyrowi tak w morde że by nie wstał.

I nie piszcie mi dzieciaki że wstawaj zesrałeś się itp. Bo mam trochę więcej lat niż wy przegrywy i w innych czasach się wychowywałem. Ludzie z moich roczników jeszcze sa wstanie reagować na ulicy kiedy trzeba. I się nie boją i umieją spuścić wpie**ol.

kranik123

2024-04-04, 11:24
To bydło aż się prosi żeby zastosować ich w charakterze mięsnego pancerza na BWP -1

moja stara

2024-04-04, 13:30
psotny_fiutek napisał/a:

Do bezdomnych póki nie śmierdzą w zbiorkomie i nie sa agresywni nic nie mam.
Jak bym był czegoś takiego świadkiem, wyj***ł bym prowodyrowi tak w morde że by nie wstał.
I nie piszcie mi dzieciaki że wstawaj zesrałeś się itp. Bo mam trochę więcej lat niż wy przegrywy i w innych czasach się wychowywałem. Ludzie z moich roczników jeszcze sa wstanie reagować na ulicy kiedy trzeba. I się nie boją i umieją spuścić wpie**ol.



ch*ja byś zrobił. Wzrok w sznuróweczki i zapie**alałbyś do komputerka

psotny_fiutek

2024-04-04, 17:15
moja stara napisał/a:

ch*ja byś zrobił. Wzrok w sznuróweczki i zapie**alałbyś do komputerka



Buhahah przed bandą 13 latków ? Wzrok w sznurówki ? Buhahaha ale cię musiały dzieciaki gnębić w młodości j***ny przerywie :)

Manolito666

2024-04-04, 17:37
Mało jeszcze ma w życiu przej***ne. Gnoje kacapskie jeszcze mu dokopią

TwójCzarnyPan

2024-04-04, 18:01
Po tym poznajemy przegrywa. Gnębi kogoś kto jest niżej w hierarchii niż on sam żeby się dowartościować. A jak gnębi żula, to wiecie, jaka jest jego pozycja w społeczeństwie.

d-_-bE.Prigozhin61

2024-04-04, 18:03
TwójCzarnyPan napisał/a:

Po tym poznajemy przegrywa. Gnębi kogoś kto jest niżej w hierarchii niż on sam żeby się dowartościować. A jak gnębi żula, to wiecie, jaka jest jego pozycja w społeczeństwie.



Tak samo jak żydy z Palestyńczykami

Janko

2024-04-04, 18:04
j***ł ich pies

Pieszczoch25

2024-04-04, 21:29
psotny_fiutek napisał/a:

Do bezdomnych póki nie śmierdzą w zbiorkomie i nie sa agresywni nic nie mam.
Jak bym był czegoś takiego świadkiem, wyj***ł bym prowodyrowi tak w morde że by nie wstał.
I nie piszcie mi dzieciaki że wstawaj zesrałeś się itp. Bo mam trochę więcej lat niż wy przegrywy i w innych czasach się wychowywałem. Ludzie z moich roczników jeszcze sa wstanie reagować na ulicy kiedy trzeba. I się nie boją i umieją spuścić wpie**ol.



Wstawaj, zesrałeś się.

majeńka

2024-04-04, 21:38
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Tak samo jak żydy z Palestyńczykami

Nie, tam jest tak samo jak na Ukrainie: podludzie ustawicznie ich atakują, nosacze się przed kozojebcami bronią. I duże piwo im za to, podobnie jak "widlarzom" za bicie twoich rodaków.

tigertm

2024-04-04, 21:58
O ja pie**ole jaki syf na tym osiedlu w mieście w którym się wychowałem nie pamiętam takiego burdelu nawet w latach 90' widząc to nie dziwne ze większość pójdzie na mielonkę armatnia za jakiś głośnik przenośny i wieńce na koszt tej całej mateczki rasyji

TwójCzarnyPan

2024-04-05, 00:33
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Tak samo jak żydy z Palestyńczykami


Czyli uważasz, że Palestyńczycy to menele i prymitywy, na samym dole drabiny społecznej całej ludzkości. Coś w tym jest.

darek1234

2024-04-05, 01:28
Takie same ruSSkie sk***ysyny związały w Buczy 3-latkę, zgwałciły i zabiły strzałem w głowę. Całe to j***ne ruSSkie tałatajstwo powinno być wytłuczone do ostatka