18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bez spiny

tds1974 • 2013-06-11, 20:18
Ciekawe ile jest wyspiarskich forów, na których toczą się takie dialogi. A oni mają na co narzekać, bo u nas muslimów jak na lekarstwo :D


Wyciorek

2013-06-12, 12:25
Po tym jak powiedział że woli przedstawiać się jako 'Pakistani' niż jako Polak powinien zostać usunięty z internetów i zapomniany na zawsze.

tds1974

2013-06-12, 15:57
Tradyt napisał/a:


Ta najlepiej srać do własnego gniazda, że nie sami a z Niemcami, Litwinami itp.Że co powstanie to porażka.Przegranym jest ten kto nie podejmuje walki.Przynajmniej mieli odwagę walczyć za Polskę.A teraz co każdy na nią pluje i narzeka.Jak się nie podoba droga wolna."Naród wspaniały tylko ludzie k***y"



"Patrz, Kościuszko, na nas z nieba!" -
raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko,
I się zwymiotował.

Tradyt

2013-06-12, 18:16
Gdyby nie nasi dzielni piloci w 1940r to Anglicy może dziś by gadali po niemiecku.

rew123321

2013-06-12, 21:26
Tradyt napisał/a:

tds1974 wynika z tego, że nawet nie znasz historii naszego kraju pało. Bitwa po Wiedniem mówi Ci to coś ?cCapate dostali ostro po dupie.Polska husaria , bitwa pod Grunwaldem , bitwa pod Moskwą .Kiedyś byliśmy potęga, wiem wiem teraz w gimbazie o tym nie uczą .


wow, wygraliśmy nie swoją bitwę, swoim wojskiem...
kto tu historii nie zna...

Tradyt napisał/a:


Ta najlepiej srać do własnego gniazda, że nie sami a z Niemcami, Litwinami itp.Że co powstanie to porażka.Przegranym jest ten kto nie podejmuje walki.Przynajmniej mieli odwagę walczyć za Polskę.A teraz co każdy na nią pluje i narzeka.Jak się nie podoba droga wolna."Naród wspaniały tylko ludzie k***y"


jak walczyć to z głową, a nie dać się wyrżnąć żeby dalej być dymanym przez państwa ościenne (patrz powstanie warszawskie)...

Tradyt

2013-06-13, 01:29
Ta łatwo Ci pisać z ciepłego fotelika z zimnym browcem w grabie.Widzisz jednak woleli zginać za wolność niż żyć na smyczy.Każda walka wymaga ofiar , przynajmniej próbowali i chwała im za to.Jak to k***a jest,że każdy naród wybiela swoją historię, chwali swych bohaterów a My Polacy jak zwykle na odwrót.

kombbatant

2013-06-13, 17:36
[quote="bloodwar"
Jeżeli mieszkasz i pracujesz w Holandii, tu spłodziłeś swoją córę to nie jesteście Polakami, wprowadzasz ją w błąd - jesteście Holendrami pochodzenia polskiego, tak samo jak ja i 400 tysięcy naszych kolegów mówiących po polsku. W momencie jak wyjedziesz z kraju wiatraków i wrócisz do Polski będziesz mógł się szczycić swoim patriotyzmem, jeżeli siedzisz w obcym kraju i tu płacisz podatki a mimo to uznajesz się za członka jakiejś całkiem obcej kultury i narodowości - jesteś czymś w rodzaju kreta, sprzedawczyka, SBka, raka na zdrowym holenderskim organiźmie wyjadającego go od środka. Musisz się określić i zdecydować kim chcesz być - czy Holendrem (i powoli chłonąć och kulturę, język i oddawać cześć Królowi) czy patriotą z dumą noszącym bialo-czerwoną flagę i orła na piersi (w takim przypadku wyjedź z tego kraju i płać podatki u siebie panie "patrioto")[/quote]

Jestem Holendrem polskiego pochodzenia??? :lodowka:
w takim razie ty jestes idiota-i nie dlatego ze sie nie zgadzam z tym co piszesz-spojrz w swoj paszport-tam masz napisane-narodowosc polska kretynie.
W Holandii jest prawo krwi( a nie ziemi jak w Anglii) oznacza to ze dziecko dostaje obywatelstwo po rodzicach. W Anglii urodzi sie dziecko i z automatu ma obywatelstwa dwa -po rodzicach i kraju w ktorym sie urodzilo.

Za reszte wpisu nalezy sie solidny kop w ryj ale przez internet nie boli-a przez gloszenie takich mongolskich teorii mam wrazenie ze ciebie spotkalem. Czyzbys mieszkal w Almere?


Chyba sie jasno wyrazilem ze jestem Polakiem mieszkajacym w Holandii i sie tego nie wstydze. I to nie chodzi o to czy jestem patriota-tylko o tozsamosc-ja sie jej nie wyzbylem wraz z wyjazdem za granice ty tak. I kto tu jest sprzedawczykiem zasrancu? :idzwch*j:

bloodwar

2013-06-13, 21:09
Mieszkam w Almere i co, będziesz mnie bił? Czy jak jeden Holender o aspiracjach na Polaka pobije drugiego Holendera to automatycznie staje się pół-Polakiem?