18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BDSM

enio_katem • 2018-03-30, 10:11
ang. bondage & discipline, domination & submission, sadism & masochism.



Był ktoś?

edek.bajzel

2018-03-31, 09:32
Indyferentny
używasz zbyt skomplikowanych zwrotów, słów, oraz dużo napisałeś,
to nie forum literackie, tylko portal dla gówniarzy, którzy nie lubią czytać, niemniej zasłużone piwko,
bo nie każdemu chce się nawet myśleć po trzeciej w nocy

Ja...........ro

2018-03-31, 10:30
Indyferentny napisał/a:



Ty serio jesteś taki upośledzony czy Ci za to płacą? Puściłbym to koło ch*ja, ale sp***olenie trzeba zwalczać... ciężko wybrać od czego zacząć, bo takiego bełkotu w którym każde zdanie można obalić na tysiąc sposobów dawno mnie nikt nie dostarczył.

"Nie słyszałem wcześniej o tym programie, a tematyka odcinka nie jest ambitna, ale zaciekawiło mnie to." - czyli nie znam się, nie mam pojęcia o temacie, który został poruszony w komentarzu ale się wypowiem i jeszcze udowodnię swoją rację. Serio, clownie? Już uciąłeś sobie nogi... ale nie ma czemu się dziwić, po co one lemingowi. Porzygałem się ze śmiechu jak określiłeś z marszu moje poglądy, "przynależność partyjną", upodobania w kierunku ONR, a jeszcze bardziej porzygałem się jak utożsamiłeś ONR z nemesis lewackiego sp***olenia czyli (jak mniemam w twoim odczuciu) z archetypową prawicą. Traktowanie ONR'u jako wyznacznik prawicowej ideologii to crème de la crème wśród lemingów twojego pokroju, prawie jak nazywanie hitlerowskiego narodowego socjalizmu prawicowym albo lepiej skrajnie prawicowym. :idzwch*j:

Wracając do meritum. Gdybyś przejrzał chłopaczku chociaż 'playlistę' tego kanału to już byś dostał sygnał, że kanał nie jest neutralny. Nawet bym zrozumiał gdybyś tego nie zauważył, ale generalnie podjął jakiekolwiek działanie analityczne zanim wysrasz ten swój wywód. Stawiam, że na taką ekspertyzę, bezmózgiego janusza internetu, jeszcze byś się nadawał. Pomijając czy byś coś znalazł czy nie... j***ć... ty stwierdziłeś, że wejdziesz w bardziej zaawansowaną dyskusję, która już wymaga jakiejś wiedzy! "No trzymej mnie Grażyna, bo wyjebe z tego taboretu."

Sposób (przede wszystkim) jak i treści przedstawione na podlinkowanym kanale mają na celu pobudzić empatię, zrobić sensację z gówna, jednakowo pomijając niektóre kluczowe fakty. Sprawić, żeby takie lemingi jak ty uznały to za ciekawe, a radykalne lemingi jeszcze płakały w komentarzach i wysyłały kilobajty wirtualnych przytulasków dla tych ciężko dotkniętych przez życie ofiar, prezentowanych w jakże profesjonalnie zaaranżowanym programie.

Na analizie wagarowałeś, na czytaniu ze zrozumieniem chyba byłeś zajęty jedzeniem glutów z nosa. Obejrzałem odcinki bo wystąpiły w nich osoby, które poznałem, o których mam jakąś wiedzę i stwierdziłem, że coś nie gra. Analityczne podejście zmusza do tego, że zanim wyda się jakiś osąd trzeba przebadać grupę kontrolną. Zatem obejrzałem parę innych materiałów z nieznanymi mi osobami zwracając przede wszystkim uwagę na sposób przedstawiania postaci w programie. Mówi ci to coś? Sprawdzenie czy nie zaserwowali ci gówna zanim zaczniesz to żreć i uznawać jako "prawdę ustaloną"? Wiem, że nie - nie musisz się wysilać. Swoją drogą na tej podstawie, nie dziwi mnie, że traktujesz ONR jako coś wartego wzmianki i zagospodarowałeś jakąś część przestrzeni między uszami na przechowywanie informacji o ich istnieniu. Super, że chłoniesz cokolwiek ci przedstawią, bo 'ciekawe', a jednocześnie pie**olisz jakość wciskanego syfu. Takich podludzi nam potrzeba w dzisiejszych czasach. Narysowałbym ci jakiś order w paint'cie ale wystarczy, że marnuję klawiaturę na leminga.

