18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BDSM

enio_katem • 2018-03-30, 10:11
ang. bondage & discipline, domination & submission, sadism & masochism.



Był ktoś?

donut

2018-03-30, 11:28
Pani urzęduje w Waw jej numer publicznie dostepny to 732-278-270

Jakby ktoś szukał

p47

2018-03-30, 11:37
Z you tuba na sadistic.

Novik

2018-03-30, 13:51
Super kto co lubi Ale ja bym się nie dał przywiazac do łóżka

Indyferentny

2018-03-30, 14:33
Taka ciekawostka na dziś, zanim to lewackie gówno wejdzie szerzej na ten portal. Znam osobiście 3 uczestników tego programu i to takich, którzy brali udział w odcinkach o nieco cięższej tematyce niż "jak schudłam 25kg". Jednym zdaniem wam powiem - większego gówna pod tępą publikę nie da się wyprodukować :) najwięcej ubawu dostarczają nieudacznicy w komentarzach, rozczulający się nad nieudacznikami występującymi w tym programie. Posiedzę, może jeszcze jakiś znajomy ryj pokażą w tych pseudo rozmowach w toku; wiarygodność na tym samym poziomie.

A wstawiony odcinek... o matulu, takiego pomysłu na reklamę burdelu w życiu nie widziałem...

rafikfaf87

2018-03-30, 18:39
donut napisał/a:

Pani urzęduje w Waw jej numer publicznie dostepny to 732-278-270

Jakby ktoś szukał




decode21

2018-03-30, 18:40
Takie programy mają na celu tylko podnieść samoocenę wszelkim nieudacznikom, leniom czy innym sfrustrowanym swoim życiem. Poczuć się kimś lepszym albo stwierdzić że ludzie sukcesu też mają ciężko. Popularność telenoweli Tadli z Kretem, czy programy typu rolnik szuka żony dla przykładu.

tranzystor

2018-03-30, 18:49
Indyferentny napisał/a:

Taka ciekawostka na dziś, zanim to lewackie gówno wejdzie szerzej na ten portal. Znam osobiście 3 uczestników tego programu i to takich, którzy brali udział w odcinkach o nieco cięższej tematyce niż "jak schudłam 25kg". Jednym zdaniem wam powiem - większego gówna pod tępą publikę nie da się wyprodukować najwięcej ubawu dostarczają nieudacznicy w komentarzach, rozczulający się nad nieudacznikami występującymi w tym programie. Posiedzę, może jeszcze jakiś znajomy ryj pokażą w tych pseudo rozmowach w toku; wiarygodność na tym samym poziomie.

A wstawiony odcinek... o matulu, takiego pomysłu na reklamę burdelu w życiu nie widziałem...




Skoro nic poza materiałem z prawica.net nie odpowiada ci, to po co dokonujesz masochizmu i oglądasz takie programy?
Nie słyszałem wcześniej o tym programie, a tematyka odcinka nie jest ambitna, ale zaciekawiło mnie to. Nie wiedziałem, że są oferowane takie usługi. Co mnie bardziej zaskoczyło, że dupeczka na filmie jest na poziomie i gada przyzwoicie.
PS. W programie jest informacja, że pani oferuje obsługę straponem - może jednak się skusisz ze swoimi kolegami z ONRu w ramach walki z wszechobecnym lewactwem?

xnm

2018-03-30, 19:58
@decode21 gościu o czym ty pie**olisz koleś robi reportaże a nie filmy motywacyjne.. nie wiem gdzie widzisz wspólnik pomiędzy jego filmami a programem rolnik szuka zony

kondzio63221

2018-03-31, 00:59
Sranie na klate? Z dupy do ust bierze? Jeśli nie, to ch*jnia, a nie bdsm. :mrgreen:

Lingula

2018-03-31, 01:25
Mimo ze nie mam upodoban bdsm, raczej klasyka, to taka ankieta to dobra sprawa.

Indyferentny

2018-03-31, 03:31
tranzystor napisał/a:




Skoro nic poza materiałem z prawica.net nie odpowiada ci, to po co dokonujesz masochizmu i oglądasz takie programy?
Nie słyszałem wcześniej o tym programie, a tematyka odcinka nie jest ambitna, ale zaciekawiło mnie to. Nie wiedziałem, że są oferowane takie usługi. Co mnie bardziej zaskoczyło, że dupeczka na filmie jest na poziomie i gada przyzwoicie.
PS. W programie jest informacja, że pani oferuje obsługę straponem - może jednak się skusisz ze swoimi kolegami z ONRu w ramach walki z wszechobecnym lewactwem?



Ty serio jesteś taki upośledzony czy Ci za to płacą? Puściłbym to koło ch*ja, ale sp***olenie trzeba zwalczać... ciężko wybrać od czego zacząć, bo takiego bełkotu w którym każde zdanie można obalić na tysiąc sposobów dawno mnie nikt nie dostarczył.

