18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardzo nietypowa rozmowa z Robertem Lewandowskim

majork44 • 2014-10-15, 18:14
Po meczu z Niemcami i Szkocją w dość nietypowej scenerii rozmawiamy z kapitanem naszej kadry Robertem Lewandowskim

Rax

2014-10-15, 18:45
k***a... jak tak se ogladam... i slucham...

to to sa normalne chlopaki jak kazde inne, wiadomo ze niektorzy drewna, obiboki albo pedaly... ale k***a - oni biegaja z orzelkiem na klacie, tak jak przesmiewczo padlo "poswiecenie dla narodu"...

a co im zostanie najlepiej widac na przykladzie np Wlazłego

i w tym momencie najbardziej szkoda mi Mili, widac jak zapie**ala, jak sie podniosl, jak ktos go w koncu docenil... no ale coz, od polaczkow moze oczekiwac jedynie hejtow

majork44

2014-10-15, 18:51
Nasze proste chłopaki :)

BongMan

2014-10-15, 18:57
Obejrzałbym, ale niemiecki znam tylko w stopniu podstawowym i pewnie niewiele zrozumiem...

Ko...........on

2014-10-15, 18:59
@BongMan

Aleś k***a śmieszny.. Normalnie filar sadistica.. Idź te kraby zbieraj leszczu

hrabia9933

2014-10-15, 19:08
przyszedl bongman komentowac
k***a jasna, mysle sobie
znowu bedzie sucharowac
piw od ch*ja ch*j naskrobie
dziś niestety nie ma farta
mowi to wam hrabia pan
wy**erdalaj gwalcic brata
poki eter działa nań

el...........wy

2014-10-15, 19:13
hrabia9933 napisał/a:

przyszedl bongman komentowac
k***a jasna, mysle sobie
znowu bedzie sucharowac
piw od ch*ja ch*j naskrobie
dziś niestety nie ma farta
mowi to wam hrabia pan
wy**erdalaj gwalcic brata
poki eter działa nań



Co ty śmieciu wygadujesz

Rabel

2014-10-15, 19:23
Przyjemnie jest patrzeć na to, że w końcu ta gra Reprezentacji zaczyna jakoś wyglądać. Oglądałem kiedyś jakieś wydanie bodaj Cafe football gdzie pokazane było to co tłucze do głów naszym Nawałka na treningach i to jak całość później wygląda na boisku - ni ch*ja nie robili nic z tego co im tłumaczył. Po tym zobaczyłem, że problem nie leży w trenerze (tak jak nie leżał w Engelu czy Bennhakkerze) a w zgraniu. Być może był jakieś obozy w drużynie, kłótnie czy coś - nie istotne. Jeśli były problemy to w ostatnich 2 spotkaniach ich nie dostrzegłem. Wiadomo, że każdy z Nas pewnie wystawiłby do gry nieco zmieniony skład, ale ja tam wierze, że Nawałka wie co robi i w końcu zaczyna się budować reprezentacja, której grę po prostu będziemy chcieli oglądać.

Co zaś do hejtów na Lewego - jest jaki jest, udało mu się dojść tam gdzie dochodzi niewielu, przykre, że doceniają jego grę wszędzie tylko nie u Nas. Robi cholernie dobrą robotę na boisku, mimo, że nie strzela po 3 bramek na mecz - tak jak większość "hejterów" tego oczekuje.

Więcej wiary ;) To tak jak z "zawsze przegrywającą drużyną" - w końcu wygrywać zacznie ;)

Ko...........on

2014-10-15, 20:14
Co? Teraz k***a ja piwa dostanę bo Bonga zj***łem? Żałosne :(

Adamkad

2014-10-15, 20:15
Już pisałem że Lewandowski to przereklamowana p*zda. Widać było na meczach w ostatnim jedna akcje miał, a w meczu z niemcami bał się podejść pod pole karne bo k***a u nas za mały hajs robi. Inni się wykazali a to po prostu j***ny gwiazdor. Ile zapłacisz na takim poziomie będzie grać.

erni13

2014-10-15, 20:16
Hmm, zazdroszcze chłopakowi, ja mam na jutro na 6 do pracy, proste życie, a on sobie na czwartek do klubu, potrenować itp. Zarabia tyle, że ja o czyms takim nie moge pomarzyć i robi co kocha (o ile wciąż kocha oczywiscie :P ) , spełnił marzenia z dzieciństwa. Serio, nie chicałbym być miliarderem bez pomysłu na siebie, srającego kasą. chciałbym robić co kocham i zarabiać na tym kase, i tego zazdroszcze bardziej niz zer na koncie

majork44

2014-10-15, 20:16
@Rabel

Złote słowa piszesz,wrzuciłem ten film właśnie po to by czytać takie komentarze,bravo:)

Marllix

2014-10-15, 20:23
POLSKA BĘDZIE MISTRZEM ŚWIATA!!!!

No może nie mistrzem,ale mam nadzieję że w końcu będzie ich się miło oglądało.

Nie kibicowałem nigdy ale na Euro 2012 byłem na strefach kibica i mam nadzieję że to się jeszcze powtórzy.

pelepele

2014-10-15, 20:37
KorwynMykke napisał/a:

@BongMan

Aleś k***a śmieszny.. Normalnie filar sadistica.. Idź te kraby zbieraj leszczu



Żeby jakiś niedoj***ny lewak z gimnazjum cisnął po Bongmanie na tym portalu.....
Ja pie**ole.

Samudaripen

2014-10-15, 20:39
Rabel napisał/a:

Przyjemnie jest patrzeć na to, że w końcu ta gra Reprezentacji zaczyna jakoś wyglądać. Oglądałem kiedyś jakieś wydanie bodaj Cafe football gdzie pokazane było to co tłucze do głów naszym Nawałka na treningach i to jak całość później wygląda na boisku - ni ch*ja nie robili nic z tego co im tłumaczył. Po tym zobaczyłem, że problem nie leży w trenerze (tak jak nie leżał w Engelu czy Bennhakkerze) a w zgraniu. Być może był jakieś obozy w drużynie, kłótnie czy coś - nie istotne. Jeśli były problemy to w ostatnich 2 spotkaniach ich nie dostrzegłem. Wiadomo, że każdy z Nas pewnie wystawiłby do gry nieco zmieniony skład, ale ja tam wierze, że Nawałka wie co robi i w końcu zaczyna się budować reprezentacja, której grę po prostu będziemy chcieli oglądać.

Co zaś do hejtów na Lewego - jest jaki jest, udało mu się dojść tam gdzie dochodzi niewielu, przykre, że doceniają jego grę wszędzie tylko nie u Nas. Robi cholernie dobrą robotę na boisku, mimo, że nie strzela po 3 bramek na mecz - tak jak większość "hejterów" tego oczekuje.

Więcej wiary ;) To tak jak z "zawsze przegrywającą drużyną" - w końcu wygrywać zacznie ;)


Nawałka to bardzo dobry trener, najlepiej to widać po tym co zrobił w Górniku, z nizin na czołówkę. No i Milik i Mączyński również grali w Górniku, jak Nawałka trenował i teraz jeden gra w Bundeslidze, a drugi kosi bodajże 2mln zł/rok w Chinach ;) mam nadzieje, że jeszcze kiedyś wróci do Zabrza, bo wyraźnie trenerem jest zajebistym :ok: