18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Best UFO sightings lipiec 2012

.,;:Jasiu:;,. • 2012-08-09, 00:53
Całkiem realistyczne zdjęcia i filmy z widzeń UFO, zrobione 1-31 lipca 2012 roku na całym świecie.
Kilka filmów mnie naprawdę przekonało.

W tle słychać całkiem przyjemny kawałek muzyki symfonicznej, w pewnych kręgach uznany wręcz za kultowy:
Merry Christmas Mr Lawrence by Ryuichi Saka-moto

Całość nieźle się harmonizuje i odpręża umysł przed wnioskami.


Enjoy.




Pobrane:
http://www.AnonymousFO.com

Adenozynotrifosforan

2012-08-10, 18:30
@dumad jesteś geniuszem, ogólnie wytłumaczyłeś tylko to co umiałeś wytłumaczyć, reszty nawet kijem nie tknąłeś @slonzok jakby ci 2000 lat temu powiedzieli że poruszanie się czymś co lata i jest cięższe od powietrza jest możliwe pomyślałbyś - to istna bzdura! dzisiaj możesz nawet awionetką polatać (po odpowiednim kursie). Jak śmiesznie brzmi jak człowiek mówi - nie możliwe bo odległości w kosmosie są za duże a i nie znamy żadnej planety na której jest życie, mówisz jakbyś poznał co najmniej 90% możliwej wiedzy o wszechświecie.
Najciekawsze są filmy z STS-ów gdzie nawet sami astronauci nie wiedzieli co widzą, informując o nieznanych obiektach, a często po takich komunikatach, astronauci zmieniali częstotliwość aby porozmawiać sam na sam z centrum lotów na ziemi. Media tak ufarbowały sprawę niezidentyfikowanych obiektów latających, że dzisiaj najprawdziwszy film zostanie oznaczony - Fotomontaż (A będzie tak dlatego że będzie zbyt realny żeby był prawdziwy o ironio!)

@wlatca852
Nie wszystkie nagrania są słabej jakości, a większość obiektów znajduje się tylko pozornie blisko a naprawdę mogą być odległe o wiele kilometrów. Nie każdy ma lustrzankę lub aparat HD w domu i akurat siedzi przez całą noc szukając na niebie jakichkolwiek dziwnych świateł, prędzej byś to zignorował niż nagrał.

michal3323

2012-08-10, 23:16
Mówicie o tych filmach sts. O co dokładnie chodzi? Można je gdzieś jeszcze obejrzeć, ma ktoś do nich link?

EdmundKemper

2012-08-17, 16:11
Średnio wierzę w UFO, ale wk***ia mnie zasłanianie takich rzeczy wiecznym testowaniem super-hiper-mega-tajnych-odlotowo-fantastycznych samolotów przyszłości.