"Nie słyszałem wcześniej o tym programie, a tematyka odcinka nie jest ambitna, ale zaciekawiło mnie to." - czyli nie znam się, nie mam pojęcia o temacie, który został poruszony w komentarzu ale się wypowiem i jeszcze udowodnię swoją rację. Serio, clownie? Już uciąłeś sobie nogi... ale nie ma czemu się dziwić, po co one lemingowi. Porzygałem się ze śmiechu jak określiłeś z marszu moje poglądy, "przynależność partyjną", upodobania w kierunku ONR, a jeszcze bardziej porzygałem się jak utożsamiłeś ONR z nemesis lewackiego sp***olenia czyli (jak mniemam w twoim odczuciu) z archetypową prawicą. Traktowanie ONR'u jako wyznacznik prawicowej ideologii to crème de la crème wśród lemingów twojego pokroju, prawie jak nazywanie hitlerowskiego narodowego socjalizmu prawicowym albo lepiej skrajnie prawicowym. :idzwch*j:

Wracając do meritum. Gdybyś przejrzał chłopaczku chociaż 'playlistę' tego kanału to już byś dostał sygnał, że kanał nie jest neutralny. Nawet bym zrozumiał gdybyś tego nie zauważył, ale generalnie podjął jakiekolwiek działanie analityczne zanim wysrasz ten swój wywód. Stawiam, że na taką ekspertyzę, bezmózgiego janusza internetu, jeszcze byś się nadawał. Pomijając czy byś coś znalazł czy nie... j***ć... ty stwierdziłeś, że wejdziesz w bardziej zaawansowaną dyskusję, która już wymaga jakiejś wiedzy! "No trzymej mnie Grażyna, bo wyjebe z tego taboretu."

Sposób (przede wszystkim) jak i treści przedstawione na podlinkowanym kanale mają na celu pobudzić empatię, zrobić sensację z gówna, jednakowo pomijając niektóre kluczowe fakty. Sprawić, żeby takie lemingi jak ty uznały to za ciekawe, a radykalne lemingi jeszcze płakały w komentarzach i wysyłały kilobajty wirtualnych przytulasków dla tych ciężko dotkniętych przez życie ofiar, prezentowanych w jakże profesjonalnie zaaranżowanym programie.

Na analizie wagarowałeś, na czytaniu ze zrozumieniem chyba byłeś zajęty jedzeniem glutów z nosa. Obejrzałem odcinki bo wystąpiły w nich osoby, które poznałem, o których mam jakąś wiedzę i stwierdziłem, że coś nie gra. Analityczne podejście zmusza do tego, że zanim wyda się jakiś osąd trzeba przebadać grupę kontrolną. Zatem obejrzałem parę innych materiałów z nieznanymi mi osobami zwracając przede wszystkim uwagę na sposób przedstawiania postaci w programie. Mówi ci to coś? Sprawdzenie czy nie zaserwowali ci gówna zanim zaczniesz to żreć i uznawać jako "prawdę ustaloną"? Wiem, że nie - nie musisz się wysilać. Swoją drogą na tej podstawie, nie dziwi mnie, że traktujesz ONR jako coś wartego wzmianki i zagospodarowałeś jakąś część przestrzeni między uszami na przechowywanie informacji o ich istnieniu. Super, że chłoniesz cokolwiek ci przedstawią, bo 'ciekawe', a jednocześnie pie**olisz jakość wciskanego syfu. Takich podludzi nam potrzeba w dzisiejszych czasach. Narysowałbym ci jakiś order w paint'cie ale wystarczy, że marnuję klawiaturę na leminga.

Piękną nomenklaturą się posługujesz - dupeczka? Maturę pisałeś na przestrzeni ostatnich kilku lat? Stulejarz? Czy po prostu jesteś wieśniakiem z p*zdy? Jest na poziomie i gada przyzwoicie? Bardzo nisko jest ten twój przyzwoity poziom. Powiedziałbym, że bohaterka wysławia się identycznie jak karyna co skończyła pełną/niepełną edukację na podstawowym poziomie, a kolejne 10 lat życia jakoś jej zleciało od robienia tipsów do świadczenia usług. Nie dziwi mnie, że zwróciłeś uwagę akurat na poddanie się r*chaniu w dupę, każdy wychwytuje to co jemu najbliższe. Nie trudź się w ocenianiu innych swoją miarą, wystarczającą dozę głupoty wylewasz w każdym zdaniu.

Podsumowując, uszczypnij chłopatsiu elementarną wiedzę z socjologii, psychologii/psychiatrii, dziennikarstwa będziemy mogli podjąć dyskusję na temat poruszony przeze mnie w pierwszym poście. Generalnie może użyj mózgu (choć raz... to nie boli...), zanim znowu zechcesz podejmować rękawicę w dyskusji na tematy wykraczające poza twoje kompetencje, a przede wszystkim zbadaj baranie temat o którym chcesz rozmawiać.

@któryś z up'ów
Reportaże powiadasz? Sugestywne pytania, ustawiony przebieg wywiadu, pomijanie drugiej strony medalu nazywasz reportażem? :lodowka:

ValvePlsFix

2018-03-31, 06:08
@up nikt nie będzie czytał tych wypocin. Co ty w ogóle próbujesz udowodnić?

@tranzystor
To ja ci k***a współczuję, bo w moim otoczeniu jest masa ładniejszych dziewczyn, w tym moja dziewczyna, moja była, moja siostra, koleżanki z grupy itp. A na filmie jest typowo niemiecka uroda. Może ty k***a najpierw z niemiec wyemigruj zanim zaczniesz pie**olić.