18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mateuszzl

2013-02-11, 20:51
Rodzi się nowa moda na papieża? ...

yoshi88-88

2013-02-11, 20:58
Katole zapijają wodą po parówkach

oc...........an

2013-02-11, 20:58
@bloodwar

za piwo zrobie wszystko!









;)

Kaprys

2013-02-11, 21:03
mopet napisał/a:

katole biją w szczepionkę


U mnie mówi się "różańcem po szczepionce"

Pan_Generał

2013-02-11, 21:20
Ale jesteście zajebiści, jedziecie po katolach, a większość z was pewnie obchodzi święta Bożego narodzenia :roll:

snikersx

2013-02-11, 21:26
Szkoda że umiecie obrażać tylko wielkich ludzi, a debili akceptujecie. No ale gówno w gównie nie utonie, to i wy sie odnajdziecie w tym świecie.

Kowalien

2013-02-11, 21:29
Cytat:

Szkoda że umiecie obrażać tylko wielkich ludzi, a debili akceptujecie.


Bez przesady jedziemy równo po wszystkich.

cu...........ow

2013-02-11, 21:40
znalazłem jedną piosenkę nagraną jeszcze za czasów JP2

oc...........an

2013-02-11, 21:47
snikersx napisał/a:

Szkoda że umiecie obrażać tylko wielkich ludzi, a debili akceptujecie. No ale gówno w gównie nie utonie, to i wy sie odnajdziecie w tym świecie.




O k***a, nie no papież strasznie wielkim człowiekiem był. Był głową kościoła katolickiego i... no, to by było chyba na tyle. A no tak, zapomniałem:




Nie uważam żeby był wybitnie wielki i nie widzę powodu dlaczego na SADISTICU miałbym nie wrzucać obrazków i komentów, które chyba tylko najbardziej zagorzałych katoli mogą obrazić (choć przyznaję, że filmik jest mocny).

Stryjek napisał/a:

Ale jesteście zajebiści, jedziecie po katolach, a większość z was pewnie obchodzi święta Bożego narodzenia :roll:



Jedno drugiego nie wyklucza. Wspomnę jeszcze, że chrześcijaństwo, to nie tylko katolicyzm ;)

Massdeath

2013-02-11, 22:00
DUST DEVIL napisał/a:




O k***a, nie no papież strasznie wielkim człowiekiem był. Był głową kościoła katolickiego i... no, to by było chyba na tyle. A no tak, zapomniałem:

Obrazek


Nie uważam żeby był wybitnie wielki i nie widzę powodu dlaczego na SADISTICU miałbym nie wrzucać obrazków i komentów, które chyba tylko najbardziej zagorzałych katoli mogą obrazić (choć przyznaję, że filmik jest mocny).



Jedno drugiego nie wyklucza. Wspomnę jeszcze, że chrześcijaństwo, to nie tylko katolicyzm ;)



Imao bardziej ch*ja przypominasz. A wrzucanie obrazków robionych i pisanych przez dorosłych uczęszczających do gimnazjów zostaw sobie i swojemu oglądowi.

Pan_Generał

2013-02-11, 22:06
DUST DEVIL, jesteś ch*jem.

tg23tm

2013-02-11, 22:33
DUST DEVIL napisał/a:




O k***a, nie no papież strasznie wielkim człowiekiem był. Był głową kościoła katolickiego i... no, to by było chyba na tyle. A no tak, zapomniałem:



Weź ty sie pie**olnij w czerep i poczytaj zanim sie wypowiesz ignorancie zapluty

http://pl.wikipedia.org/wiki/Benedykt_XVI#Kariera_naukowa_.281951-1977.29

Widze, że ty czerwonym sk***ysynem jesteś do piachu z toba

NaughtyBear

2013-02-11, 22:41
Żałość mnie zalewa jak czytam te żałosne komentarze, jak nisko trzeba upaść żeby obrażać osobę która powiedzmy jest lub powinna być autorytetem tylko po to aby dostać pare wirtualnych browarów. Narzekacie jaki to papież jest dobry, jaki to zły, obrzucacie go kalumniami i co ? poprawiliscie sobie humor jego kosztem ?? Jest jaki jest, zawsze mógł być gorszy...if you know what i mean :niggasmile:

abdul

2013-02-11, 22:59
b16 dobry papiez. w ch*j lepszy od poprzedniego