Piękną nomenklaturą się posługujesz - dupeczka? Maturę pisałeś na przestrzeni ostatnich kilku lat? Stulejarz? Czy po prostu jesteś wieśniakiem z p*zdy? Jest na poziomie i gada przyzwoicie? Bardzo nisko jest ten twój przyzwoity poziom. Powiedziałbym, że bohaterka wysławia się identycznie jak karyna co skończyła pełną/niepełną edukację na podstawowym poziomie, a kolejne 10 lat życia jakoś jej zleciało od robienia tipsów do świadczenia usług. Nie dziwi mnie, że zwróciłeś uwagę akurat na poddanie się r*chaniu w dupę, każdy wychwytuje to co jemu najbliższe. Nie trudź się w ocenianiu innych swoją miarą, wystarczającą dozę głupoty wylewasz w każdym zdaniu.

Podsumowując, uszczypnij chłopatsiu elementarną wiedzę z socjologii, psychologii/psychiatrii, dziennikarstwa będziemy mogli podjąć dyskusję na temat poruszony przeze mnie w pierwszym poście. Generalnie może użyj mózgu (choć raz... to nie boli...), zanim znowu zechcesz podejmować rękawicę w dyskusji na tematy wykraczające poza twoje kompetencje, a przede wszystkim zbadaj baranie temat o którym chcesz rozmawiać.

@któryś z up'ów
Reportaże powiadasz? Sugestywne pytania, ustawiony przebieg wywiadu, pomijanie drugiej strony medalu nazywasz reportażem? :lodowka:



o w morde, ale tu kogos dupa zapiekła. W jednym poscie uzyles chyba wszystkich poznanych w zeszlym roku pociskow na internetach. Tylko, ze aby komus dobrze pocisnac, sciana tekstu nie jest rozwiazaniem, nalezy to zrobic w miare szybko, by nie zanudzic czytelnika, oraz trafnie, dosadnie z odrobina humoru.
Nie jestes ani zabawny, odkrywczy ani celny z osądami a zwyczajnie głupi :roll:

konradssc

2018-03-31, 10:39
Indyferentny napisał/a:



Ty serio jesteś taki upośledzony czy Ci za to płacą? Puściłbym to koło ch*ja, ale sp***olenie trzeba zwalczać... ciężko wybrać od czego zacząć, bo takiego bełkotu w którym każde zdanie można obalić na tysiąc sposobów dawno mnie nikt nie dostarczył.

"Nie słyszałem wcześniej o tym programie, a tematyka odcinka nie jest ambitna, ale zaciekawiło mnie to." - czyli nie znam się, nie mam pojęcia o temacie, który został poruszony w komentarzu ale się wypowiem i jeszcze udowodnię swoją rację. Serio, clownie? Już uciąłeś sobie nogi... ale nie ma czemu się dziwić, po co one lemingowi. Porzygałem się ze śmiechu jak określiłeś z marszu moje poglądy, "przynależność partyjną", upodobania w kierunku ONR, a jeszcze bardziej porzygałem się jak utożsamiłeś ONR z nemesis lewackiego sp***olenia czyli (jak mniemam w twoim odczuciu) z archetypową prawicą. Traktowanie ONR'u jako wyznacznik prawicowej ideologii to crème de la crème wśród lemingów twojego pokroju, prawie jak nazywanie hitlerowskiego narodowego socjalizmu prawicowym albo lepiej skrajnie prawicowym. :idzwch*j:

Wracając do meritum. Gdybyś przejrzał chłopaczku chociaż 'playlistę' tego kanału to już byś dostał sygnał, że kanał nie jest neutralny. Nawet bym zrozumiał gdybyś tego nie zauważył, ale generalnie podjął jakiekolwiek działanie analityczne zanim wysrasz ten swój wywód. Stawiam, że na taką ekspertyzę, bezmózgiego janusza internetu, jeszcze byś się nadawał. Pomijając czy byś coś znalazł czy nie... j***ć... ty stwierdziłeś, że wejdziesz w bardziej zaawansowaną dyskusję, która już wymaga jakiejś wiedzy! "No trzymej mnie Grażyna, bo wyjebe z tego taboretu."

