18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomni nie mają łatwego życia...

Anal_Intruder_69 • 2024-04-04, 10:57
... zwłaszcza w kacapskim mirze.


Dwóch sprawców trzynastolatek i czternastolatek zostało już zidentyfikowanych.

chochlikhero166

2024-04-05, 10:27
darek1234 napisał/a:

Takie same ruSSkie sk***ysyny związały w Buczy 3-latkę, zgwałciły i zabiły strzałem w głowę. Całe to j***ne ruSSkie tałatajstwo powinno być wytłuczone do ostatka



Ci twoi bracia spalili 50 osób żywcem, tylko za to że byli ruskami. Ruskie to j***ne zwierzęta, ale jeśli ktoś sądzi, że widłolubni upainy nie, to jest popie**olona i tyle. A że wysyp tu wszelkiej maści ukrofilow, to ten, ch*j wam serdecznie w ryj. Tak samo ruskofilom.

Pan_Doktur

2024-04-05, 16:47
psotny_fiutek napisał/a:

Do bezdomnych póki nie śmierdzą w zbiorkomie i nie sa agresywni nic nie mam.
Jak bym był czegoś takiego świadkiem, wyj***ł bym prowodyrowi tak w morde że by nie wstał.
I nie piszcie mi dzieciaki że wstawaj zesrałeś się itp. Bo mam trochę więcej lat niż wy przegrywy i w innych czasach się wychowywałem. Ludzie z moich roczników jeszcze sa wstanie reagować na ulicy kiedy trzeba. I się nie boją i umieją spuścić wpie**ol.



szanuje bo mam brata i znajomych z twojego rocznika i potwierdzam tak, jest. Natomiast z mojego rocznika już nie. Zaczęła się liga wąsa

tantof

2024-04-05, 17:31
Jak małym siurkiem należy być mentalnie(anatomii nikt nie wybiera), by uderzyć człowieka w tym stanie psychicznym?

ActAnonymous

2024-04-05, 19:31
psotny_fiutek napisał/a:

Do bezdomnych póki nie śmierdzą w zbiorkomie i nie sa agresywni nic nie mam.
Jak bym był czegoś takiego świadkiem, wyj***ł bym prowodyrowi tak w morde że by nie wstał.
I nie piszcie mi dzieciaki że wstawaj zesrałeś się itp. Bo mam trochę więcej lat niż wy przegrywy i w innych czasach się wychowywałem. Ludzie z moich roczników jeszcze sa wstanie reagować na ulicy kiedy trzeba. I się nie boją i umieją spuścić wpie**ol.



Wiesz, to nie chodzi o to, że ludzie boją się "spuścić wpie**ol" tym nastolatkom. Tyle że, jeden z nich może zadzwonić na policję, złożyć zeznanie o pobicie i już będziesz miał nie potrzebne problemy. I szczerze to naprawdę wątpię, aby Ci mogli uwierzyć nawet jeśli powiesz, że pobiłeś ich "w słusznej sprawie" lub "bo im się należało". Ale cóż, jakie się to mówi : "Rób co tam chceta"

Ppoolicjjaaa

2024-04-05, 22:33
moja stara napisał/a:

ch*ja byś zrobił. Wzrok w sznuróweczki i zapie**alałbyś do komputerka



ch*ja to ty nawet nie masz między nogami ! taki słaby jesteś . chłopy wychowany w innym wieku trochę inne ma myślenie niż ty patałachu mały.....Pomoże i dla Menela jak trzeba !

T3RMINATOR

2024-04-06, 11:57
psotny_fiutek napisał/a:

Do bezdomnych póki nie śmierdzą w zbiorkomie i nie sa agresywni nic nie mam.
Jak bym był czegoś takiego świadkiem, wyj***ł bym prowodyrowi tak w morde że by nie wstał.
I nie piszcie mi dzieciaki że wstawaj zesrałeś się itp. Bo mam trochę więcej lat niż wy przegrywy i w innych czasach się wychowywałem. Ludzie z moich roczników jeszcze sa wstanie reagować na ulicy kiedy trzeba. I się nie boją i umieją spuścić wpie**ol.



Wstawaj zesrałeś się. :D

robertflash

2024-04-06, 18:27
psotny_fiutek napisał/a:

Do bezdomnych póki nie śmierdzą w zbiorkomie i nie sa agresywni nic nie mam.
Jak bym był czegoś takiego świadkiem, wyj***ł bym prowodyrowi tak w morde że by nie wstał.
I nie piszcie mi dzieciaki że wstawaj zesrałeś się itp. Bo mam trochę więcej lat niż wy przegrywy i w innych czasach się wychowywałem. Ludzie z moich roczników jeszcze sa wstanie reagować na ulicy kiedy trzeba. I się nie boją i umieją spuścić wpie**ol.



sam jestem z "twoich roczników" i wiem doskonale, że większość to gnębione ofiary, a nie żadne kozaki