18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomni hipisi w USA

miedziak • 2010-06-07, 23:04
jak myślicie, to są najnowsze screeny z Fallout 4, zdjęcia z palny "wzgórza mają oczy 3", czy to czym dzisiaj stali się hipisi? Większość z nich jest biała i bezdomna. Prowadzą tułaczy tryb życia albo osiadają na różnego rodzaju squotach, wybrali taką a nie inną drogę życia. Generalnie bardzo ciekawe fotki












Więcej zdjęć(37 fotek) w komentarzach, więc coś napiszcie abym mógł wrzucić.

Servantez

2010-06-08, 17:35
W napisał/a:

a ja ich pdziwiam, że potrafią. bo nie wyglądają ani na ćpunów a ni na pijaków, czy niedożywionych, a niektórzy są nawet czyści. może kiedyś też to wszystko pie**olnę...



Dla mnie wyglądają na ćpunów i pijaków. W syfie mieszkają i żrą szczury. Żenada.

miedziak

2010-06-08, 17:49
to jest opos zią.
Chyba po studiach też se wezmę plecak i poszlajam się z pół roku albo rok po świecie :-P

ot1234

2010-06-08, 18:12
ale musza j***ć....

minax

2010-06-08, 21:00
W krakowie jest od ch*ja takich, ale nie hipisow a punkow.
Popie**olic system i zamieszkac w lesie to rozumiem, ale w takim brudzie to przej***ne.

miedziak

2010-06-08, 22:16
minax napisał/a:

W krakowie jest od ch*ja takich, ale nie hipisow a punkow.
Popie**olic system i zamieszkac w lesie to rozumiem, ale w takim brudzie to przej***ne.



No, u nas to zazwyczaj punki i ewentualnie rastuchy tak żyją, bo nie ma w Polsce za dużo hipisów. Swoją drogą u nas jest zimniejszy klimat i ciężko tak beztrosko sobie żyć. W poznaniu jak zakładali nowy squot to pierwsze od czego zaczynali to kombinowali skąd zdobyć piec, "rozbrat" pomagał im w tym przedsięwzięciu ale chyba pomysł upadł bo squot stoi pusty.

ilmarion

2010-06-12, 19:00
prozal napisał/a:

3 zdjęcie od dołu (to z rurami) zajebiste, jestem ciekaw co to jest. Obiektywnie patrząc większość z tych ludzi to fajne dziewczyny i przystojni faceci, z deka przypomina to dziwną sesje dla jakiegoś magazynu o modzie.



no właśnie mi też z lekka wydaję się ze część tych zdjęć jest zbytnio wystylizowana, niby wszystko jak ma być brudne dłonie ale jakoś tak zbyt czysto to wszystko wygląda, tym bardziej zdjęcia tego rudego chłopaka
wydaje mi się że jest to zwykły zryw paru ludzi którzy postanowili zasmakować takiego życia co nie zmienia ze zdjęcia są świetne, bardzo przekonywa//ORTjące oraz pokazujące tak z lekka jak może wyglądać życie ludzi po jakiejś mega wojnie