Sposób (przede wszystkim) jak i treści przedstawione na podlinkowanym kanale mają na celu pobudzić empatię, zrobić sensację z gówna, jednakowo pomijając niektóre kluczowe fakty. Sprawić, żeby takie lemingi jak ty uznały to za ciekawe, a radykalne lemingi jeszcze płakały w komentarzach i wysyłały kilobajty wirtualnych przytulasków dla tych ciężko dotkniętych przez życie ofiar, prezentowanych w jakże profesjonalnie zaaranżowanym programie.

Na analizie wagarowałeś, na czytaniu ze zrozumieniem chyba byłeś zajęty jedzeniem glutów z nosa. Obejrzałem odcinki bo wystąpiły w nich osoby, które poznałem, o których mam jakąś wiedzę i stwierdziłem, że coś nie gra. Analityczne podejście zmusza do tego, że zanim wyda się jakiś osąd trzeba przebadać grupę kontrolną. Zatem obejrzałem parę innych materiałów z nieznanymi mi osobami zwracając przede wszystkim uwagę na sposób przedstawiania postaci w programie. Mówi ci to coś? Sprawdzenie czy nie zaserwowali ci gówna zanim zaczniesz to żreć i uznawać jako "prawdę ustaloną"? Wiem, że nie - nie musisz się wysilać. Swoją drogą na tej podstawie, nie dziwi mnie, że traktujesz ONR jako coś wartego wzmianki i zagospodarowałeś jakąś część przestrzeni między uszami na przechowywanie informacji o ich istnieniu. Super, że chłoniesz cokolwiek ci przedstawią, bo 'ciekawe', a jednocześnie pie**olisz jakość wciskanego syfu. Takich podludzi nam potrzeba w dzisiejszych czasach. Narysowałbym ci jakiś order w paint'cie ale wystarczy, że marnuję klawiaturę na leminga.

Piękną nomenklaturą się posługujesz - dupeczka? Maturę pisałeś na przestrzeni ostatnich kilku lat? Stulejarz? Czy po prostu jesteś wieśniakiem z p*zdy? Jest na poziomie i gada przyzwoicie? Bardzo nisko jest ten twój przyzwoity poziom. Powiedziałbym, że bohaterka wysławia się identycznie jak karyna co skończyła pełną/niepełną edukację na podstawowym poziomie, a kolejne 10 lat życia jakoś jej zleciało od robienia tipsów do świadczenia usług. Nie dziwi mnie, że zwróciłeś uwagę akurat na poddanie się r*chaniu w dupę, każdy wychwytuje to co jemu najbliższe. Nie trudź się w ocenianiu innych swoją miarą, wystarczającą dozę głupoty wylewasz w każdym zdaniu.

Podsumowując, uszczypnij chłopatsiu elementarną wiedzę z socjologii, psychologii/psychiatrii, dziennikarstwa będziemy mogli podjąć dyskusję na temat poruszony przeze mnie w pierwszym poście. Generalnie może użyj mózgu (choć raz... to nie boli...), zanim znowu zechcesz podejmować rękawicę w dyskusji na tematy wykraczające poza twoje kompetencje, a przede wszystkim zbadaj baranie temat o którym chcesz rozmawiać.

@któryś z up'ów
Reportaże powiadasz? Sugestywne pytania, ustawiony przebieg wywiadu, pomijanie drugiej strony medalu nazywasz reportażem? :lodowka:



Najlepszy przykład pseudointelektualizmu jaki ostatnio widziałem. Dużo tekstu, mało przekazu. Jakbym tvp oglądał :amused:

adriancium

2018-03-31, 11:00
Wyglada jak ta z serialu „Brzydula”

Insaner

2018-03-31, 11:25
Obrotne dziewczę. Po numerze telefonu z 1-go komentarza można łatwo znaleźć jej filmiki na youtubie. Biedna nie jest, 300zł/h bez żadnego wykształcenia kierunkowego - wystarczy że przyjdzie do niej 3 zwyroli dziennie i zarobi miesięcznie z 3x tyle co dentysta. Kasy fiskalnej pewnie też nie ma, a klienci raczej nie będą się chwalili gdzie byli i ile wydali. Żyła złota. :amused:

l_witek

2018-03-31, 11:44
Dwie kwestie.
1. mogła by być ładna
2. jak mnie kobieta uderzy to jej oddaje chyba ze patrz punkt 1.

vass

2018-03-31, 13:33
Ciekawe czy przyjmuje klocka na klatę :) ?

