18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Batman przemawia do narodu

TomdeX • 2013-01-05, 21:22
Gada w miarę dobrze...


Szczepan

2013-01-06, 01:04
troche za duży ma ten kostium :D

sz...........an

2013-01-06, 01:06
I takie wieczne pie**olenie "im jest gorzej niż nam i trzeba się cieszyć" k***a.... a ja całe życie myślałem, że należy równać do lepszych a nie patrzeć na jakieś burkina faso czy ch*j wie co innego co ma gorzej.

Hippo

2013-01-06, 01:11
I przez takie myślenie mamy tak jak mamy, srają na nas ale po co narzekać, przynajmniej ciepło jest :roll:

h7kchryst

2013-01-06, 01:12
Mówiłem już że.. gówno ?

Koniec Świata

2013-01-06, 01:12
wiesiors4 napisał/a:


No tak, w końcu jak można biednego towarzysza Tuska obrażać... :roll:



To pojedź sobie do Rosji, pobserwuj to ci od razu morda zmięknie. Putin to normalny, uwielbiany przez prawosławnych klechów dyktator.

castagir

2013-01-06, 01:13
@BLASIA
Wejdz na jego kanal na youtubie i sobie zobacz jeszcze inne filmiki. Nie na kazdym ukrywa swoja twarz pod maseczka ze sklepiku karnawalowego. To nie jest typ, ze chce byc anonimowy w sieci, ktory chce gadac co mu sie zywnie podoba i nie ponosic z tego tytulu zadnych konsekwencji i dlatego chowa facjate pod jakimis przykrywkami, tylko zaklada te kostiumy dla beki.

Ogolnie typ dobrze mowi bo taka jest prawda. Jest zle ale nie tragicznie. Mozemy z tego wyjsc tylko trzeba sie zebrac i pomyslec co tu zrobic aby sie polepszylo. pie**oleniem glupot w sieci, ciaglym narzekaniem i szukaniem winnych do niczego nie dojdziemy. Nasi przodkowie nie robili tego tylko czynnie wlaczyli o dobro naszej oczyzny. Gdyby zachowywali sie tak jak my teraz na sadolu to bysmy teraz byli ruskimi, austriakami, niemcami badz prusami.

Wiec skonczcie pie**olic i do roboty.

OFF

2013-01-06, 01:15
Jaki kraj taki Batman... :roll:

Jakoś takie jego gadanie w tym śmiesznym stroju sprawia,że przynajmniej dla mnie nie brzmi on poważnie.

k1...........1c

2013-01-06, 01:19
daj link na youtube to dam mu tego suba XD

Aeon

2013-01-06, 01:48
Nasz batman porównuje Polskę do zacofanych krajów, a powinien właśnie do rozwiniętych. Wg niego dobrze jest jak jest i lepiej się nie rozwijać bo inni mają gorzej ?

szymekk5

2013-01-06, 01:52
Przestać pie**olić to on powinien. ot tyle.

Dante737

2013-01-06, 02:03
Lubiłem filmiki tego gościa jak się wygłupiał i biegał przebrany za różne ch*jostwa, ale teraz jak zaczął pie**olić te niedorzeczne fanaberie to aż mnie krew zalewa. Jakie k***a dobrze, dlaczego akurat porównuje Polskę z państwami gdzie zawsze był burdel i anarchia społeczno polityczna? k***a, "zwalczyliśmy komunizm" jakie k***a zwalczyliśmy, komuniści się sami wycofali i wcale nie przestali rządzić ( dla niedowiarków mogę powiedzieć że sam Kwaśniewski który był prezydentem jest reprezentantem komunistów). Polska kiedyś była gigantem a teraz jest takim tycim pikusiem na tle innych narodów. Jedziemy dalej: "Tusk jest wszystkiemu winny"- no a k***a kto? Kaczyński który nie jest u władzy? Za czasów Kaczora przynajmniej nie było takiego rozpie**olu jak jest teraz, nigdy nie było tak dużego zadłużenia państwa jak do tej pory( a mówi się że Gierek zadłużył, ch*ja zadłużył on się zaciągną ale do dobrze wykorzystał, ale nie będę tego tłumaczył, jak ktoś chce się więcej dowiedzieć to niech sobie poczyta w odpowiednich źródłach). "Roboty nie ma"- a jest? był tu nie dawno na sadisticu filmik z tymi liczbami po których brzuszek miał rozboleć i tak ktoś słusznie zauważył że ogromna liczba polskich studentów kończy kierunki po których nie ma pracy. Smutna prawda, ale to nei jest wina studentów bo ilu może być lekarzy czy też inżynierów. W wielu przypadkach ci bardziej ogarnięci wyjeżdżają za granice i pracują w zawodzie, a tu k***a co? Bezrobocie rośnie, ale wg. PO wszystko idzie w dobrym kierunku. k***a dalej, station wybudowali za 2mld euro, najdroższy w europie ( bo nigdzie takich cen nie było jak u nas, to jest śmieszne żeby tyle wydać) a ten przecieka jak podziurawiony tampon, i na dodatek jest zamknięty i k***a tylko straty są za niego. Duuuuużo jeszcze można by napisać na temat tego co się dzieje ale to już odrębny wątek. A ten wardega lepiej niech się zajmie tym co robi najlepiej, czyli zabawą w duże dziecko i rozbawianiem publiczki. Do polityki się lepiej jednak niech nie miesza bo się już w tym momencie zbłaźnił i stracił w moich oczach.

pojak

2013-01-06, 02:05
Myślę że Batman jest na usługach rządu:) A miał walczyć z bezprawiem:(

artis1990

2013-01-06, 04:55
Źle w Polsce jest? Mi się wydaje, że dobrze. Skoro naród nic nie robi, no to chyba nie jest źle. Narzekać, to się narzeka wszędzie, choć w Polsce wiadomo, najwięcej, ale nie widzę, żadnych masowych oburzeń narodu, który demonstruje to na ulicach, a jedynie w komentarzach na internetach.

bercik05

2013-01-06, 05:22
Tusk i batman dwa bratanki...

Irenvelle

2013-01-06, 05:38
SundayGirl napisał/a:

Był Polak papież.
Jest Polak batman.



Dobra, won do kuchni.