18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Battlefield 4

okar19 • 2011-10-22, 23:47
trailer

androgenius

2011-10-23, 13:19
link911 napisał/a:

UP^ I można by się cofać w czasie zaraz po tym jakby się wypiło piwko :D - Perpetum Mobile

I cofnąłbyś się do czasu sprzed wypicia tylko po to,żeby podtrzeźwieć i znowu wypić jedno piwo? Poza tym przeczytaj sobie definicję perpetuum mobile i naucz się to pisać poprawnie :homer:

si...........ka

2011-10-23, 13:41
androgenius napisał/a:

I cofnąłbyś się do czasu sprzed wypicia tylko po to,żeby podtrzeźwieć i znowu wypić jedno piwo? Poza tym przeczytaj sobie definicję perpetuum mobile i naucz się to pisać poprawnie :homer:



Tylko, że jak wyj***łbyś browara i cofnął się w czasie byłbyś już po jednym piwie i miałbyś piwo. Takie to k***a trudne ? :-x

pr...........as

2011-10-23, 13:49
2017? najdalej 2014 :P

centek

2011-10-23, 13:51


To jest grafika! :-D

queke3arena

2011-10-23, 14:34
grafa gorsza niz w bf3 ;/

Flubber

2011-10-23, 14:54
Spadać z battlefieldem, którego silnik można najwyżej o kant dupy rozbić. Marketing wszystko odbębnił, bo silnik to mocno zubożały i gorzej zoptymalizowany Cryengine3. Poza tym Dice chciało uniknąć "odgrzewanego kotleta" a same go odgrzewa. Chrzanić Battlefielda i COD-a. Już lepiej grać w Countera

Leouch

2011-10-23, 17:38
takiej grafiki nigdy nie bedzie, zbyt realistyczna.

tz mialem na mysli, ze ludzie graja bo gry sa nierealne->bardziej interesujace.

dlaczego nei ma edycji :/

a juz wiem dlaczego :D

Pan Mularz

2011-10-23, 19:09
Aexalven napisał/a:



Musiałeś się zająć czymś tanim, jak ojciec pedofil a matka pijaczka : /



Widać nie wyniosłeś z domu zbyt dobrego wychowania. No cóż, każdy mądry człowiek przyzna, że czuć od ciebie przesiąknięcie patologią :-|

Ps. Nie rób offtopu.

LOADING...

2011-10-23, 20:01
Zróbcie w końcu zbiorczy dla Freddie Wonga & Brandon Laatscha. Masa ich filmików już tutaj jest.

viktorx

2011-10-24, 01:02
Sądze jednak, że jest to ironia na temat grafiki (która jest wyk***ista) w najnowszej cześci BF'a.. No, ale większość jak widać łyknęła, że to na poważnie.

zonk

2011-10-24, 11:40
Mularz napisał/a:

Nie wiem jak można grać w takie prymitywne gry, przesiąknięte przemocą. I pomyśleć, że rodzice pozwalają aby ich dzieci w to grały. Ja jak byłem mały to grałem w szachy, karty i układałem kostkę Rubika oraz puzzle. Dzięki temu wyrosłem na bardzo inteligentnego i zamożnego człowieka. Przyszłość młodocianych fanów tego typu gier z pewnością nie jest tak optymistyczna.


aex ma konkurencję..

mcmt

2011-10-24, 13:08
Mularz napisał/a:

Nie wiem jak można grać w takie prymitywne gry, przesiąknięte przemocą. I pomyśleć, że rodzice pozwalają aby ich dzieci w to grały. Ja jak byłem mały to grałem w szachy, karty i układałem kostkę Rubika oraz puzzle. Dzięki temu wyrosłem na bardzo inteligentnego i zamożnego człowieka. Przyszłość młodocianych fanów tego typu gier z pewnością nie jest tak optymistyczna.


Domeną każdego inteligentnego człowieka jest wyrozumiałość i obserwacja, że nie zawsze wszystko co się podoba, podoba się wszystkim. Nie wiem co inteligentny człowiek chciałby osiągnąć wciskaniem takiej odpowiedzi na takim portalu w tym temacie - drogą dedukcji wnioskuję, że to, czego najbardziej w życiu mu brakuje - zainteresowania innych swoją nudną, ZAMOŻNĄ osobą. :facepalm:

ĸuń

2011-11-25, 19:58