18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezczelna kelnerka

Grusiasiusia • 2013-04-02, 20:14
Z racji tego, że jestem kucharzem wk***iają mnie strasznie akcje tego typu. Dziunia tipsy 10cm, rzęsy do czoła, bardziej martwi się własnym wyglądem niż klientem, warto dodać, że głównie bez doświadczenia, zapie**ala z tym ola boga talerzem, wyjebie na ziemie i nie zwróci na kuchnie ( ze świadomością, iż otrzyma siarczysty opie**ol i zapłaci za straty) tylko wetrze żarło w podłogę i poda na stół z j***nym uśmiechem na mordzie życząc smacznego!
No to smacznego drogi konsumencie!!


raistpol

2013-04-03, 14:24
@up a Ty k***a za przeproszeniem od czego k***a panie łaskawy byłeś?! ch*j z tego jak sie gotuje, czy mrożone, czy kupione, czy inne takie, jeżeli knajpa ma obrót znaczy że klientowi to pasuje, tak? A jeżeli knajpa ma obrót, a szef ch*j wypompowuje z kucharzy nawet amoniak w czystej postaci, to Twoim pie**olonym psim obowiązkiem jest ogarnięcie miejsca pracy, jeżeli inni pracownicy zapie**alają, a nie k***a kelnerzy....co dwóch klientów na papieroska.

Tworas

2013-04-03, 14:44
Sam jestem kucharzem, więc się odniosę do posta kurczastego.

"A ja pracowałem jako kelner i takich wieśniaków jakich na kuchni spotkałem to nigdzie.
Później pracowałem w pubie w którym serwowano jakieś przekąski, tam już była spoko ekipa.
Więc nie ma co generalizować. "


Jak nie ma co generalizować, to po co te pierwsze zdanie?


"Prawda za to jest taka, że do 90% lokali gastronomicznych powinna wbić państwowa inspekcja pracy, sanepid i urząd skarbowy."

Sanepid to bardzo częsty gość w dobrych lokalach.

"Pracownicy zatrudnieni na h*j wie co ale na pewno nie na odpowiednią umowę. Niepłacone nadgodziny"

Nawet mając umowę o pracę zapierdzielasz po 12-14 godzin, weekendy, święta, nadgodziny i to bez żadnych bonusów, hallo w tej branży nikt nie mówił, że jest łatwo.

"Kotlet z podłogi to naprawdę nie jest największy problem"

Jak ktoś takie rzeczy wydaje to jest gówno, a nie kucharz, a jak kelner widzi takie rzeczy i nie protestuje to jest gówno, a nie kelner.[/b]

Grusiasiusia

2013-04-03, 15:09
raistpol napisał/a:




jak najbardzie masz rację! Ale Twoja przygłupia płeć, żadna krwi innej niż tej która wydobywa się z targu rybnego co miesiac, w telewizji już napie**ala marszałkini, poruczniczka....ja pie**ole...
Co do kuchni? Sam byłem kucharzem w knajpach przez dobre 4-5 lat, i jedna jest tylko tak naprawdę zasada...tak prosciutka, a jednak tak zajebiscie trudna przez zj***ne tępe dzidy obu płci....Przyżądzasz tak jak byś miał sam to jeść/podajesz i obsługujesz klienta tak jak sam byś chciał być obsłużony..;] otto


po tym poście od razu widać, że dawno nie moczyłeś :jezdziec:

Hexe

2013-04-03, 15:27
idąc komentarzami dalej:
a ja pracowałam w LOT Catering i mówię Wam, nie jedzcie kanapek w samolotach :D

ng...........th

2013-04-03, 15:34
Cytat:

po tym poście od razu widać, że dawno nie moczyłeś


a ty nigdy :D

Grusiasiusia

2013-04-03, 16:20
ngcoth napisał/a:


a ty nigdy :D


pewnie z racji tego, że jestem kobietą :mrgreen:

dk2626

2013-04-03, 16:35
Co za szmata

kurczasty

2013-04-04, 11:49
k***a kucharze się oburzyli.

Prawda jest taka, że większość z was to ma umiejętności z maka a wydaje mu się, że z masterchefa by wygrał.

A to, że się zapie**ala po 14h na dobę to racja, wiedziałem na co się piszę.
Jednak jakieś prawo istnieje, więc niech właściciel go przestrzega.

I się nie spinaj kucharzu bo zarabiałbyś 2 razy więcej gdyby to prawo było respektowane.
Nie raz nie dwa jest sytuacja, że kelnerzy dzielą się napiwakami z kucharzem.

smyndryl

2013-04-04, 17:38
Pozdrowienia dla wszystkich w gastronomii:D Robota ciężka, fakt ale ile zabawy. Przez cztery lata stania za barem nigdy nie udało mi się pożądnie wytrzeźwieć ;)

ng...........th

2013-04-05, 12:23
Grusiasiusia napisał/a:


pewnie z racji tego, że jestem kobietą :mrgreen:



właśnie o to mi chodziło :roll: