18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Będzie pozew?

606 • 2014-01-18, 13:46


Panie i Panowie, odnaleziono ukryty przekaz w słynnym już "Gdzie jest słoik?". Tak oto wstrętny lewak Owsiak traktuje nasz piękny kraj, za nasze pieniądze! Pani pieniądze, pana pieniądze, nas wszystkich pieniądze :roll:

Blezzer

2014-01-18, 19:52
Liwinech napisał/a:

PZPn można Poniewierać Płacą patałachom którzy ciągną Polską piłkę na sam duł Grube Miliony i to Już z naszych Podatków to się Mu dziwisz ja Gdyby nie to że Podchodzę do Piłki nożnej z Podejściem PT " ile bramek nam wjebią do 15 Minuty " To już Bym wydał każdą Kwotę na na Sraj taśmę z Podobiznami naszej reprezentacji

P.S dzieci na Podwórku Lepiej Grajom



co k***a? :badyl:

SharpSe

2014-01-18, 20:09
Pewnie z Frondy. Ziemkiewicz z Michalkiewiczem już pewnie zacierają sobie ku*asy jakby to Jerzego udupić. W trakcie nagrywania tych arcy ciekawych scen Kempa pisze sprawozdanie do Antka "Awiatora" Macierewicza alias "Antek z brzytwą" informując, że gender był przyczyną rozbiorów Polski a Pawłowicz w tym czasie pije winko z Zalewskim wspominając swoje lata dzieciństwa.

Oszołom idiotę pogania. Jak autor tego gifa.

devilmannek

2014-01-18, 20:22
Panowie, spokojnie to przecież koszulka polskiego piłkarza, oni na to godło nie zasługują.

606

2014-01-18, 21:32
Rozpie**alają mnie oskarżenia padające w moim kierunku w tym temacie. Na pierwszej stronie napisałem, że wspieram wośp i czasem wrzucam coś do puszki, a j***ni debile dalej sapią, Polsko dokąd zmierzasz?

samolot1993

2014-01-18, 22:11
k***a nie wiem czy wiesz w jakiej to było sytuacji ale ok. wk***iła go jedna baba bo zapytała czy on zabiera pieniądze z wośp dla siebie. On troche wk***iony wszedł na stół i chciał z niego zejść do przodu. k***a mógł być tam obrazek Jezusa, prezydenta, flaga, orzełek, ale k***a jakbyś zauważył to na stole było w chuuuuj rzeczy więc sądzę że on nie patrzył na co nogę stawia, ale ja się k***a mogę mylić

RaSzo

2014-01-18, 22:17
Lololoney napisał/a:

Nie wiedziałem, że logo PZPN-u jest dla niektórych aż tak ważne...



Dobre :D
Komentarz ma więcej piw, niżeli sam temat :D

Tassadar

2014-01-18, 22:26
grzechu5444 a co ci ukradł nieszczęśniku? Powiedz nam dorwiemy chama! Nawet się nie spodziewasz jak daleko poza klawiaturę sięgają nasze macki wpływów!

dokz

2014-01-19, 01:38
Nazywacie WOŚP złodziejami gdzie k***a zakonnice z Caritasu wożą się benteleyami. Owsiak z tego wszystkiego ma jakieś 8%, a Caritas wpie**ala więcej niż połowe. Więc zamknąć mordy i do garów.

Peter-Norivotset

2014-01-19, 01:49
dokz napisał/a:

Nazywacie WOŚP złodziejami gdzie k***a zakonnice z Caritasu wożą się benteleyami. Owsiak z tego wszystkiego ma jakieś 8%, a Caritas wpie**ala więcej niż połowe. Więc zamknąć mordy i do garów.


uświadomie ci coś tępy debilu z polski
od 03:25

dokz

2014-01-19, 01:54
grzechu5444, Debilu nie z polski co to ma przy porównaniu WOŚPu i Caritasu?

joystik1337

2014-01-19, 11:11
Nasrane we łbie macie idioci j***ni, obyście się nie musieli przekonywać jak wyposażone są szpitale.

minetek

2014-01-19, 12:47
grzechu5444 napisał/a:


uświadomie ci coś tępy debilu z polski
od 03:25


nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jakież to są wydatki administracyjne na nagrody dla spasionych sk***ysynów przez których pod drzwiami szpitali umierają ludzie, gdzie dzieci rodzą się nieżywe bo jakiemuś ch*jowi rodzice nie dali w łąpe....
btw caritasu poczytaj sobie debilu:
http://uwaga.tvn.pl/29668,news,,zamiast_domu_dla_samotnych_matek_prywatna_posiadlosc_wiceszefowej_warszawskiej_caritas,reportaz.html

Peter-Norivotset

2014-01-19, 13:38
minetek napisał/a:


nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jakież to są wydatki administracyjne na nagrody dla spasionych sk***ysynów przez których pod drzwiami szpitali umierają ludzie, gdzie dzieci rodzą się nieżywe bo jakiemuś ch*jowi rodzice nie dali w łąpe....
btw caritasu poczytaj sobie debilu:
http://uwaga.tvn.pl/29668,news,,zamiast_domu_dla_samotnych_matek_prywatna_posiadlosc_wiceszefowej_warszawskiej_caritas,reportaz.html


no wlasnie o to mi k***a chodzi prymitywy polskie.
no ale dla was nic nie jest impulsem, zeby zaglosowac na prawicowa partie typu knp/upr, no bo przeciez to debile, utopia.
jebcie sie na pysk. macie to na co sobie zasluzyliscie, bo ten sk***ialy narod juz pokazal, ze nie stac go na nic wiecej niz j***nie w dupe za 1500zl.