18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bez spiny

tds1974 • 2013-06-11, 20:18
Ciekawe ile jest wyspiarskich forów, na których toczą się takie dialogi. A oni mają na co narzekać, bo u nas muslimów jak na lekarstwo :D


Ratilt

2013-06-11, 23:42
Tradyt napisał/a:

tds1974 wynika z tego, że nawet nie znasz historii naszego kraju pało. Bitwa po Wiedniem mówi Ci to coś ?cCapate dostali ostro po dupie.Polska husaria , bitwa pod Grunwaldem , bitwa pod Moskwą .Kiedyś byliśmy potęga, wiem wiem teraz w gimbazie o tym nie uczą .



No, fanie, fajnie. A teraz wymieńmy sobie nasze porażki: potop szwedzki, II-wojna światowa, powstania listopadowe i styczniowe, powstanie warszawskie, mówi ci to coś? Wiem wiem, teraz na kółku różańcowym chłopców po chemioterapii trzepiących do orzełka o tym nie uczą. Husaria i te sprawy... :amused:

Pater patriae

2013-06-12, 00:19
Jak się nie podoba bycie Polakiem to droga wolna i wypie**alać. Do tego na ch*j tu piszesz tds1974? Nowi angielscy, czy ciapaci nie chcą cie przyjąć do siebie? Może dlatego, że wyrzekając się swojego narodu, jaki by on wg ciebie nie był, pokazujesz tylko jaki z ciebie sprzedawczyk. Brudy można znaleźć na każdy, dosłownie każdy naród, ale trzeba być totalnie zakompleksiony żeby samemu oczerniać własny przy każdej okazji.

A co do zwycięstw i porażek, to ch*ja że tak powiem wiecie.
Podniecanie się Grunwaldem świadczy o wiedzy na poziomie podstawówki, bo już nie chce mi się wnikać jak to Jagiełło był krótkowzrocznym baranem.
Pieprzenie że Polska nigdy nie była potęgą świadczy o całkowitej ignorancji lub celowemu deprecjonowaniu potęgi naszego kraju, bo tak, Polska była przez pewien czas jednym z głównych potęg europejskich, a co za tym idzie światowych, ba, polityka dynastyczna (skądinąd ch*jowa) doprowadziła do tego, że Jagiellonowie mieli w swym ręku tron Polski, Litewski, Czeski i Węgierski..

tds1974

2013-06-12, 00:39
Pater patriae napisał/a:

to droga wolna i wypie**alać.



Ciekawe co na to nowy (i stary) regulamin... :)

Pater patriae

2013-06-12, 00:48
@up
Pewnie nic, bo jakbyś nie zauważył, to sformułowanie nie zostało skierowane do nikogo konkretnego, nie napisałem także wypie**alać z portalu, czy z sadola.

Ale może spójrzmy na twoje wypowiedzi, bo patrz, nie raz obrażałeś polski naród i Polaków :-( , a jako że się czuję Polakiem, obraziłeś także mnie :-| .

kombbatant

2013-06-12, 02:06
bloodwar napisał/a:

Ja mam ciemną karnację (i bardzo szybko się opalam), czarne włosy, brwi jak malowane węglem, jak ktoś mnie pyta o narodowość w Holandii to nie mówię "Polak" bo wstyd i chała, wolę mówić "Marokanese", "Algierian", "Pakistani", od razu spotykają mnie wyrazy sympatii i zyczliwość. Tylko j***nym zaściankowym debilom którzy nigdy nosa spoza swojej wsi nie wyściubili wydaje się, że na słowo "Polak" każdy obcokrajowiec myśli od razu o husarii, Wałęsie, Dywizjonie 303 i obronie Wiednia, prawda jest taka że "Polak" to synonim złodzieja i pijaka, nie bez powodu jedyną informacją wywieszaną na holenderskich sklepach w języku innym niż holenderski jest "za kradzież mienia grozi kara finansowa wysokości 170 euro i zawsze wzywana jest policja". Po polsku. Nie po ciapatowemu, nie po czesku/węgiersku/cygańsku/rosyjsku, tylko po polsku.