Mors_Nigra

2018-03-31, 15:25
Indyferentny napisał/a:



sp***olenie trzeba zwalczać...

Jeżeli naprawdę w to wierzysz, to cóż... musisz sobie kupić sznur, znaleźć sobie jakąś szopę lub strych i dalej chyba wiesz co robić. A i jeszcze stołek Ci potrzebny. Także życzę powodzenia! :ok:

@vass ona (chyba) nie, ale jej klienci tak. Gdzieś tam w komentarzach na YT ktoś dał linka do jej bloga, są zdjęcia z takowej akcji.

xnm

2018-03-31, 18:34
Indyferentny napisał/a:



Ty serio jesteś taki upośledzony czy Ci za to płacą? Puściłbym to koło ch*ja, ale sp***olenie trzeba zwalczać... ciężko wybrać od czego zacząć, bo takiego bełkotu w którym każde zdanie można obalić na tysiąc sposobów dawno mnie nikt nie dostarczył.

"Nie słyszałem wcześniej o tym programie, a tematyka odcinka nie jest ambitna, ale zaciekawiło mnie to." - czyli nie znam się, nie mam pojęcia o temacie, który został poruszony w komentarzu ale się wypowiem i jeszcze udowodnię swoją rację. Serio, clownie? Już uciąłeś sobie nogi... ale nie ma czemu się dziwić, po co one lemingowi. Porzygałem się ze śmiechu jak określiłeś z marszu moje poglądy, "przynależność partyjną", upodobania w kierunku ONR, a jeszcze bardziej porzygałem się jak utożsamiłeś ONR z nemesis lewackiego sp***olenia czyli (jak mniemam w twoim odczuciu) z archetypową prawicą. Traktowanie ONR'u jako wyznacznik prawicowej ideologii to crème de la crème wśród lemingów twojego pokroju, prawie jak nazywanie hitlerowskiego narodowego socjalizmu prawicowym albo lepiej skrajnie prawicowym. :idzwch*j:

Wracając do meritum. Gdybyś przejrzał chłopaczku chociaż 'playlistę' tego kanału to już byś dostał sygnał, że kanał nie jest neutralny. Nawet bym zrozumiał gdybyś tego nie zauważył, ale generalnie podjął jakiekolwiek działanie analityczne zanim wysrasz ten swój wywód. Stawiam, że na taką ekspertyzę, bezmózgiego janusza internetu, jeszcze byś się nadawał. Pomijając czy byś coś znalazł czy nie... j***ć... ty stwierdziłeś, że wejdziesz w bardziej zaawansowaną dyskusję, która już wymaga jakiejś wiedzy! "No trzymej mnie Grażyna, bo wyjebe z tego taboretu."

Sposób (przede wszystkim) jak i treści przedstawione na podlinkowanym kanale mają na celu pobudzić empatię, zrobić sensację z gówna, jednakowo pomijając niektóre kluczowe fakty. Sprawić, żeby takie lemingi jak ty uznały to za ciekawe, a radykalne lemingi jeszcze płakały w komentarzach i wysyłały kilobajty wirtualnych przytulasków dla tych ciężko dotkniętych przez życie ofiar, prezentowanych w jakże profesjonalnie zaaranżowanym programie.

