18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bat na dilera

iI...........Ii • 2016-02-14, 07:31
Rusek postanowił wybatożyć dilera narkotyków

(od 1:00)


Miejsca zdarzenia: Rosja

Źródło

mixiek

2017-08-27, 15:02
Kurde,do rosołu w sam raz.

Hi...........po

2017-08-27, 15:36
Gdzieś tam jest robota marzeń.

nowak81adam

2017-08-27, 15:55
Aż się zalogowałem by dać piwo.

St...........on

2017-08-27, 15:56
@Karaluszy w momencie kiedy bojownik zwrócił sie do kamery ,powiedział ( luźne tłumaczenie): Narkomani, uważajcie, czeka was ta sama procedura, podoba wam się to doskonałe przedstawienie (balet)? Narkomany wy idźcie do pracy.

el.polako

2017-08-27, 16:15
Mam nadzieję, że po tych przyjemnościach go zastrzelił, albo chociaż obciął pindola :)

PanAndrzej666

2017-08-27, 16:16
ten jęk coś pięknego widzieć jak takie śmieci ludzki cierpią ! PIWO !

weltmajster

2017-08-27, 16:22
Karaluszy napisał/a:


Dla tych którzy przespali erę globalizacji i nie rozumieją nadal że angielski to podstawa:

Bojownik schwytal faceta którego oskarżono o gwałt na dwu letnim dziecku. PodobPodobno ma już pedofilska przeszłość lecz oficjalnie wiadomo tylko ze sprzedaje...



Filmik zacny, ale skoro jesteś już tak dogłębni posunięty w tej, jak twierdzisz, globalizacji, to nie zapominaj, że w naszym kraju podstawa to język polski. Tym się odróżniamy od innych narodów i nie jest to powód do wstydu, raczej do dumy. Jak już coś piszesz w naszym języku, to postaraj się napisać się to poprawnie. To nic nie kosztuje. Za dużo ludzi ginęło, żebyś mógł teraz pisać w po polsku. Dzięki temu nie musisz oglądać i tolerować w sąsiedztwie tzw. "syryjskich migrantów" jak to jest za naszą zachodnią granicą. Żaden brudas nie zgwałci Ci żony na Twoich oczach, a Twoje dzieci mogą się śmiało bawić na placach zabaw. Chyba, że należysz do tych, którzy uważają, że wszystko co napisane jest po angielsku jest mądrzejsze czy bardziej nowoczesne.

sh...........ns

2017-08-27, 16:29
jakim trzeba byc ostatnim frajerem zeby myslec że to naprawde pedofil

korowiow777

2017-08-27, 17:26
Film nie jest o gwałcicielu. Film sprzed kilku lat, widziałem go już. Znany z nazwiska oprawca to żołnierz sił separatystycznych na Ukrainie. Ofiara - handlarz narkotykami. Nie przeżył batożenia. Filmik widziałem na onecie/wp/innym gównie. Chodziło o to, ze na terenach wschodniej Ukrainy (Donbas?) prawo stanowią wojskowi i ludność. Stąd takie kary za ciężkie przestępstwa. Nie chce mi się szukać ale ktoś pewno znajdzie. A tekst o gwałcicielu ktoś dodał pod publiczkę by ludzie się cieszyli jaka go to spotkała zasłużona kara.

vieri22666

2017-08-27, 17:46
Mocniej k***a Mocniej!!!

Mxccb

2023-05-23, 17:45
Ktoś ma całość ?