No to sie popisales uuu chwalisz sie ze udajesz ciapata :/

Zapewne mieszkasz w okolicach Venlo na hotelu gdzie jada po tobie jak trzeba i takis urazony. Bardzo mozliwe ze tam takie info w supermarkecie jest skoro tam mieszkasz.

Jakim trzeba byc debilem zeby emigrowac jako Polak a pozniej szydzic ze swojej ojczyzny? Pamietaj mimo ze zgrywasz ciapatego to nadal jestes Polakiem,mowisz po polsku wiec w pewnym sensie obrazasz rowniez siebie. Jak mnie wk***iaja takie synki co wyjada i juz urabura-mam was w dupie. Albo Polki co znalazly Holendra-maja dziecko ktore nii w zab Polskiego jezyka nie umie-i zawsze powtarzaja-moje dziecko rozumie po Polsku. Przeciez bedac za granica nadal k***a jestes Polakiem-co dziwne wiekszosc nacji sie nie wypiera swojego pochodzenia(Marokans,Turks itd. Ale Pakistani to niewiem) ale taki zasraniec jak ty oczywiscie.
Moja cora na dzien krolowej(teraz krola) ubiera sie w Polski ludowy stroj i ludzie robia sobie z nia zdjecia-czesto wypytujac o historie Polski. Ona wie ze jest Polka,mowi po polsku.ma 4 lata. A Ty masz jakies 26 lat i nadal nie wiesz kim jestes. Bo ani Holendrem, ani Pakistanczykiem ani Polakiem-jak sam twierdzisz. Zyj i szybko umieraj-z pozdrowieniami:) :idzwch*j:

!Timon

2013-06-12, 03:49
Historia kołem się toczy.
U schyłku panowania Łokietka Polska czy raczej polska strefa wpływów nie miała imponujących rozmiarów. 100 lat później już tak. Każda potęga kiedyś upadnie, Chiny niby są rodzącą się potęgą z ponad 1,2 mld mieszkańców ale jakiej narodowości? Tam jest kilkanaście czy kilkadziesiąt różnych wielomilionowych narodów - jak kiedyś USA będą poważnie z nimi konkurować to zwyczajnie rozsadzą kraj od środka.
USA - już raz przerabiali epizod w postaci wojny secesyjnej. Kiedyś pewnie się powtórzy [białe stany vs murzyńskie/latynoskie] ale raczej tego nie dożyjemy.
Rosja? Pół Syberii nie czuje się wcale Rosjanami a stamtąd pochodzi większość ich bogactw.

@tds1974

O Polakach pojawiają się złe opinie z jednej strony z powodu alkoholików/złodziei którzy są zresztą w każdym narodzie ale z drugiej tej bardziej istotnej z powodu naszej pracowitości [oczywiście za granicą a nie w Polsce] i niskiej ceny. Wygryzamy z pracy Holendrów, Niemców czy Brytoli to i rośnie ich niezadowolenie.
Ciapate wk***iają tym, że chcą zaprowadzić w Europie szariat. Wystarczy, że 1/3 będzie tego chciała przy bierności pozostałych 2/3. Nie będzie wtedy pie**olenia, że imam pedofil zgwałcił 8 latkę bo powiedzą, że to jego żona. Nie będzie wojujących ateistów bo za to ktoś wpakuje kosę w żebro na ulicy i go uniewinnią. Jedyny plus to taki, że homosie będą siedzieć w swoich domach i nie będą się wozić na ulicach ale i już wolę przecierpieć pedała na ulicy niż bić 5 razy dziennie czołem w podłogę za tyłkiem jakiegoś ciapaka.




bloodwar

2013-06-12, 06:21
Ork.Fajny napisał/a:

bloodwar, będziemy się k***a przejmować co myśli o nas kraj wielkości województwa, przez co jest uzależniony od zewnętrznych dostaw żywności i wielu innych produktów, który zaleje woda w najbliższej przyszłościz racja depresji non-stop, który też pozbawiony jest jakichkolwiek sensownych surowców naturalnych, który słynie z pozbawienia się własnej historii i kultury w imię lewicowych postępów m.in. koronacji króla bez korony, masowej produkcji gejów i takich męskich facetów których za paręnaście lat wyrżną muzułmanie i wprowadzą prawo które przeczy większości twoich lewackich poglądów...?
Oni mogą nawet nas uznawać za Marsjan. Ten kraj nie ma żadnego dla Polski znaczenia, więc nie widzę sensu się nimi przejmować.
.