Na analizie wagarowałeś, na czytaniu ze zrozumieniem chyba byłeś zajęty jedzeniem glutów z nosa. Obejrzałem odcinki bo wystąpiły w nich osoby, które poznałem, o których mam jakąś wiedzę i stwierdziłem, że coś nie gra. Analityczne podejście zmusza do tego, że zanim wyda się jakiś osąd trzeba przebadać grupę kontrolną. Zatem obejrzałem parę innych materiałów z nieznanymi mi osobami zwracając przede wszystkim uwagę na sposób przedstawiania postaci w programie. Mówi ci to coś? Sprawdzenie czy nie zaserwowali ci gówna zanim zaczniesz to żreć i uznawać jako "prawdę ustaloną"? Wiem, że nie - nie musisz się wysilać. Swoją drogą na tej podstawie, nie dziwi mnie, że traktujesz ONR jako coś wartego wzmianki i zagospodarowałeś jakąś część przestrzeni między uszami na przechowywanie informacji o ich istnieniu. Super, że chłoniesz cokolwiek ci przedstawią, bo 'ciekawe', a jednocześnie pie**olisz jakość wciskanego syfu. Takich podludzi nam potrzeba w dzisiejszych czasach. Narysowałbym ci jakiś order w paint'cie ale wystarczy, że marnuję klawiaturę na leminga.

Piękną nomenklaturą się posługujesz - dupeczka? Maturę pisałeś na przestrzeni ostatnich kilku lat? Stulejarz? Czy po prostu jesteś wieśniakiem z p*zdy? Jest na poziomie i gada przyzwoicie? Bardzo nisko jest ten twój przyzwoity poziom. Powiedziałbym, że bohaterka wysławia się identycznie jak karyna co skończyła pełną/niepełną edukację na podstawowym poziomie, a kolejne 10 lat życia jakoś jej zleciało od robienia tipsów do świadczenia usług. Nie dziwi mnie, że zwróciłeś uwagę akurat na poddanie się r*chaniu w dupę, każdy wychwytuje to co jemu najbliższe. Nie trudź się w ocenianiu innych swoją miarą, wystarczającą dozę głupoty wylewasz w każdym zdaniu.

Podsumowując, uszczypnij chłopatsiu elementarną wiedzę z socjologii, psychologii/psychiatrii, dziennikarstwa będziemy mogli podjąć dyskusję na temat poruszony przeze mnie w pierwszym poście. Generalnie może użyj mózgu (choć raz... to nie boli...), zanim znowu zechcesz podejmować rękawicę w dyskusji na tematy wykraczające poza twoje kompetencje, a przede wszystkim zbadaj baranie temat o którym chcesz rozmawiać.

@któryś z up'ów
Reportaże powiadasz? Sugestywne pytania, ustawiony przebieg wywiadu, pomijanie drugiej strony medalu nazywasz reportażem? :lodowka:




podaje skrót dla tych co nie chcą tego czytać
koleś twierdzi ze to co nie uważa za stosowne powinno zostać ocenzurowane bo tak a dalej to jakiś bełkot niewyżytego gimnazjalisty (czyli jak sie ze mna nie zgadzasz to jesteś taki i taki..) oczywiście nie pisze żadnych argumentów które by świadczyły o jego racji

doredo

2018-03-31, 23:48
Jak k***y sukcesu rozliczają podatki?

werther

2018-04-01, 00:41
l_witek napisał/a:

Dwie kwestie.
1. mogła by być ładna
2. jak mnie kobieta uderzy to jej oddaje chyba ze patrz punkt 1.



k***a, 2 zdania 7 błędów...

Indyferentny

2018-04-01, 05:24
Jaczuro, widzisz chłopaczku ja się lubię bawić z ofiarą, a ty zaj***ć z partyzanta i może uda się uciec. Swoją drogą aż ci piwo dam za niesamowitą hipokryzję. "Hehe, dupa cie piecze, pociski co cały rok zbierałeś w internetach (ale mu doj***łem) hehe a pocisk to ma być krótki i nieskomplikowany, bo ja nie zrozumia hehe debilu ty" <-- tak cię widzę. Gdzie ten twój humor i trafne osądy? Gdzie ta twoja odkrywczość? Właśnie po to generuje się ścianę tekstu żebyś z każdego słowa się mógł wybronić. Przyjdzie ci kiedyś wziąć odpowiedzialność podpisując coś swoim nazwiskiem to zrozumiesz. A tak napisałeś dwa zdania, które obaliłeś trzecim i subiektywną opinię w czwartym, która obaliła trzy poprzednie. Jestem pod wrażeniem.

