18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Batman przemawia do narodu

TomdeX • 2013-01-05, 21:22
Gada w miarę dobrze...


zielinskigr

2013-01-06, 10:28
a tu dalej narzekanie, nic nie zrozumieliście z przekazu gimbuski. Tak wam źle, to weź tą dupę z internetu i zapie**alaj by ci było lepiej, a tak to siedzisz, wieczny butthurt. Order powinniście malkontenci dostać, bo zrobiliście dzienną porcję naprawiania świata w formie żalu na internecie.
Żal.pl idzcie się ogarnijcie

MareKSG

2013-01-06, 11:52
artis1990 napisał/a:

Źle w Polsce jest? Mi się wydaje, że dobrze. Skoro naród nic nie robi, no to chyba nie jest źle. Narzekać, to się narzeka wszędzie, choć w Polsce wiadomo, najwięcej, ale nie widzę, żadnych masowych oburzeń narodu, który demonstruje to na ulicach, a jedynie w komentarzach na internetach.



Bo ten naród jest ciemny i zabłąkany jak dzieci we mgle. Wybiera tych, którzy szkodzą Polsce, a potem marudzą żeby znowu zagłosować na tę samą osobę. Więc jak tu ma być normalnie skoro ludzie to debile?

doob888

2013-01-06, 12:20
"Bo ten naród jest ciemny i zabłąkany jak dzieci we mgle. Wybiera tych, którzy szkodzą Polsce, a potem marudzą żeby znowu zagłosować na tę samą osobę. Więc jak tu ma być normalnie skoro ludzie to debile?"

Pier**lenie takie, wybieramy cymbałów bo tu nie ma na kogo głosować!!
Elyty poukładały się w 89 roku i jedyne co my możemy, to patrzeć jak jeszcze przez jakieś 15-20 lat ten je**ny beton kruszeje...

Ma trochę racji, nie ma co narzekać, mamy coraz mądrzejszych ludzi, coraz więcej osiągamy i będzie lepiej, ale to wszystko wymaga czasu.

Jeszcze 60 lat temu w naszym kraju nie było nic... roz**bali nas i rozkradli, więc i tak już jest zajebiście.

pieto90

2013-01-06, 13:26
pie**oli jak potłuczony.
Uwaga cytuję:
Cytat:

"komunizm zwalczyliśmy"

- czy ty wiesz Wardęga, że w rządzie zasiada 90% ludzi z poprzedniego systemu? Sędziami w sądach są te same osoby co w latach 80? itd. Weź ty lepiej wyłącz ten telewizorek.
Cytat:

"a przecież trzeba się zastanowić, że są takie kraje, gdzie cholera nie ma w ogóle dostępu do szpitalii"

- czemu obniżasz lot? A może porównasz Polskę do krajów, gdzie służba zdrowia jest na zupełnie wyższym poziomie? Chociażby USA. Mam k***a się cieszyć tego, że mam bułkę, bo jakiś afrykaniec ma kamień? I nie patrzeć na to, że w lepiej rozwiniętych krajach mają kawior? Czy ty k***a jesteś normalny? Niech ci podniosą cene za litr paliwa do 20zł i się k***a ciesz i tłumacz w stylu "no jest dobrze, bo na przykład w Koreii Północnej to szary obywatel w ogóle nie ma smaochodu" no ja pie**ole... Za co wy stawiacie mu piwa?
Cytat:

"nie będzie drugiej rosji"

- nie wiem co masz przez to do końca na myśli, bo za mało rozwinąłeś temat. Powiem ci tak- już masz namiastkę Rosji, obywatele giną w niewyjaśnionych/ bardzo podejrzanych przypadkach, bez wykrycia sprawców. Służby działają jak chcą, przykład "zamachowca" z Krakowa, kto zna historię, bo trochę poczytał, ten wie o co mi chodzi- o podjudzanie i podpuszczanie ludzi.
Cytat:

"smoleńsk..."

a ty jesteś ekspertem, że wykluczasz zamach? Byłeś tam? Wrak przebadałeś? To skończ pie**olić. Ja nie mówię, że to był zamach, ale do cholery nie mamy wraku, samolot pocięty, umyty, czarne skrzynki nie zwrócone, tylko udostępnione przez ruskich nagrania. Dopóki cały ten wrak i wszystko co z nim związane nie wróci do Polski to nie można nic wykluczyć. Nie muszę dodawać, że badaniem wraku powinien zająć się jakiś niezależny, najlepiej zagraniczny organ.

Idźcie wy po rozum do łba, zamiast dawać takiemu idiocie piwo, bo jeszcze go utwierdzacie w tym, że ma racje...

eragon2201

2013-01-06, 14:49
Jepier.ole co ja ogladam ....

Kawagawa

2013-01-06, 15:33
Zgadzam się z pieto90

SmoczyBerserker

2013-01-06, 16:47
Ciesz się że jest ch*jowo, bo inny mają gorzej

kamiljot

2013-01-06, 23:06
j***ny wysłannik tvnu xD
@pieto90 łap piwo
dobry argument:nie można narzekać, bo w chinach mają gorzej -.-

adi450

2013-01-07, 00:01
Też k***a ten koleś z Kalisza jest doj***ny :D , mieszkam tu od urodzenia i on nim nie słyszałem, p*zda wielka z nim. SWARDEGA jest git.