18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bez kontekstu - hiszpania

~Velture • 2024-01-03, 17:23
Nie napiszę tego co wszyscy myślimy.


Jemkasztany

2024-01-03, 20:03
Typowa unia . Lokalny siedzi patrzy a czarny szarpie soczystą szynkę

DariuszSanitariusz

2024-01-03, 20:15
Nie moge się doczekać tego j***nego gówna u nas. Będziemy na nich z kumplami polować jak poj***ni, miejsce na działce już przygotowane na ugoszczenie gości podejrzanych etnicznie ;>

Gora0990

2024-01-03, 20:18
smrud_od_bytu napisał/a:

I już jakieś posrane teorie w komentarzach a nawet nie wiadomo o co poszło. Może zwykła sprzeczka kochanków? A może wisiała mu kasę albo go okradła?
Można sobie gdybać godzinami.



Typowo lewacki komentarz


:roll:

TwójCzarnyPan

2024-01-03, 20:26
Gora0990 napisał/a:

Typowo lewacki komentarz


Bo ci się nie spodobał?

Martyna666

2024-01-03, 20:34
WERFI napisał/a:

dwie p*zdeczki przy stoliku już pełne gacie miały



jak, dwa stare dziady do rosłego murzyna rycerzyku internetowy XD

tars

2024-01-03, 20:36
Gora0990 napisał/a:

Typowo lewacki komentarz



Chyba nie wyłapałeś sarkazmu.

Insaner

2024-01-03, 20:46
DariuszSanitariusz napisał/a:

Nie moge się doczekać tego j***nego gówna u nas. Będziemy na nich z kumplami polować jak poj***ni, miejsce na działce już przygotowane na ugoszczenie gości podejrzanych etnicznie ;>



W Polsce w tej chwili zdarzają się podobne sytuacje z obcokrajowcami zaczepiającymi w komunikacji miejskiej, pokazującymi noże w trakcie prób wyłudzenia fajek czy pieniędzy na alkohol i jedyne co Polacy robią to spuszczają wzrok w telefon, albo zmieniają autobus czy wagon. Niezależnie od tego czy zaczepiają kobiety czy mężczyzn.
Także poza górnolotnymi zapowiedziami polować to sobie będziesz na nowego chłopaka chyba :amused:


A co do samego filmiku - babka nie krzyczy, nie wzywa pomocy i nie wygląda na szczególnie spanikowaną. Raczej chciała zaznać trochę egzotyki, ale już jej się znudziło i jej nowy hebanowy książe tego nie rozumie.

TwójCzarnyPan

2024-01-03, 20:59
Insaner napisał/a:

W Polsce w tej chwili zdarzają się podobne sytuacje z obcokrajowcami zaczepiającymi w komunikacji miejskiej, pokazującymi noże w trakcie prób wyłudzenia fajek czy pieniędzy na alkohol i jedyne co Polacy robią to spuszczają wzrok w telefon, albo zmieniają autobus czy wagon. Niezależnie od tego czy zaczepiają kobiety czy mężczyzn.
Także poza górnolotnymi zapowiedziami polować to sobie będziesz na nowego chłopaka chyba
A co do samego filmiku - babka nie krzyczy, nie wzywa pomocy i nie wygląda na szczególnie spanikowaną. Raczej chciała zaznać trochę egzotyki, ale już jej się znudziło i jej nowy hebanowy książe tego nie rozumie.


O czym ty pie**olisz? Widziałeś te noże czy przeczytałeś w internecie? Tworzysz sobie rzeczywistość równoległą jak Kaczyński. Ale on ma Alzheimera. A tobie co dolega?

mazga50

2024-01-03, 21:02
A ten śmieć, ta czarna małpa jeszcze na wolności chodzi? Oceany pełne głodnych rekinów, a gówno powietrze marnuje.

Antoni79

2024-01-03, 21:18
TwójCzarnyPan napisał/a:

O czym ty pie**olisz? Widziałeś te noże czy przeczytałeś w internecie? Tworzysz sobie rzeczywistość równoległą jak Kaczyński. Ale on ma Alzheimera. A tobie co dolega?



Jak nie chcesz mieć przygody, to nie błąkaj się po mieście po 23, nie jeździj komunikacją w nocy. U nas jeszcze jest w miarę bezpiecznie. Na Grochowskiej w weekendy chodniki krwią non stop umazane. W nocy dzieje się. Kiedyś szedłem kilometr rano wzdłuż ścieżki z krwi i co jakiś czas kałuża. Nie wiem skąd gościu miał tyle towaru, bo to raczej nie laska z okresem. W Śródmieściu, na Powiślu całe weekendy pełne zachlanych młodych, ale jakoś nie czułem się zagrożony.

Prosty

2024-01-03, 21:23
k***a ja tylko serio juz sie modle o to ( bo k***a i tak przyjada te brudne sk***ysyny) zebym czegos takiego nie ogladal z Polski, serio mam nadzieje ze u nas jeszcze taki dziadek w ch*ju bedzie mial sady wyroki system czy psy a nawet zycie. I jebac juz te postepowe k***y czy rzad.ja k***a obiecuje siedziec pójdę na bank moze tak powstanie ruch oporu jakis( Tak wiem wiem ch*ja bym zrobil) . To jest zdziczenie , jak to wygra z kulturą juz nawet tą nasza z blokow. To juz global jest. Meneli znam co wiecej honoru maja niz te typy z tylu.

Kutazz

2024-01-03, 23:05
A to j***na chytruska z tej hiszpanki

BękartEddardaStarka

2024-01-03, 23:26
Jak bym mu zaj***ł to by się murzyn biały zrobił , co za cioty przy tym stoliku ..

BrianGriffin

2024-01-03, 23:35
Jarek_Wielki napisał/a:

pie**olone małpie gówno! Już wkrótce u nas!



A k***y pisowskie to niby nie nasprowadzały imigrantów?