Mors_Nigra, każdy ma swój fetysz.

konradssc, wiedza kosztuje. Za darmo mógł najwyżej dostać ostrzegawczy, a jak szukasz naukowego bełkotu, na którym opieram swój punkt widzenia to mogę podrzucić bibliografię. Nóż widelec zrozumiesz np. do czego piję odnośnie sposobu sprzedawania informacji w tym zacnym youtube'owym programie.

xnm, co ma być ocenzurowane? Co ty chłopaku palisz? Głuchy telefon z jednym ogniwem i już przeinaczasz treść po swojemu. Przyjdzie jeszcze 10 takich jak ty i mamy za tydzień zablokowaną stolicę marszem przeciw zakazaniu uprawy truskawek. Coś jak te gówno feministy co zrobiły swego czasu marsz, bo "w sejmie taką nową ustawę chcą wprowadzić, musimy wyjść na ulicę", media wrzały, pół środowiska ze sp***oleniem lewoskrętnym zmobilizowane wałczyło o urlopy żeby na protest przyjechać, a pierwszy lepszy Leszek z PPP przy okazji wywiadu w sejmie zachodził w głowę o ch*j chodzi, bo taki projekt nawet nie został zgłoszony.

A w czym miałem się z nim zgodzić? W moje upodobania do ONR'u wyssane z dupy? Aaaa to żart miał być, taki śmieszny pocisk, nie? Jakby jeszcze do janlew wyjechał z czymś takim to może nawet by się ktoś uśmiechnął pod wąsem, ale jak celujesz żarto-pociskiem w czyjąś stronę to może wypadałoby żeby chociaż tej osoby dotyczył? Ja wiem, że w dzisiejszych czasach wystarczy rzucić parę kurew i tajne zaklęcia działające na grupę docelową, typu "polaki cebulaki" i całe gimnazjum wraz z lewarami się śmieją, albo "j***ny pedał" i wszystkie sebiksy na publice kupione. Ale tak mnie się wydaje, że nie na tym żart polega.

Argumenty... zmora mokrych piętnastolatków z pokolenia XYZ. Wam trzeba udowadniać, że żółty banan jest żółty. Spokojnie, przewiduję ruchy i nie wystrzelałem się przy pierwszym poście. Patrz go k***a pojeba, ułożył sobie plan na wojnę w internecie :oops: Z racji, że broniłeś jak lwica młodych tego ch*jowego programu we wcześniejszym komentarzu to niech tam będzie, podrzucę ci coś żeby nie być gołosłownym. Święta mamy to w gratisie dostaniesz. Hmmm, możesz np. napisać do tej zacnej redakcji z zapytaniem jak stosowanie końskich dawek sterydów i jechanie 2 lata na ciągłej bombie wpływa na schizofrenię paranoidalną, czy rozsądnym w ogóle jest stosować takie środki; jak wpływa to na całość choroby. A potem obejrzyj wywiad przez nich przedstawiony i zastanów się czy temat był w ogóle poruszony. Może jednak nie przedstawili ci tej prawdy w programie? Może podstawiają ludzi? Może nie podstawiają i po prostu manipulują faktami? Może srają stereotypami i jednak ten program jest gówno wart? W sumie co z tym zrobisz lata mi to koło ch*ja tak bardzo jak twoje zdanie.

W skrócie - Miałem czelność przestrzec przed jakością tego programu na podstawie swojej wiedzy, kto chce to skorzysta. A gównoburza o marchewkę, dla mnie może jej nie być, mogę ją kontynuować. Jak ktoś się do mnie przypie**ala to rozkładam jego wypowiedź na czynniki pierwsze, jadąc zdanie po zdaniu. Żyję z tym zj***niem prawie 30 lat i szczerze je akceptuję.

doredo

2018-04-01, 19:26
pie**olicie panowie o niczym a nikt mi na ważne pytanie nie odpowiedział

Paranienormalna

2018-04-01, 23:50
wszystko ładnie pięknie... tylko dlaczego Ona jest ubrana jak ostatnia wieśniara z rodziny Andrzeja Nochala z Sosnowca ja się pytam?
chewbacca :shock: :shock: :shock:

KarpKiller

2018-04-03, 12:51
Opinie na necie ma dobre ;)