18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kowalien

2013-02-11, 22:59
A może by tak ogarnąc tyłki i zrozumieć czym tak naprawdę jest czarny humor?
Zdystanoswanie się do pewnych kwestii i wartości, a zwłaszcza do samego siebie. Dość zdrowa postawa podczas stykania się z taką tematyką, w której ten serwis bryluje.
Dlatego tez jeśli ubodzie mnie czyjaś wypowiedź na temat bliski memu sercu to nie zaczynam flejmu tutaj i nie bluzgam na prawo i lewo, czy tez nie staram się wbić autora wypowiedzi argumentami w glebę.
Więcej dystansu ludzie :)

Hannibal_PL

2013-02-12, 00:20
A może po prostu każdy przyłączy się do merytorycznej dyskusji która bądź co bądź ale może być jedną z ciekawszych dzisiaj. Srał pies że katol ale podejdźcie do tego od strony historycznej. Jeszcze żaden papa nigdy nie abdykował ze stanowiska.

Jak dla mnie to Ratzi jest pragmatykiem i bądź co bądź solidnie chce wykonywać swoją robotę(niemiec pie**olony) a patrząc już na jego wiek tylko coraz bardziej by ramolał na tym najwyższym stanowisku w K.k. Więc decyzja dobra.

oc...........an

2013-02-12, 01:09
Stryjek napisał/a:

DUST DEVIL, jesteś ch*jem.



Wiem :*

tg23tm napisał/a:



Weź ty sie pie**olnij w czerep i poczytaj zanim sie wypowiesz ignorancie zapluty



Zapluty... jak zapluty karzeł reakcji AK? (dla nie wtajemniczonych: był taki "poster" propagandowy) Nie no słownictwo jak u rasowego komucha. Jestem dumny ;)

tg23tm napisał/a:


Widze, że ty czerwonym sk***ysynem jesteś do piachu z toba



Dzięki! Życzę dużo zdrówka, żeby ci żyłka na ch*ju nie pękła z emocji 8-)


@Di_ReDD

Malutki błąd - B16 jest drugim papieżem w historii który abdykował: Pierwszym był Celestyn V, który abdykował 13 grudnia 1294 r. ;)

BTW: pamiętacie była jakaś przepowiednia, że świat się skończy jak papieżem zostanie Polak, a potem czarny a potem coś tam jeszcze ;) Skoro B16 nie umrze jako papież to czy to oznacza, że ta przepowiednia dalej jest aktualna?

Była też druga przepowiednia, że jak się zapełnią wszystkie nisze umarłymi papieżami w kaplicy Sykstyńskiej(?) to też świat się skończy, a już zostało mało tych nisz... Może B16 w ten sposób poświęca się, żeby świat trochę dłużej potrwał? :D

DisH0noreD

2013-02-12, 14:51
QUASWERTY napisał/a:


Szczerze... ch*j mi z Twojego piwa :] I tak "radler" z 2 promilami...


to sp***alaj :amused: