18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bez kontekstu - hiszpania

~Velture • 2024-01-03, 17:23
Nie napiszę tego co wszyscy myślimy.


Musashi_Miyamoto

2024-01-04, 02:25
~VeIture napisał/a:

Boją się ale nie jego tylko systemu przez który mogą mieć problemy karne w razie interwencji z uchodźcą.



Taaaa... Nie umieją się bić i tyle. Ogólnie w Hiszpani to mało jaki Hiszpan umie się bić. Do tego jeszcze są malutcy głównie takich widziałem tylko malutkich Hiszpanów w ogóle w krajach tych takich zlewaciałych już od dawien dawna to takie tam misie mamusi są i a migranci mają geny z Afryki przywiezione.

W Polsce w takiej sytuacji już pierwsze larum taki dziadek robi i jak czuje, że nie da rady to na razie robi larum i za chwilę będzie miał zawodników do pomocy...

Kohei

2024-01-04, 02:29
i przyjad te murzynki, i beda gwalcic i rabowac, a wiecie co jest najbardziej poj***ne? idioci co glosowali na tych serduszkowych sk***ieli przyjma kazda wymowke, lacznie z tym ze to wina pisu. wyborcy ko to pok***iony element spoleczny, ktorego niestety mamy za duzo w kraju

Bul_od_bytu

2024-01-04, 03:32
smrud_od_bytu napisał/a:

I już jakieś posrane teorie w komentarzach a nawet nie wiadomo o co poszło. Może zwykła sprzeczka kochanków? A może wisiała mu kasę albo go okradła?
Można sobie gdybać godzinami.



Ty byś pewnie wylizał mu gorgonzolę spod kapelusza.
Banują cię dalej i znów wracasz jak sraczka na nowych kontach? :D

smrud_od_bytu

2024-01-04, 04:48
Bul_od_bytu napisał/a:

Ty byś pewnie wylizał mu gorgonzolę spod kapelusza.
Banują cię dalej i znów wracasz jak sraczka na nowych kontach?


Masz jakieś obsesje? Wydaje ci się, że ktoś cię prześladuje? Wiesz, to taka choroba, mania prześladowcza.
Poza tym, jak kurewsko żałosne musisz mieć życie jeśli cieszy cię ban dla kogoś innego? To jedna z niewielu radości, a może nawet cel twojego marnego żywota, mam rację? Nie wiem co masz w głowie, ale nie zazdroszczę.

Fx12

2024-01-04, 07:29
Polecę klasykiem



Bul_od_bytu

2024-01-04, 09:03
smrud_od_bytu napisał/a:

Masz jakieś obsesje? Wydaje ci się, że ktoś cię prześladuje? Wiesz, to taka choroba, mania prześladowcza.
Poza tym, jak kurewsko żałosne musisz mieć życie jeśli cieszy cię ban dla kogoś innego? To jedna z niewielu radości, a może nawet cel twojego marnego żywota, mam rację? Nie wiem co masz w głowie, ale nie zazdroszczę.



Znakomicie udajesz debila. Szukaj pomysłu na nowe konto Biskupi odbycie :lol:

DariuszSanitariusz

2024-01-04, 10:12
Insaner napisał/a:

W Polsce w tej chwili zdarzają się podobne sytuacje z obcokrajowcami zaczepiającymi w komunikacji miejskiej, pokazującymi noże w trakcie prób wyłudzenia fajek czy pieniędzy na alkohol i jedyne co Polacy robią to spuszczają wzrok w telefon, albo zmieniają autobus czy wagon. Niezależnie od tego czy zaczepiają kobiety czy mężczyzn.
Także poza górnolotnymi zapowiedziami polować to sobie będziesz na nowego chłopaka chyba
A co do samego filmiku - babka nie krzyczy, nie wzywa pomocy i nie wygląda na szczególnie spanikowaną. Raczej chciała zaznać trochę egzotyki, ale już jej się znudziło i jej nowy hebanowy książe tego nie rozumie.