Aktualnie ten "kraj wielkości naszego województwa" zajmuje wysokie miejsce w pierwszej 20stce najbardziej rozwinietych gospodarek Świata (mimo braku surowców naturalnych) i w tej chwili znajduje się w pierwszej piątce krajów, do których najchętniej wyjeżdzają nasi rodacy w poszukiwaniu pracy i MIEJSCA W KTÓRYM MOŻNA ZAMIESZKAĆ NA STAŁE. A Polska jest duża, ma w ch*j surowców naturalnych, ludzie są inteligentni, pracowici, nie ma gejów, ciapaków i jesteśmy dumni ze swojej historii a mimo to rok w rok kilkaset tysięcy osób sp***ala stąd NA STAŁE.

kombbatant napisał/a:


Zapewne mieszkasz w okolicach Venlo na hotelu gdzie jada po tobie jak trzeba i takis urazony. Bardzo mozliwe ze tam takie info w supermarkecie jest skoro tam mieszkasz.

Jakim trzeba byc debilem zeby emigrowac jako Polak a pozniej szydzic ze swojej ojczyzny? Pamietaj mimo ze zgrywasz ciapatego to nadal jestes Polakiem,mowisz po polsku wiec w pewnym sensie obrazasz rowniez siebie. Jak mnie wk***iaja takie synki co wyjada i juz urabura-mam was w dupie. Albo Polki co znalazly Holendra-maja dziecko ktore nii w zab Polskiego jezyka nie umie-i zawsze powtarzaja-moje dziecko rozumie po Polsku. Przeciez bedac za granica nadal k***a jestes Polakiem-co dziwne wiekszosc nacji sie nie wypiera swojego pochodzenia(Marokans,Turks itd. Ale Pakistani to niewiem) ale taki zasraniec jak ty oczywiscie.
Moja cora na dzien krolowej(teraz krola) ubiera sie w Polski ludowy stroj i ludzie robia sobie z nia zdjecia-czesto wypytujac o historie Polski. Ona wie ze jest Polka,mowi po polsku.ma 4 lata. A Ty masz jakies 26 lat i nadal nie wiesz kim jestes. Bo ani Holendrem, ani Pakistanczykiem ani Polakiem-jak sam twierdzisz. Zyj i szybko umieraj-z pozdrowieniami:) :idzwch*j:


Nie mieszkam w żadnym Venlo i zarabiam na tyle dobrze, że nie musze nawet brac pod uwagę żadnych hoteli pracowniczych. Gdybyś na polskie Święto Niepodległości albo 3 maja posłał swoją córkę na marsz do Wawy w narodowym stroju Anglików, Niemców, Pakistańczyków czy Ghurków to też bym jej robił zdjęcia bo jest to wyraz kompletnego wieśniactwa i niezrozumienia pewnej idei jaka się wiąże z danym świętem. Jeżeli mieszkasz i pracujesz w Holandii, tu spłodziłeś swoją córę to nie jesteście Polakami, wprowadzasz ją w błąd - jesteście Holendrami pochodzenia polskiego, tak samo jak ja i 400 tysięcy naszych kolegów mówiących po polsku. W momencie jak wyjedziesz z kraju wiatraków i wrócisz do Polski będziesz mógł się szczycić swoim patriotyzmem, jeżeli siedzisz w obcym kraju i tu płacisz podatki a mimo to uznajesz się za członka jakiejś całkiem obcej kultury i narodowości - jesteś czymś w rodzaju kreta, sprzedawczyka, SBka, raka na zdrowym holenderskim organiźmie wyjadającego go od środka. Musisz się określić i zdecydować kim chcesz być - czy Holendrem (i powoli chłonąć och kulturę, język i oddawać cześć Królowi) czy patriotą z dumą noszącym bialo-czerwoną flagę i orła na piersi (w takim przypadku wyjedź z tego kraju i płać podatki u siebie panie "patrioto")

