18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Będzie pozew?

606 • 2014-01-18, 13:46


Panie i Panowie, odnaleziono ukryty przekaz w słynnym już "Gdzie jest słoik?". Tak oto wstrętny lewak Owsiak traktuje nasz piękny kraj, za nasze pieniądze! Pani pieniądze, pana pieniądze, nas wszystkich pieniądze :roll:

Tassadar

2014-01-18, 18:13
Za maść grozi warn, oszczegam

necrofallus8

2014-01-18, 18:26
Bo to lewacka k***a, pokazuje to miedzy innymi nosząc czerwone pedalskie spodnie...

mat88

2014-01-18, 18:34
Ja pie**ole co za kraj, co za ludzie!

MrMuscle

2014-01-18, 18:36
Lololoney napisał/a:

Nie wiedziałem, że logo PZPN-u jest dla niektórych aż tak ważne...



Wali mnie logo pzpn'u. O orzełka ch*j zachaczył! :snajper2:

mat88

2014-01-18, 18:38
necrofallus8 napisał/a:

Bo to lewacka k***a, pokazuje to miedzy innymi nosząc czerwone pedalskie spodnie...



A co Cie obchodzi co obcy facet nosi na dupie..... pedale?


rondżeremi

2014-01-18, 18:40
606 napisał/a:



To nie tylko logo pzpnu, na które sam z przyjemnością bym się zesrał, gdyby było wydziarane na czole każdego z członków.
To też symbol narodowy (orzełkowi się dostało :oops: ) no i mimo wszystko koszulka reprezentacji.

Ja swoje wiem, to nie był przypadek. Powołano już specjalną komisję, która pociągnie lewackiego wywrotowca do odpowiedzialności.


znow widzisz lewaków moze leki przestały chwilowo działać

pamietaj lewak twój wróg czeka za drzwiami a nawet chowa sie w kiblu

minetek

2014-01-18, 18:41
" za nasze pieniądze!"
a wrzuciłeś ch*jozo chociaż złotówkę? jeśli tak to czy ktoś cię zmusił?
\

Zarammoth

2014-01-18, 18:41
Ależ wy macie ch*jowe wyczucie ironii...

Chudy_lis

2014-01-18, 18:52
Olaboga, Nowak z Dworakiem zacierają ręce.

POPISowyNumer

2014-01-18, 18:54
Jest wielką tragedią narodu polskiego, że takie akcje jak WOŚP w ogóle są potrzebne, by służba zdrowia była w stanie funkcjonować. Każdy grosz ponad to, co wydaje na sprzęt, Owsiak zarabia na nieudolności polskiej demokracji, wybierającej ch*jów i złodzieji na swych przywódców.

Blezzer

2014-01-18, 18:58
@necrofallus8,

A ch*j Cię bolą jego spodnie? Lewacka k***a bo nosi czerwone portki? To już k***a innych argumentów nie ma? A z ch*jem na mózgi tez się zamieniłeś?
Sam noszę czasem czerwone spodnie, a do lewaka mi w ch*j daleko, więc waszmość zamilknij, bo robisz z siebie idiotę. I odjeb się od spodni, bo to pedalskie (ale i tak rurkersów do gazu).
* * *
Gdyby nasz kraj nie był ostoją sp***olenia politycznego, to takie akcje jak WOŚP byłyby niepotrzebne (albo potrzebne w małym stopniu), ale że żyjemy w gównie zwanym III RP (nie obrażam ojczyzny, obrażam twór państwowy i ustrojowy) to powinniśmy wspierać takie akcje, niezależnie od tego, która opcja polityczna je promuje. Jeśli jednak ktoś ma coś przeciwko to mam prostą receptę - nie wrzucaj do puszki i sp***alaj, a tym, którzy wrzucają daj spokój, bo to ich kasa i ich sprawa.

Liwinech

2014-01-18, 19:22
PZPn można Poniewierać Płacą patałachom którzy ciągną Polską piłkę na sam duł Grube Miliony i to Już z naszych Podatków to się Mu dziwisz ja Gdyby nie to że Podchodzę do Piłki nożnej z Podejściem PT " ile bramek nam wjebią do 15 Minuty " To już Bym wydał każdą Kwotę na na Sraj taśmę z Podobiznami naszej reprezentacji

P.S dzieci na Podwórku Lepiej Grajom