Żebyś się, k***a, nie zdziwił czasem. Nie jestem p*zdą z metropolii która nie potrafi nawet wyprowadzić ciosu czy obronić się w razie ataku. Wychowałem się w przygranicznych wsiach, Ukraińców wyjaśnialiśmy od dawien dawna jak były jakieś problemy i miałem już nieprzyjemna okazje mieć nóż w nodze, takie akcje nie są dla mnie nowością. Jak nam się taki bambo nawinie i będzie odpie**alał to nóż albo i maczeta go nie uratuje przed nami. Nie wszyscy jesteśmy bezbronni i bez kręgosłupa moralnego, nie mierz wszystkich swoją miarą, bo w tym kraju są jeszcze ludzie z zasadami

bakus1233

2024-01-04, 12:29
WERFI napisał/a:

dwie p*zdeczki przy stoliku już pełne gacie miały



Ciekawe czy gdyby to ich zaczepił, to ta kobieta albo ty czy większość społeczeństwa zrobiłaby cokolwiek aby im pomóc. Znam odpowiedź, bo wiem jak to wygląda. Kobiety nie są warte aby tak im pomagać, zresztą są przecież takie silne i niezależne, po co im pomoc mężczyzny? Poradzą sobie same, nie róbmy z nich dzieci.

Policeman

2024-01-04, 16:39
Te same Juleczki, które stoją z banerami "witamy imigrantów", te same juleczki, które grzmocą się z nimi w klubach, te same juleczki, które mówią, że polscy faceci to śmierdzące zapijaczone frajery, te same juleczki, które wyszukują "nienawistne komentarze" i zgłaszają je do ośrodków monitorowania, te same juleczki, które chodzą na marsze tolerancji...

Będą właśnie tak traktowane i co wtedy powiedzą? "Gdzie są polscy faceci?!"

Właśnie będą tam, jak ci przy stoliku, mając to wszystko w dupie. Światowa lewica zrozumiała, że rdzeniem rewolucji muszą być kobiety. Trzeba je podburzyć, zniszczyć jakiekolwiek bariery i hamulce moralne, powiedzieć im, że nie mają być żonami i matkami, a mają założyć spodnie i zachowywać się jak faceci, rodzić dzieci Polakom? Dobre sobie, najlepiej być samotną matką czekoladowego księcia.

Dawno już zgasł we mnie ogień protestu przeciwko temu. Mam super żonę, dzieci, pracę, realizuję się, chociaż widzę, że świat schodzi na psy. Mogę jedynie dobrze wychować własne dzieci, na więcej nie mam wpływu, nie wierzę w żadną demokrację i poprawę na lepsze. Niech każdy się rozwija, dba o rodzinę, dobrze wychowa potomstwo, może kiedyś oni zawalczą o lepsze jutro. Nam tę szansę odebrano dawno temu, wpierw karabinami, a potem niewolą długu państwa. Głosowanie nic nie daje, głupich dalej łatwo przekonać, dać im ochłapy ich własnych pieniędzy i zamknąć ich w domu z piwkiem, czipsami i netflixem.

Sarniak17

2024-01-04, 16:53
k***a siedzą jak p*zdy!!!!

paragon0

2024-01-05, 00:40
Ej no, to głównie kobiety chcą otwierania granic, to niech teraz mają, a z tego powodu że jest równość i tak dalej, to niech sama się k***a broni XDDDDDDDDDDDDDDD

nemesisnt

2024-01-05, 01:22
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Taaaa... Nie umieją się bić i tyle. Ogólnie w Hiszpani to mało jaki Hiszpan umie się bić. Do tego jeszcze są malutcy głównie takich widziałem tylko malutkich Hiszpanów w ogóle w krajach tych takich zlewaciałych już od dawien dawna to takie tam misie mamusi są i a migranci mają geny z Afryki przywiezione.
W Polsce w takiej sytuacji już pierwsze larum taki dziadek robi i jak czuje, że nie da rady to na razie robi larum i za chwilę będzie miał zawodników do pomocy...



Co Ty pie**olisz, mieszkam tam i pracuje z Hiszpanami, fakt nie porównujmy ich do Polaków bo tam żartują że jak gościu jest wysoki i doj***ny to na pewno Polak ale aż tak źle nie jest. Latynosi przyjezdni z Argentyny czy Kolumbii są niscy i cherlawi to prawda.

zn506

2024-01-07, 11:31
Jeśli kobieta zdecydowała się na randkowanie z Murzynem - żaden patriarchalny biały mężczyzna nie ma prawa wkraczać ze swoją toksyczną męskością w ten multikulturowy związek!