H88tman

2013-06-12, 09:16
bloodwar napisał/a:

Ja mam ciemną karnację (i bardzo szybko się opalam), czarne włosy, brwi jak malowane węglem, jak ktoś mnie pyta o narodowość w Holandii to nie mówię "Polak" bo wstyd i chała, wolę mówić "Marokanese", "Algierian", "Pakistani", od razu spotykają mnie wyrazy sympatii i zyczliwość. Tylko j***nym zaściankowym debilom którzy nigdy nosa spoza swojej wsi nie wyściubili wydaje się, że na słowo "Polak" każdy obcokrajowiec myśli od razu o husarii, Wałęsie, Dywizjonie 303 i obronie Wiednia, prawda jest taka że "Polak" to synonim złodzieja i pijaka, nie bez powodu jedyną informacją wywieszaną na holenderskich sklepach w języku innym niż holenderski jest "za kradzież mienia grozi kara finansowa wysokości 170 euro i zawsze wzywana jest policja". Po polsku. Nie po ciapatowemu, nie po czesku/węgiersku/cygańsku/rosyjsku, tylko po polsku.



No i bardzo dobrze, że nie mówisz o sobie "Polak", bo polakiem na pewno nie jesteś.

Tradyt

2013-06-12, 10:01
tds1974 napisał/a:



Głupiś. Nigdy nie byliśmy potęgą.

Bitwa pod Grunwaldem - czyli nie Polska, a połączone siły polskie i litewskie (złożone głównie z Polaków, Litwinów i Rusinów).Plus Hospodarstwo Mołdawskie, Księstwo Mazowieckie, Księstwo Płockie, Księstwo Bełskie, Podole i litewskie lenna na Rusi). Bitwa pod Wiedniem - czyli nie Polska a wojska polsko-austriacko-niemieckie. Bitwa pod Moskwą czyli wojska polsko-litewskie. Każdy z tych okresów był wyjątkowo wujowy dla Polski. W kraju świętujemy zwykle przegrane imprezy i to przegranym sprawom stawiamy pomniki.
Wiem, wiem, teraz tego w gimbazie nie uczą.

Polska to malutki kraj, leżący między Rosją, zachodnia Europą. Jesteśmy czasem drobniutkim elementem rozgrywkach większych nacji. Opinie sobie wyrobiliśmy na świecie po tych "zwycięskich i bohaterskich" bitwach - wybitną: złodzieje i pijaki. Tyle w temacie.


Ta najlepiej srać do własnego gniazda, że nie sami a z Niemcami, Litwinami itp.Że co powstanie to porażka.Przegranym jest ten kto nie podejmuje walki.Przynajmniej mieli odwagę walczyć za Polskę.A teraz co każdy na nią pluje i narzeka.Jak się nie podoba droga wolna."Naród wspaniały tylko ludzie k***y"

Ork.Fajny

2013-06-12, 11:14
bloodwar napisał/a:

Aktualnie ten "kraj wielkości naszego województwa" zajmuje wysokie miejsce w pierwszej 20stce najbardziej rozwinietych gospodarek Świata (mimo braku surowców naturalnych)


Jesteś ogłupionym człowiekiem modelem Keynes'a to ci wyjaśnię coś...
Nikt poważny nie mierzy wartości kraju w tym ile forsy się przez niego przewala na rok, tylko w realnych wartościach, takich jak ziemia, pracowitość ludzi, surowce naturalne, zdolność produkcji rolnej i chowu zwierząt etc...
A Holandia nic z tego nie posiada bo służy jako pośredniczący duży port w Handlu między innymi krajami.

Jak ci pie**olnie fiducjarny system walutowy, a pie**olnie na pewno, to ten papier który uważasz za pieniądze o jakiejkolwiek wartości, wreszcie pokaże czym jest. A jest zwykłą karteczką papieru bez znaczenia dla nikogo.


bloodwar napisał/a:

w tej chwili znajduje się w pierwszej piątce krajów, do których najchętniej wyjeżdzają nasi rodacy w poszukiwaniu pracy i MIEJSCA W KTÓRYM MOŻNA ZAMIESZKAĆ NA STAŁE.


To tylko świadczy o tym że ci ludzie są mądrzy ale nie inteligentni, pchając się do kraju równie mało bezpiecznego co zadłużona po uszy Japonia, także pozbawiona żądnych zabezpieczeń własnych w razie załamania systemu.

bloodwar napisał/a:

A Polska jest duża, ma w ch*j surowców naturalnych, ludzie są inteligentni, pracowici, nie ma gejów, ciapaków i jesteśmy dumni ze swojej historii a mimo to rok w rok kilkaset tysięcy osób sp***ala stąd NA STAŁE.


No i co to ma powiedzieć? Socjalizm tak działa na kraje że nawet te bogate w surowce/zwierzynę/ludność zaczynają upadać.
To że jest u nas źle nie oznacza że lepiej jest tam. Właściwie to u nas jest lepiej. W razie załamania tych wszystkich gospodarek centralnie sterowanych w Europie, to Polska zaopatrzona w te surowce jest wstanie zapewnić swoim obywatelom przetrwanie na zasadnie wymiany między sobą coś za coś, pie**oląc problemy walutowe.

gringo2412

2013-06-12, 11:58
tds1974 napisał/a:



Bo na Wyspy, jak wiadomo, z Polski wyjechali tylko lekarze i fachowcy.
Widziałeś reportaż o Polakach, których nie stać na powrót do Polski i żebrzą po dworcach? Polecam



Nie widziałem, a chętnie zobaczę, masz jakiś link czy cos?

cocaine.animals

2013-06-12, 12:05
Bez spiny, co to gówno pozbawione jakiejkolwiek logiki robi na głównej ? Autor bije do "islamizacji" ale chyba nie wie co to znaczy.

JanGu

2013-06-12, 12:09
Włochy męczyły się z cyganami i uchodzcami z polnocy afryki.
Polska miala problem z ukraincami i bialorusinami.
Brytole nie maja prawa narzekac na nas bo my potrafimy ciezko pracowac, ale za to, ze nie pomogli nam na poczatku wojny maja teraz inwazje ciapatych ! TAKA KARMA !
TERAZ SIE k***A MECZCIE !

socjalmmv

2013-06-12, 12:17
Nikt was tu k***a na siłę nie trzyma jak się nie podoba to wypie**alać. Gdybych takich zj***nych ludzi bez honoru i patriotyzmu było więcej za dawnych czasów, bylibyśmy teraz podzieleni na 3 części. "Naród wspaniały tylko ludzie k***y".

Imie_jego_44

2013-06-12, 12:24
Różnica pomiędzy emigracją Polaków a ciapatych jest taka, że Polacy wzbogacają tamtejszą kulturę a ciapaci ją niszczą.
Nie lubią nas bo jesteśmy od nich lepsi więc wypieramy ich na rynku pracy, jesteśmy lepiej wykształceni, bardziej pracowici, mamy lepsze genetyczne predyspozycje do przysposabiania wiedzy, nasza wiara jest silniejsza itp. itd. dlatego jesteśmy dla nich zagrożeniem, ciapaci z kolei to nasze przeciwieństwo, obiboki i przygłupy które ciągną socjal i kopulują, więc wkurzamy zachód z zupełnie innych powodów niż oni.
My jesteśmy jak prymus klasowy, mało kto go lubi, wszyscy zazdroszczą ale darzą go szacunkiem mimo, że tego nie przyznają a ciapaci jak leser który podczepia się jak czegoś chce, też nielubiany tyle, że zamiast szacunku budzi tylko politowanie.