18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomni (krótki dokument)

Nacs • 2012-04-05, 15:52
Aż żal się robi.








Dla niecierpliwych 1:27

itemeczek

2012-04-06, 02:07
Dawno nie słyszałem muzyki z Requiem dla snu :roll:

Ostrovsky

2012-04-06, 02:44
Szacunek dla tych panów że nie użalają się nad losem

artiee

2012-04-06, 07:23
@przemysław15 ja pie**olę, czy ty tak na prawdę? Napisałeś to jak 12 letni szczawik. Pamiętaj rodzice nie żyją wiecznie, w końcu będziesz musiał utrzymać rodzinę i zobaczymy jak odłożysz z polskiej wypłaty.

.:...........:.

2012-04-06, 07:27
artiee napisał/a:

@przemysław15 ja pie**olę, czy ty tak na prawdę? Napisałeś to jak 12 letni szczawik.



Jak myślisz, co oznaczają cyferki w jego nicku? ;-)

komandoklucha

2012-04-06, 07:40
Oberschlesier napisał/a:

@up pracujesz gdzieś , czy mama Cie utrzymuje ? Myślisz że mając rodzinę na utrzymaniu jest łatwo odłożyć zarabiając 1800 brutto ? Skoro w każdym większym mieście jest praca to dlaczego mamy 13 % bezrobocie ? Szukałeś kiedyś pracy nie po znajomościach ? Mógłbym zadawać tak wiele pytań wykazując Twoje dyletanctwo w tej kwestii. Skoro miał pracę i nie potrafił znaleźć nowej to myślisz że zadzwonił do mamy i poprosił o pieniądze na czynsz na mieszkanie ? Takiego samoluba i egocentryka jak Ty rzeczywiście nie powinno interesować nic poza własnym (wirtualnym) światem. Życzę zdrowia...umysłowego.

jak by cokolwiek sobą reprezentowali to by robotę znaleźli
a jak to idioci/menele/chorzy ludzie to :idzwch*j:

Corradolicious

2012-04-06, 08:06
Nacs napisał/a:

przemyslaw105, widać że gówno wiesz o życiu.



haha, powiedzial to nastolatek haha

4000 srednia? Bez najmniejszego problemu, nikt przeciez nikomu nie broni zwiekszac kwalifikacje i awansowac w pracy, czy chociazby otwierac wlasne biznesy. Ale z drugiej strony nie kazdy ma smykalke do tego

daviden

2012-04-06, 09:24
Paradoks bezdomnych.
Potrzebuje prace żeby mieć mieszkanie, potrzebuje mieszkania żeby dostać pracę bo inaczej bez meldunku nikt go nie zatrudni. Trochę martwe koło :/

mare30ks

2012-04-06, 09:49
Corradolicious napisał/a:



haha, powiedzial to nastolatek haha

4000 srednia? Bez najmniejszego problemu, nikt przeciez nikomu nie broni zwiekszac kwalifikacje i awansowac w pracy, czy chociazby otwierac wlasne biznesy. Ale z drugiej strony nie kazdy ma smykalke do tego



popytaj sie ludzi w wieku 50 lat jak to latwo jest znalesc nowa prace.
jak latwo jest podnosic kwalifikacje jak zaraz tuziny czekaja zeby zapie**alac na twoim miejscu za mniejsza kase byle miec robote.

kielek

2012-04-06, 11:29
P@N K@C napisał/a:

już bym wolał w domu przed kompem siedzieć, niż złom zbierać :D

a tak poważnie to nie wiem jak tak można? praca za 50zł dniówki jest w każdym większym mieście i jest ona zapewne wiele razy lżejsza od biegania po śmietnikach za złomem, ale każdy robi to co lubi.



21 lat czyli pewnie na garnuszku u mamusi?? Mało wiesz chyba o naszym runku pracy, w twoim wieku nie łątwo znaleźć dobrą pracę, a jak masz 50lat albo i lepiej to ciężko znaleźć jakąkolwiek.

xqvz

2012-04-06, 11:30
Widzieliście kiedyś bezdomną kobietę ?

Pan D.

2012-04-06, 11:32
@up tak wiecej niz jedna

Kaszakisza

2012-04-06, 12:37
Nie przeszkadzają mi ludzie, którzy wsiadając do autobusu psują co nieco atmosferę swoim zapachem, ani ci, którzy spokojnie leżą na ławkach w parku. Ale jak k***a podbija do mnie cyganka i zaczyna pie**olić o jakimś groszu dla dziecka to mnie k***ica bierze i mam ochotę przeznaczyć datek na ponowne uruchomienie obozu w Auschwitz.

frostborn

2012-04-06, 13:06
przez ta melodie nie dałem rade obejrzeć filmiku :(